Najtrudniej poznać samego siebie

Jak kreować rzeczywistość

Jak kreować rzeczywistość

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Dzięki ogromnemu zainteresowaniu kontynuuję temat świadomej kreacji rzeczywistości. Zanim tę kreację wdrożysz, musisz się obudzić, “śpiący musi się obudzić” jak w “Diunie” Franka Herberta. Zakładam, że wszyscy czytelnicy “Dziennika Wariata” wiedzą co to obudzenie, a jeżeli nie, to mówię – obudzenie to ściąganie poszczególnych więzów, pieczęci, kagańców, obalanie schematów, programów i wszystkiego co nas krępuje. Myśl świadoma to myśl jak najbardziej swobodna, zdolna do samodzielnej decyzji w każdej sprawie i kierująca się najpierw ku 4D, czyli długość, wysokość, szerokość + miłość, a następnie zmierzająca do 5D /długość, wysokość, szerokość, miłość + świadomość/. Zatem …

jak kreować rzeczywistość?

Jak kreować rzeczywistośćJeżeli już jesteś na ścieżce oświecenia to zapewne wiesz, że życie jest odbiciem Twoich myśli, kreowane w pełni przez Ciebie i Twój klan. Dlatego tak ważne są czyste związki klanowe /rodzinne/ i warto nad nimi pracować, np. poprzez Radykalne Wybaczanie czy Ustawienia Hellingera. Twój świat należy do Ciebie i dodatkowo masz od świata dane wszystko, bo świat Ci sprzyja.  Co znaczy “dane wszystko”? Każda umiejętność, każda sprawność, każda wiedza, każdy język etc. jest na wyciągnięcie ręki. Jedyną przeszkodą są blokady środowiskowe, rodzinne, systemowe, religijne, światopoglądowe. To są te rzeczy, które Cię hamują. Aby cokolwiek świadomego zrobić /wykreować/, musisz te schematy odrzucić, zmodyfikować, zmienić.

Sama kreacja to świadoma myśl, zamiar, który podejmujesz + przybliżanie, które jest niejako powtórzeniem zamiaru mentalnego w innych płaszczyznach zmysłowych, czyli głosowo – wypowiedziane życzeniowo, wzrokowo – zobaczone, słuchowo – usłyszane, węchowo – wyczute, smakowo – posmakowane /jeżeli się da/. Ale to jednak nie koniec. Jeżeli chcesz coś osiągnąć, warto to zwizualizować, bądź narysować w powietrzu jak kto nie potrafi pierwszego. Oczywiście warto dbać o higienę myśli, nie wprowadzać niskich emocji, nie przeklinać. To zawsze działa wspomagająco i dla nas dobroczynnie. Warto też wesprzeć się technikami takimi jak dwupunkt, ho’ponopono.

Oczywiście można to też zrobić aktem woli, ale to potrafią najlepsi. Im większa, wartościowa i dla nas cenna rzecz, sprawa, umiejętność, tym zabiegi muszą być staranniejsze i jak najbardziej świadome. Czysta świadomość kieruje się wiarą /zawsze mam na myśli wiarę w siebie/, a wiara to 100% pewność. Zatem uczmy się wierzyć w siebie, kochać siebie, szanować siebie i za razem innych. Przecież to nasza chmura, nasz krąg, bez wybaczenia, pojednania, miłości i szacunku wiele nie zdziałamy, możemy co najwyżej pozostać w 3D i nieuczciwie, systemowo skombinować to wszystko o czym marzymy i pragniemy.

PS. Szczęście to nie tyl­ko to, co los da­je, ale i to, cze­go nie zabiera.

_____
#Kreacja

 

najnowsze z oświecenie

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
10 krótkich pytań

10 krótkich pytań

10 krótkich pytań – Zadam ci kilka krótkich pytań. OK? Otóż, aby
12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja
Translate »
idź do góry