Jak być pięknym, zdrowym i bogatym

Jak być pięknym, zdrowym i bogatym

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Jak być pięknym, zdrowym i bogatym? Otóż nie są to tylko pokorne życzenia, sprawa jest o wiele prostsza niż nam się wydaje. Każdy z nas powinien zadać sobie to pytanie. A mając na uwadze trud włożony we wszystko czego się w życiu człowiek uczy, powinien wiedzieć, że jak wszystkiego, i tego w życiu trzeba się nauczyć.

Jak być pięknym, zdrowym i bogatym

Jak być pięknym, zdrowym i bogatym

W nasz mózg otoczenie wprowadziło nam schematy, które nie dosyć, że błędne, nawet nie uśrednione, to jeszcze są zupełnie niepraktyczne. Wszystkie te zmyślone, sklasyfikowane, szumnie opisywane schematy rozwoju, nijak się mają do czystej świadomości, orgonu, czy plazmy /jak zwał tak zwał/. Piękno wynika z nas samych, z naszego psychofizycznego stanu i wiary w siebie.

W momencie gdy pokochasz siebie bezwarunkowo, sprawisz, że uśmiech i pozytywne myślenie będzie gościć na twojej twarzy i w ciele, piękno przyjdzie wraz z tym poczuciem spełnienia. Twoje wciąż rozwijające się poczucie estetyki i szacunku dla własnego organizmu, plus możliwości, które pojawią się znikąd sprawią, że zadbasz o siebie, o swój wygląd i ekspozycję swoich walorów. Otóż nie każdy musi być zjawiskowy, ale piękny jest każdy, kto kocha siebie, swój organizm i nad tym pracuje. Jesteś tylko ty – tu i teraz i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej.

Zdrowie to dla chorego człowieka poważna sprawa, jednak nie na tyle poważna, aby naprawdę chcieć wyzdrowieć. Większość korzysta z rad lekarzy, którzy swoją wiedzę czerpią z wyników badań niecałego 1% społeczeństwa. Grzebulec to grzebulec, a idiota jest idiotą, po co mają pchać łapy w twoje ciało i radzić coś z czym sami sobie nie radzą? Zdrowia nie nabiera się z tabletek przepisanych od lekarza. Nabiera się je ze zrozumienia dlaczego i skąd wzięła się ewentualna choroba, potraktowania tego co inni nazywają chorobą, jako dobrą informację o zainicjowanym już zdrowieniu i zwrócenie na ten stan uwagi.

Otwórz swoją głowę, uwolnij rozum i intuicję, przeanalizuj ważne sytuacje życiowe pod kątem tej właśnie choroby, która cię dręczy. To co ci będzie organizm podpowiadać – to przyczyna twojej choroby. Każde niedomaganie organizmu bierze się z konfliktu, twojego osobistego konfliktu, subiektywnego, z otaczającym światem. Zatem to ty sam jesteś w stanie rozwiązać każdy swój problem, czasami z pomocą inicjatora. Takim inicjatorem może być totalna biologia, dwupunkt, olej CBD, zioła, prawidłowe odżywianie, a co najważniejsze miłość i wybaczenie. Nie dajcie się zwodzić dyplomowanym szarlatanom, przecież to wy sami wiecie co tak naprawdę wam dolega. Poczytajcie, przeanalizujcie i przejdzie. Nawet rak, depresja, czy koklusz.

Co do bogactwa /majętności/, to ono samo przychodzi, gdy człowiek staje się miłością i radością. Gdy wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze, nie ze stratą, żalem i bólem, który zawsze przekłada się na życie, lecz z miłością i życzeniem szczęścia innym. Pomaganie, współczucie i miłość są opłacalne. Wówczas dobra współczesnego świata lgną do ciebie jak koty, albo jak kto woli – muchy, bo po prostu jesteś dobrym człowiekiem, pełnym miłości i wiary w siebie. Chcecie dowodów, spróbujcie wdrożyć w życie miłość, radość i wiarę w siebie /w swoje możliwości/, a sami zobaczycie.

Pamiętać należy też, że dla otaczającej energii świata nie istnieje słowo NIE. A jeżeli to co robicie określicie słowami “muszę to zrobić”, ale “pragnę, chcę to zrobić”, to wszystko poleci z górki. A i jeszcze jedno, człowiek uczy się rok chodzić, a trzy lata mówić, wiele zaawansowanych umiejętności wymaga wielogodzinnych ćwiczeń i starań. Ty chcesz, aby wszystko było od razu /jakieś cuda/? Owszem będzie, ale wpierw się tego naucz.

PS. Powiem jak mówią informatycy – “u mnie to działa :)”.

_____________________
#ZdrowieSzczescieBogactwo