Najtrudniej poznać samego siebie

Jak naprawiać siebie

Jak naprawiać siebie

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Jak naprawiać siebie? Wielu z nas przez lata biega do lekarzy, choruje i cierpi, a przecież wcale tak nie musi być. Można wszystko uleczyć, tylko należy poświęcić sobie samemu czas i należy robić to świadomie. Do zgrania mamy trzy płaszczyzny: cielesną-fizyczną, rozumowo-psychiczną i metafizyczno-duchową. Zawsze gdy doprowadzimy te płaszczyzny do pełnego porozumienia – wyzdrowiejemy, albo stanie się dla nas to zupełnie nie istotne /nie ważne/. Dlaczego tak? Bo wolna wola.

Jak naprawiać siebie

Jak naprawiać siebie?

Mamy trzy płaszczyzny:

cielesno-fizyczną

W żadnej z tych płaszczyzn nie ma oszustwa, trzeba się nią zająć osobiście. Jak masaż, to głównie automasaż. Szukasz bolących miejsc na ciele i masujesz, aż ból ustąpi, albo ciało będzie miękkie. Ma boleć, ale automasaż pozwala ten ból dozować i stopniować. Jak korzystamy z pomocy lodu, to nie boimy się wychłodzić punktowo miejsca. Jeśli to kąpiel wodna, to z solami i biczami wodnymi.

Jeśli słoneczna, to bez ściemniania i filtrów. Słońce to potężna energia i aby zachować zdrowie, należy z niego korzystać i to wcale nie z umiarem. Każdy chory powinien bezapelacyjnie korzystać z kąpieli słonecznych, zdrowy tym bardziej, bo może. Jeżeli bierzemy się za ćwiczenia, to również bez ściemy, ale wszystko to możesz zrobić w głowie, myślami. I owszem, trzeba to umieć.

rozumowo-psychiczną

Tej wiele tłumaczyć nie trzeba, ale jednak się pokuśmy. Rozum to taki twór, który nie zawsze dobrze nam podpowiada, ale daje możliwość poznania. Zatem gdy jesteśmy chorzy, to nie liczymy na lekarza, chyba że to wybitny specjalista, ale sami zgłębiamy zagadnienie, poznajemy metody różnych terapii, dowiadujemy się na temat wszystkich możliwych metod, nie tylko tradycyjna medycyna.

Poczytaj, zrozum, uznaj swoją chorobę, przyjmij ją i zdrowiej. Doskonałym miejscem, gdzie możemy znaleźć każdą odpowiedź jest internetu, ale trzeba usiąść i szukać. Można iść do biblioteki, jak ktoś nie lubi internetu. Chodzi o świadome poszukiwania i utwierdzenie, bądź zmianę myślenia. Najgorsze co możesz zrobić to stawi opór i walczyć.

metafizyczno-duchową

Ta ostatnia z płaszczyzn stawia największe wyzwania. Dobrze, gdy trafi na kogoś wierzącego, bo on chociaż przeczuwa o co chodzi. Istotą jest wiara, nie domniemanie, nie spekulacja i konfabulacja, nie peany i przepisy, nie doświadczenia, nie potwierdzenia, ale zwykła wiara. Ta zaś rozkwita, gdy kierujemy się sercem, słuchając intuicji, a ta ostatnia nigdy nam źle nie powie, podobnie jak ciało. Gdy ciało jest na TAK – jest rozluźnione, gdy na NIE – spięte.

Oczywiście nie musi to być całe ciało, może być jego chory fragment. Krótko – chodzi o to, aby rozpoznać swój problem, zapoznać się z nim, intuicyjnie zaakceptować samą dolegliwość, czy co tam jest, przyjąć poradę, wiedzę, inne spojrzenie i wierzyć, że to właśnie pomoże. Wiara, podobnie jak przebaczenie, wdzięczność, odpuszczenie i miłość czyni cuda.

Całość tych działań musimy wykonać w harmonii ze sobą, zgodnie z prawdą i bez kłamstw. Nie da się tutaj przymknąć oka, albo czegoś udawać, bo może zostać to opacznie zrozumiane. Nasz świat działa literalnie, co mówisz i myślisz – wdraża, a każdy wie, że jednak zdarza mu się myśleć źle, nie do końca z upodobaniem, lub czasami obrzydliwie, niewłaściwie i przeciwko nam samym lub innym.

Ale też świat działa w oparciu o przyciąganie, czyli jeśli Ty kochasz, wierzysz, przebaczasz, jesteś wdzięczny i odpuszczasz, to w zamian dostajesz to samo. A wówczas jesteś na prostej drodze do szczęścia, spokoju i pokoju ducha, ale też i samego oświecenia, a co za tym idzie zdrowia. I wcale nie jest tak, że dopiero na samym końcu rozwoju możesz się uzdrawiać. Uzdrawianie trwa przez cały okres pracy nad nim, a sukces zależy od nas samych.

PS. Wszystko tak można zmieniać, wszystko naprawiać i życie i cało i zdrowie, o ile nie chcesz dalej doświadczać. – August Witti

__________
#Uzdrawianie

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry