Najtrudniej poznać samego siebie

Jak zostać oświeconym, a nie zamulonym

Jak zostać oświeconym, a nie zamulonym

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Jak zostać oświeconym, a nie zamulonym. Nieustannie dostaję pytania, jak pracuje się z energią, na co zwrócić uwagę, czym się kierować. Są też tacy co wiedzą lepiej :D. Istotą jest sama chęć i konsekwentne trzymanie się zasad, które w odpowiednim czasie przeradzają się w naturalny odruch i zachowania.

Jak zostać oświeconym, a nie zamulonym

Jak zostać oświeconym

Zasady są trzy – główne. Dostrzegam takie, ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie.

  1. „Jestem tu i teraz” i „Tylko JA”. Krótkie objaśnienie dla chcących niewtajemniczonych. „Tu i teraz”, czyli dokładnie w tym momencie. Nie przed chwilą, nie za chwilę, nie dawniej, nie w przyszłości, tylko TU i TERAZ. Obecność jest szalenie istotna w tym co się wokół zdarza i w jaki sposób się wydarza. TYLKO JA – proste, oczywiste, bez aluzji. Przecież nie zrobisz sobie ani krzywdy, ani też nie utrudnisz sobie życia, bo po co. Dochodząc w taki czy inny sposób do tegoż wniosku, powodujesz, że wokół Ciebie normalnieje, układa się, polepsza, a w konsekwencji zaczynasz czuć szczęście i miłość.
  2. Miłość, wybaczanie, wiara” – to też proste słowa, jak „kocham, lubię, szanuję”. Chodzi o to, że masz się naprawdę starać, żyć, używając tych zwrotów. Kochać – nie musisz wszystkich od razu – ale kochaj przynajmniej kilku ludzi i zwierzęta :D. Wybaczać – wiele tu nie ma do dodania, po prostu trzeba się tego nauczyć. Niekoniecznie nadstawiać drugi policzek, ale wybaczyć i odejść. Wiara – to chyba najtrudniejsze, bo trzeba zmienić koncepcję wiary. Ma być to wiara – nie w co i kogo, ale wiara w siebie, swoje postanowienia, dążenia i moc. Trudne prawda? I aż prosi się o sarkazm. Niestety, bez wiary ani rusz.
  3. Praca nad energią to zupełnie proste, świadome powtarzanie w myślach i na głos tego, co chcesz osiągnąć, o czym marzysz, czego sobie życzysz. Przy czym im większe zagmatwanie, oczekujesz np. wygranej w totolotka /i nie dziw się, że trafisz trójkę, wszak to wygrana/, tym trudniejsze do osiągnięcia. Jeśli chcesz być zdrowy, a masz katar i chcesz aby zniknął, to przy częstym powtarzaniu, w myślach, na głos, w duchu, zadziała. Chodzi tutaj o pewne uświadomienie sobie zależności. W konsekwencji, gdy już „ciężką pracą” i „ćwiczeniami” dojdziesz do tego, że uwierzysz w to, czego chcesz, to to się stanie. Bo „jestem tylko ja”, „tu i teraz” i „jestem świadomością i energią”.

Trzymajcie się mocno, bo jazda jest szybka i bez trzymanki. W życiu nie doświadczałem tylu pozytywnych zmian.

PS. Proste to to nie jest, ale za to jaka zabawa :D. Dla rozbawionych sceptyków – „ten się śmieje, kto się śmieje ostatni”.

__________________
#ObecnośćWiaraMilosc

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry