Jak walczyć z bólem?

Jak walczyć z bólem?

w święte rośliny i grzyby

Jak walczyć z bólem? Ból to najgorszy ze schematów, zamiast być zbagatelizowany, ośmieszony i zmarginalizowany, zamiast stać się nieistotny, stał się kluczowy za sprawą rodziców, dorosłych, wychowawców, w okresie naszego dziecięctwa. Wpajano nam bzdury i teraz mamy olbrzymi kłopot, bo zamiast koncentrować się na sobie, na rozwiązywaniu własnych konfliktów, poszukiwaniu celu życia, koncentrujemy się na bólu.

Jak walczyć z bólem

Jak walczyć z bólem?

Moje życie przebiegało tak jak życie wielu z was. Dziecięctwo z przygodami, ale też prawdziwym ówczesnym gównem /bieda, kartki, podporządkowanie, alkohol w domu, niemoc/, dorastanie z nauką, zainteresowaniami, sportem, młodość ze studiami, zdobywaniem poważnej wiedzy, pracą dorywczą, miłostkami, dorosłość ze stałą pracą, rodziną, dziećmi i nieustannym zmaganiem się z rzeczywistością /pieniędzmi/.

Bólu osobistego /wypadki, upadki/ i obserwowanego było wiele, zawsze sprawiał kłopot i żal. Zawsze łzy /gdy duży/, zawsze płacz gdy zwyciężał /pamięć i ból/. Ot takie normalne, zwyczajne życie. Ale czy normalne, czy naprawdę tak to miało wyglądać? Nie! Nie wygląda tak wcale i nie należy się go bać, bo ból jest jak radość, jak łzawienie. Tak zwyczajny jak każda nasze małe doświadczenie życiowe, jak chwila, którą trzeba zaobserwować i zapomnieć, bo niechciana.

Wpajano nam, że ból to płacz, żeby uważać, bo w konsekwencji coś zaboli, że ból wywołuje chorobę, a choroba śmierć, w cierpieniach. Że należy się go bać i wystrzegać, dlatego trzeba słuchać wszystkich nad nami, rządzących, bo oni radzą i zapobiegają. Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi. Ależ to były i są bzdury. Bzdury do kwadratu. Ból jest mały, chwilowy i to tylko informacja, ale żadnych innych przede wszystkim informacji z otoczenia ci nie potrzeba.

Uśmierzasz ból i zaczynasz myśleć! Życie poprzez ból daje ci sygnał – MYŚL! No to myśl! Zastanów się co dalej, jak działać, co robić, którą drogą i dlaczego, rozważ ryzyko, za i przeciw. Nie zastanawiaj się co ci powiedzą inni, jak ocenią, gdzie pokierują, co obiecają, a czym postraszą. MYŚL SAM, SAM O SOBIE. O tym co TY chcesz i co TY masz robić, dla SIEBIE.

Idziesz do lekarza, zdrowy, troszkę przygnębiony, ale zdrowy. On mówi „depresja”, albo „rak” i od tego momentu, właśnie teraz zaczyna się twoje niewolnictwo. Całkowite podporządkowanie i bezwolność. Żyjesz – zarabiasz – chorujesz – płacisz, drugi schemat to: żyjesz – budujesz – kredycisz – płacisz, trzeci to: żyjesz – pracujesz – zarabiasz – płacisz, itd. itp.

Jak walczyć z bólem – Podsumowanie:

Patrz jak BÓL stanowi rynek gospodarczy. Medyczny, ubezpieczeniowy, służba zdrowie, paramedyczny, bankowy /bo po co składasz te pieniądze?/ i wiele innych. TWÓJ BÓL STANOWI WARTOŚĆ! Ale to nie korzyść dla ciebie, to korzyść dla wszystkich innych żerujących na tobie. Smutne, ale prawdziwe! A co ty masz zrobić?

PS. Weź zapal MARIHUANĘ, GANDZIĘ, ZIOŁO, MARYSIĘ i olej to wszystko, ból minie i będziesz miał czas na rozmyślania. – August Witti

___________
#Marihuana