Najtrudniej poznać samego siebie

Jak tworzymy naszą rzeczywistość

Jak tworzymy naszą rzeczywistość

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Jak tworzymy naszą rzeczywistość? Fizyka kwantowa wciąż nam powtarza, że żyjemy w wieloświecie. Mało tego, nie ma czegoś takiego jak czas liniowy. Wszystko odbywa się teraz. Zatem, gdy widzimy naszą rzeczywistość, tak naprawdę jest ich kilka w tym samym miejscu. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość ciągle się splatają. Nasza dusza zaś doświadcza jednocześnie różnych rzeczywistości. Mało tego, ona je tworzy. Tworzy wszystko, co widzimy i czego doświadczamy w ciele fizycznym.

Jak tworzymy naszą rzeczywistośćJak tworzymy naszą rzeczywistość?

Wielu nie mieści się to w głowie, ale uważny obserwator dostrzeże sygnały. Uniwersum /Bóg/ to rodzaj wszechwiedzy, wszystko widząca kosmiczna świadomość. Zaś nasze mózgi nie są w stanie pojąć jak to naprawdę działa. Ale jedno jest pewne, tworzymy naszą własną rzeczywistość. A skoro tworzymy, to dlaczego nie uczynimy z tego użytku, tak aby nasz życie było mega przeżyciem, nie tylko dla nas samych, ale dla wszystkich wokół nas?

Pamiętać należy, że wszyscy tworzymy własne ograniczenia. Dlatego trzeba na siebie spojrzeć szerzej. Dostrzec zasadność pozytywu. Fakt, że nasza pozytywność /optymizm/ wpływa bezpośrednio na nasz życie. Gdy narzekamy i mamy wątpliwości, to nasze życie jest do d… Nigdy też nie powinniśmy się obwiniać. Bierzmy odpowiedzialność za wszystko, co tworzymy i już. Jedno jest pewne, to, co wypuszczamy w świat, wraca do nas! Pozytywność i szlachetność odwdzięczają się optymizmem, dostatkiem, powodzeniem, zdrowiem, dobrostanem itp., a negatywność i złośliwość – czymś zupełnie innym, ale zawsze niosą ze sobą ból i cierpienie.

Zadajmy sobie pytanie – dlaczego nie mamy więc stworzyć najlepszej rzeczywistości, jaką możemy sobie wyobrazić? Wszak możemy. Ale aby tak się stało, musimy „być tym, co tworzymy”. Chcemy dobra, musimy być dobrzy, chcemy powodzenia, nie możemy narzekać, chcemy zdrowia, nie możemy się i innych stale obwiniać. Pamiętać też należy, że to pasja daje moc temu, co manifestujemy, wyrażając siebie. Żyć trzeba z pasją i być pasjonatem życia.

PS. Marz, śnij, wyobrażaj, bo mózg nie rozróżnia co jest prawdą, zatem polepszasz tym swą rzeczywistość. – August Witti

___________________
#TworzenieRzeczywistosci

najnowsze z prawdziwie

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra

Anarchia jest dobra. Żadna ze znanych mi osób nie wierzy, że anarchia
Czym jest wiara?

Czym jest wiara?

Czym jest wiara? To poważne rozważania, biorąc pod uwagę, że wiara ma

Indolencja umysłowa

Indolencja umysłowa. To co piszę jest smutne i przykre, ale cierpimy na
Translate »
idź do góry