Najtrudniej poznać samego siebie

Jak kreować rzeczywistość

Jak kreować rzeczywistość

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Jak kreować rzeczywistość? Dzięki ogromnemu zainteresowaniu kontynuuję temat świadomej kreacji rzeczywistości. Zanim tę kreację wdrożysz, musisz się obudzić, „śpiący musi się obudzić” jak w „Diunie” Franka Herberta. Zakładam, że wszyscy czytelnicy „Dziennika Wareza” wiedzą co to obudzenie, a jeżeli nie, to mówię – obudzenie to ściąganie poszczególnych więzów, pieczęci, kagańców, obalanie schematów, programów i wszystkiego co nas krępuje. Myśl świadoma to myśl jak najbardziej swobodna, zdolna do samodzielnej decyzji w każdej sprawie i kierująca się najpierw ku 4D, czyli długość, wysokość, szerokość + miłość, a następnie zmierzająca do 5D /długość, wysokość, szerokość, miłość + świadomość/.

Jak kreować rzeczywistość

Jak kreować rzeczywistość?

Jeżeli już jesteś na ścieżce oświecenia to zapewne wiesz, że życie jest odbiciem Twoich myśli, kreowane w pełni przez Ciebie i Twój klan. Dlatego tak ważne są czyste związki klanowe /rodzinne/ i warto nad nimi pracować, np. poprzez Radykalne Wybaczanie czy Ustawienia Hellingera. Twój świat należy do Ciebie i dodatkowo masz od świata dane wszystko, bo świat Ci sprzyja.  Co znaczy „dane wszystko”? Każda umiejętność, każda sprawność, każda wiedza, każdy język etc. jest na wyciągnięcie ręki. Jedyną przeszkodą są blokady środowiskowe, rodzinne, systemowe, religijne, światopoglądowe. To są te rzeczy, które Cię hamują. Aby cokolwiek świadomego zrobić /wykreować/, musisz te schematy odrzucić, zmodyfikować, zmienić.

Sama kreacja to świadoma myśl, zamiar, który podejmujesz + przybliżanie, które jest niejako powtórzeniem zamiaru mentalnego w innych płaszczyznach zmysłowych, czyli głosowo – wypowiedziane życzeniowo, wzrokowo – zobaczone, słuchowo – usłyszane, węchowo – wyczute, smakowo – posmakowane /jeżeli się da/. Ale to jednak nie koniec. Jeżeli chcesz coś osiągnąć, warto to zwizualizować, bądź narysować w powietrzu jak kto nie potrafi pierwszego. Oczywiście warto dbać o higienę myśli, nie wprowadzać niskich emocji, nie przeklinać. To zawsze działa wspomagająco i dla nas dobroczynnie. Warto też wesprzeć się technikami takimi jak dwupunkt, ho’ponopono.

Jak kreować rzeczywistość – Podsumowanie:

Oczywiście można to też zrobić aktem woli, ale to potrafią najlepsi. Im większa, wartościowa i dla nas cenna rzecz, sprawa, umiejętność, tym zabiegi muszą być staranniejsze i jak najbardziej świadome. Czysta świadomość kieruje się wiarą /zawsze mam na myśli wiarę w siebie/, a wiara to 100% pewność. Zatem uczmy się wierzyć w siebie, kochać siebie, szanować siebie i za razem innych. Przecież to nasza chmura, nasz krąg, bez wybaczenia, pojednania, miłości i szacunku wiele nie zdziałamy, możemy co najwyżej pozostać w 3D i nieuczciwie, systemowo skombinować to wszystko o czym marzymy i pragniemy.

PS. Szczęście to nie tyl­ko to, co los da­je, ale i to, cze­go nie zabiera. – August Witti

______
#Kreacja

 

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry