Najtrudniej poznać samego siebie

Iluzja rzeczywistości

Iluzja rzeczywistości

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Iluzja rzeczywistości to świat, który składa się z elektronów, mionów, kwarków, gluonów, nie mających żadnej struktury wewnętrznej oraz wielkości fizycznej, a to oznacza, że świat składa się z cząstek iluzorycznych, a te zaś są energią. Energia to energia i jest zero wymiarowa, ale jakoś stwarza otaczające nas rzeczy, świat. Oto …

iluzja rzeczywistości.

Iluzja rzeczywistości

Iluzja rzeczywistości – rozważania

Cząstki energetyczne mogą znajdować się w więcej niż jednym miejscu w tym samym czasie. Ta tzw. “superpozycja” pozwala, aby elektrony i inne cząstki, były zdolne do istnienia w setkach miejsc jednocześnie, co zaś jest możliwe wówczas, gdy wszystko jest energią w najbardziej podstawowych poziomach. Sam Einstein opisał to tak: “Byłbym szczęśliwy, gdybym tylko wiedział, czym naprawdę jest elektron”. Teraz znamy i wiemy, że jest to energia w najbardziej podstawowych poziomach.

Nasza rzeczywistość jest o wiele dziwniejsza i obca niż sądzimy. Wszystko jest energią, a energia jest wszystkim. Fizyka kwantowa ma wiele  niesamowitych rzeczy do powiedzenia o energetycznej naturze rzeczywistości. Dzięki nim możemy wreszcie uwolnić nasze zmysły i nasz umysły od przesądów, programów i ograniczeń. Ponadto w tych sub-atomowych poziomach, interakcji i obserwacji wykazano, że obserwacją wpływamy na wyniki zdarzeń.

Innymi słowy, nasz racjonalny umysł przeszkadza w odczytywaniu świata, bo cząstki są prawdopodobieństwem stanu energii fal i nie realizują się w postaci cząstek. Rzeczywistość składa się z czystych fal energii, nie zaś rzeczy. A ta energia jest wszystkim – to informacja w najczystszej postaci.

Kolejną zagadką jest “splątanie kwantowe”. W interakcji cząstki stają się “splątane”, co oznacza, że na zawsze są spięte i połączone. Połączone są niewidzialną siłą energii, która przenika wszystko i wszędzie. To Bóg, Świadomość, Orgon, Eter, etc. Jeśli zaś wszystko jest ze sobą splątane, to jest podłączone i może się komunikować. Ta łączność właśnie jest kluczem do nowego sposobu rozumienia wszechświata. Gdy zmienimy paradygmat i powiemy, że wszystko jest energią, nagle wiele zagadek nam się rozwiąże.

Iluzja rzeczywistości – podsumowanie

Wszystko, co istnieje, to informacja, na dodatek te informacje całego wszechświata są zawarte holograficznie i energetycznie w każdej pojedynczej komórce. To znaczy, że by sięgnąć nie mamy się uczyć, mamy sobie przypomnieć i taki dynks istnieje. Istnieje przełącznik w tobie i tylko ty masz do niego dostęp. Każdą umiejętność, którą poznajesz, możesz w odpowiedni sposób u siebie włączyć.

PS. Materia i energia, informacja i świadomość, to po prostu różne sposoby patrzenia na to samo. – August Witti

_______________
#IluzjaRzeczywistosci

Tags:

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry