Najtrudniej poznać samego siebie

Jak być świadomym

Jak być świadomym

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Jak być świadomym? Po co rozwijać osobistą świadomość, skoro świat jest jaki jest. Ano okazuje się, że nie jest on jaki jest. Ten świat jest taki jak my w środku i tylko dla nas jest taki. Co to oznacza? Ano to, że to co ty odczuwasz, co cię boli, dlaczego cierpisz, odczuwasz tylko ty, nikt inny. Zatem skoro jest to dyskomfort dla ciebie, należy wszystko w sobie zmienić. W sukurs przychodzi nam świadomość właśnie i techniki kwantowe.

Jak być świadomym

Jak być świadomym

Dajmy na to, że już poruszyliśmy zagadnienia świadomości w swoim umyśle. Wiemy już całkiem sporo, znamy techniki kwantowe /dwupunkt, ho’oponopono, IFT, medytacja, wizualizacje, etc./. Wiemy, że cząstka jest stała jak nie patrzymy, a falą jak patrzymy. Słyszeliśmy też o splątaniu, o energii i że stajemy się światłem. I co dalej? Otóż ta wiedza, podobnie jak każda inna jest do wykorzystania przez nas i nikogo innego. I podobnież jak ta szkolna służy głównie rozwiązywaniu naszych problemów. No to rozwiązujmy.

Masz ważne spotkanie, coś masz załatwić – stosuj dwupunkt. Za dużo masz myśli w głowie, zamartwiasz się – oddal myśli ho’oponopono i medytacją – „nie wierz tym myślom” mówiąc „nie wierzę tym myślom”. Widzisz brak finansowy, brak motywacji, szczęścia – stosuj IFT. Staraj się cały czas w sobie mówić ho’oponopono lub inną modlitwę, medytację, może być intonacja. Stosuj to coś, co ci podnosi wibracje i dostarcza ulgi. Tych technik jest od groma. każdy może wybrać lub stworzyć swoją. Ale każdy sam.

Nie masz czasu na wszystko, twoje zadania cię przerastają, a słyszałeś o tulpomancji? O tym, że możesz całkiem normalnie w sobie, stworzyć osobowość do pewnych zadań. Ja mam pana Stefana do napraw, prac domowych i wszystkiego co powinienem, a mi się nie chce. Otóż wówczas przywołuję w myślach stworzonego w sobie pana Stefana z Castoramy. Gada dużo, mądrze i fachowo, ale co ważniejsze zapierdala równie skutecznie. I wcale to słowo nie na wyrost.

Wodę możesz programować dla zdrowia, ale i w celu wyleczenia. Zatem programuj i mów jej co ma zrobić. Ćwiczenia fizyczne, które wykonujesz, skup na głębokim oddechu, bo świadomy oddech to również narzędzie do uspokojenia, koncentracji, zdrowienia i oczyszczenia. Stosuj diety, zioła, owoce, warzywa – dowiedz się co jesz. I zawsze, jeśli już słyszysz, słuchaj intuicji /serca/, nie rozumu. Świadomy wie, stosuje i pogłębia swoją wiedzę, dla siebie. Bo nie ma nikogo innego.

Jak być świadomym – Podsumowanie:

Liczy się tylko twój/mój stosunek do … Gdy pozytywny – luzik, gdy negatywny – konflikt. Jak z kolei konflikt to choroba, jak sumienie to karma. Zatem? Skoryguj stosunek do i będzie lux. Zupełnie się nie przejmuj zaś otoczeniem, to twoja kreacja, jak ci coś nie odpowiada, to zmień na wrogów na przyjaciół mentalnie. „Najpierw wiara, później cuda.” i co najważniejsze „Jeśli w coś wierzysz, to istnieje – jeśli nie, to nie„. Bądź świadomy i działaj świadomie, a efekty cię przerosną.

PS. To początek, bo wraz ze wzrostem wiary w siebie, cuda rosną, mnożą się i są oczywiste. – August Witti

_________
#Swiadomosc

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry