Najtrudniej poznać samego siebie

Jak Polak z Chińczykiem

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Chiny obecnie to potentat ogólnoświatowy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie opowiada już o chińskiej biedzie, badziewiu, łamaniu praw człowieka etc. Obecne najnowocześniejsze chińskie technologie stawiane są na świecie na równi z tymi najbardziej zaawansowanymi. I oto nasz prezydent odwiedził Chiny i otworzył polsko-chińskie forum gospodarcze w Szanghaju. Według rządowej agencji Xinhua, dwa kraje – Polska i Chiny podpiszą porozumienie o wymianie produktów i technologii. Po prostu …

jak Polak z Chińczykiem.

chiny1Na mocy tej umowy Chińczycy zajmą się modernizacją polskich kolei, tak by ta zbliżyła się poziomem technologicznym do chińskiej, gdzie podróżuje się z prędkościami dochodzącymi do 300 km/h, a niekiedy i 500 km/h. Chińczycy zajmą się również budową supernowoczesnej elektrowni jądrowej w Polsce. Będzie to technologia na tor, która jest wydajniejsza i bezpieczniejsza niż te europejskie. Tor jest metalem z grupy aktynowców, który swoja nazwę zawdzięcza nordyckiemu bogowi piorunów. Jest on bardzo powszechny na świecie, uważa się go za odpad przy wydobywaniu metali ziem rzadkich, zarazem jest najlepszym paliwem jądrowym. W zaawansowanych elektrowniach jądrowych tor zużywa się kompletnie, przez co nie powstają groźne odpady. Dodatkowo w reaktorach na tor można też spalać odpady radioaktywne z uranowych elektrowni atomowych, co może przynieść ogromne zyski.

Polska ze swojej strony dostarczy do państwa środka produkty żywnościowe, które przez swą ekologię i jakość robią furorę w Europie. Chiny są poważnie zainteresowane taką wymianą i z chęcią, aby ją nawiązać, zniosą dotychczasowe biurokratyczne bariery ograniczające sprzedaż polskich warzyw, owoców i produktów mięsnych na terytorium swojego kraju, co bardzo pomoże w rozwoju polskim producentom. Wygląda na to, że za jednym zamachem zlikwidujemy wszystkie swoje problemy i ograniczenia unijne, które w ewidentny sposób dyskredytują nasze produkty żywnościowe. Polska przez wieki była spichlerzem Europy, teraz możemy stać się spichlerzem Chin, a dzięki temu przeskoczyć na wyższy technologiczny poziom.

Nasz prezydent podjął w naszym imieniu ważkie rozmowy, które przybliżą nas do cywilizacji technicznej, a nasze nadal mainstreamowe media, ani be, ani me, ani kukuryku, czasami tylko pięciosekundowe migawki.

PS. Może też powstanie nowe przysłowie “Polak, Chińczyk, dwa bratanki, i do Baijiu, i do grzanki”.

______
#Chiny

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry