Tłumaczyć trzeba jak dziecku

Tłumaczyć trzeba jak dziecku

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Tłumaczyć trzeba jak dziecku. Wszelkie nasze negatywne działania przeciwko komukolwiek lub czemukolwiek są wymierzone wprost w nas. Nie ma w tym temacie żadnych złudzeń, zarówno ze strony świadomości, jak i mechaniki kwantowej, która zapoczątkowana przez Einsteina, dawno już przerosła naukę dowodową. Owszem, na Ziemi jest związek przyczynowo-skutkowy, linearność czasu i wymiar 3D, ale zaraz za jonosferą już nasze postrzeganie świata nie obowiązuje. Większość, jeśli nie wszystkie nasze ziemskie sztandarowe równania są tam do bani.

Tłumaczyć trzeba jak dziecku

Tłumaczyć trzeba jak dziecku

Dlatego też nie możemy jako ludzie alienacyjnie postrzegać rzeczywistości. Ona jest inna na Ziemi, a inna w kosmosie. Ale to właśnie stanowi pewną całość. Bo z naszej perspektywy kosmos to coś odległego, a to nie prawda, bo w kosmosie Ziemia jest zawarta. Podobnież w Układzie Słonecznym. Z tych też powodów musimy jako ludzie wziąć pod uwagę teorię kwantową, tym bardziej, że pokrywa się ona z teorią duchową. Nie mylić z religią. Każda religia to system sam w sobie, którzy zarządza duszami. Nie dosłownie, ale ma przemożny wpływ na ludzi. Podobny wpływ, jeśli nie większy, ma system polityczny, gdzie wszyscy inni zapindalają na darmozjadów z układami. A to nie tak. Nie tak ma to wyglądać.

Otóż, jak wszędzie w przyrodzie, jest przywódca stada. Czyli dla człowieka to też normalna sprawa. Jest jedno ale. Wśród zwierząt wygrywa najsilniejszy, ale też i najsprytniejszy. Drzewa też bezpardonowo przerastają jedne drugie, zabierając słońce. Niechże i ludzie skorzystają z tej nauki i wybiorą do zarządzania kogoś mądrego, fachowca, specjalistę, profesjonalistę z wizją, a nie bęcwała z nadania partyjnego. Nie tędy droga do wolności, współpracy i miłości. Wolność to wolność wyboru i swobód wszelkich, a nie totalitarne poddaństwo. Zatem oprzytomnij, Witek. Zobacz jak naprawdę jest. Przestań o tym w ogóle myśleć.

Tłumaczyć trzeba jak dziecku – Podsumowanie:

Oswobodzenie ze wszystkiego daje niemyślenie, a niemyślenie pojawia się wówczas, gdy skupiamy się na chwili obecnej. Wówczas też mamy wgląd we własne myśli, czas do zastanowienia i rozwagi oraz do wybrania takiej odpowiedzi, aby nas nie dyskwalifikowała w swoich oczach, świadomych wad i niedoborów, ale i zalet. Wówczas pojawia się tzw. opamiętanie i zwrócenie bacznej uwagi, chyba pierwszy raz od dłuższego czasu na to co teraz. Nie to co kiedyś, nie to co potem, a teraz. Ta uważność zmienia wszystko.

PS. Nawet sobie muszę tłumaczyć jak dziecku – trzeba! – August Witti

_________
#JakDziecku

Tags: