Najtrudniej poznać samego siebie

Jak zostać oświeconym, a nie zamulonym

Jak zostać oświeconym, a nie zamulonym

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Jak zostać oświeconym, a nie zamulonym. Nieustannie dostaję pytania, jak pracuje się z energią, na co zwrócić uwagę, czym się kierować. Są też tacy co wiedzą lepiej :D. Istotą jest sama chęć i konsekwentne trzymanie się zasad, które w odpowiednim czasie przeradzają się w naturalny odruch i zachowania.

Jak zostać oświeconym, a nie zamulonym

Jak zostać oświeconym

Zasady są trzy – główne. Dostrzegam takie, ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie.

  1. “Jestem tu i teraz” i “Tylko JA”. Krótkie objaśnienie dla chcących niewtajemniczonych. “Tu i teraz”, czyli dokładnie w tym momencie. Nie przed chwilą, nie za chwilę, nie dawniej, nie w przyszłości, tylko TU i TERAZ. Obecność jest szalenie istotna w tym co się wokół zdarza i w jaki sposób się wydarza. TYLKO JA – proste, oczywiste, bez aluzji. Przecież nie zrobisz sobie ani krzywdy, ani też nie utrudnisz sobie życia, bo po co. Dochodząc w taki czy inny sposób do tegoż wniosku, powodujesz, że wokół Ciebie normalnieje, układa się, polepsza, a w konsekwencji zaczynasz czuć szczęście i miłość.
  2. Miłość, wybaczanie, wiara” – to też proste słowa, jak “kocham, lubię, szanuję”. Chodzi o to, że masz się naprawdę starać, żyć, używając tych zwrotów. Kochać – nie musisz wszystkich od razu – ale kochaj przynajmniej kilku ludzi i zwierzęta :D. Wybaczać – wiele tu nie ma do dodania, po prostu trzeba się tego nauczyć. Niekoniecznie nadstawiać drugi policzek, ale wybaczyć i odejść. Wiara – to chyba najtrudniejsze, bo trzeba zmienić koncepcję wiary. Ma być to wiara – nie w co i kogo, ale wiara w siebie, swoje postanowienia, dążenia i moc. Trudne prawda? I aż prosi się o sarkazm. Niestety, bez wiary ani rusz.
  3. Praca nad energią to zupełnie proste, świadome powtarzanie w myślach i na głos tego, co chcesz osiągnąć, o czym marzysz, czego sobie życzysz. Przy czym im większe zagmatwanie, oczekujesz np. wygranej w totolotka /i nie dziw się, że trafisz trójkę, wszak to wygrana/, tym trudniejsze do osiągnięcia. Jeśli chcesz być zdrowy, a masz katar i chcesz aby zniknął, to przy częstym powtarzaniu, w myślach, na głos, w duchu, zadziała. Chodzi tutaj o pewne uświadomienie sobie zależności. W konsekwencji, gdy już “ciężką pracą” i “ćwiczeniami” dojdziesz do tego, że uwierzysz w to, czego chcesz, to to się stanie. Bo “jestem tylko ja”, “tu i teraz” i “jestem świadomością i energią”.

Trzymajcie się mocno, bo jazda jest szybka i bez trzymanki. W życiu nie doświadczałem tylu pozytywnych zmian.

PS. Proste to to nie jest, ale za to jaka zabawa :D. Dla rozbawionych sceptyków – “ten się śmieje, kto się śmieje ostatni”.

__________________
#ObecnośćWiaraMilosc

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry