Najtrudniej poznać samego siebie

Jaka tam znowu wojna domowa?

w bez kategorii

Ze strony byłych działaczy PZPR, SB, liberałów PO, PSL, Nowoczesna dochodzi żałosny kwik przerażenia i bojkotu obecnej nie tyle władzy, co idei prawa i sprawiedliwości. Dla mnie żadna partia nie jest moją bajką, ale cenię sobie prawdę, fakty historyczne i uczciwość. A to, co się obecnie wydarza to wielkie wiosenne sprzątanie. W opozycji zaś jest quasi profesjonalna akcja marketingowa, której wymarzonym celem jest gwałt, rozbój i powrót do żarłocznej, pasożytniczej władzy byłych już elit. Pytam zatem …

jaka tam znowu wojna domowa?

Jaka tam znowu wojna domowa?Przeciw czemu protestuje KOD?

Tak ładnie nazwany “Komitet Obrony Demokracji” ponoć protestuje przeciwko łamaniu demokracji w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość, jednocześnie sam siebie szereguje jako ruch anty-demokratyczny. KOD bazuje tutaj na ignorancji i niewiedzy obywateli w wielu dziedzinach życia, a zwłaszcza w polityce. Otóż Trybunał Konstytucyjny to ostatni bastion władzy liberałów i postkomunistów, trudno tutaj nie zauważyć, że likwidacja lub osłabienie tego bastionu przez wybór nowych sędziów  jest zagrożeniem dla dawnych elit i ich nieustająco uprzywilejowanej pozycji. Są to te wszystkie stanowiska prezesów /pensje, odprawy/, nierozwiązane afery, korupcja do tej pory tak skrzętnie skrywana i odpowiedzialność prawna ze bezprawną wyprzedaż Polski po zaniżonych cenach. Jest się czego bać! Trudno nie zauważyć, że również drastyczne zmniejszenie esbeckich emerytur może stanowić dla beneficjetónw problem, bo zamiast kilku albo kilkudziesięciu tysięcy /bezprawnych emerytur, za maltretowanie, prześladowanie i zabijanie obywateli/ dostaną 880 złotych miesięcznie. Mowa jest tutaj o 30-50 tysięcy osób, a biorąc pod uwagę ich rodziny, to ok. 200 tysięcy osób. Jest to spora grupa protestujących, czyż nie?

Kto finansuje KOD?

Najbardziej zainteresowane są państwa i środowiska, które do tej pory traktowały Polskę jak dojną krowę i zaplecze taniej siły roboczej. Dla nich to jawne pozbawienie korzyści i niewolników, dlatego tak ochoczo wspierają KOD. George Soros – amerykański finansista pochodzenia węgiersko-żydowskiego, największy spekulant walutowy, wielki sympatyk multi-kulti i sponsor islamizacji Europy. Wielki zwolennik globalizacji i NWO, stały uczestnik spotkań Klubu Bilderberg, bardzo mocno wspiera nasz rodzimy KOD. Biorąc pod uwagę jego antydemokratyczną, globalistyczną działalność i wielkie wcześniejsze poparcie dla polityki PO, a obecnie dla działalności KOD, zauważam pewną nieścisłość głoszonych idei oraz perfidną i prymitywną manipulację nastrojami społecznymi. 150 mln złotych, którymi dysponuje antypolska Fundacja Batorego przeznaczone jest na dofinansowanie liberalno-lewackich organizacji walczących z nacjonalizmem, patriotyzmem, rasizmem, ksenofobią i propagujących sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów, FEMEN, LGBT i wspierające politykę multi-kulti, zatem to wszystko, co mocno szkodzi polskiemu społeczeństwu i działa na jego szkodę.

Podsumowanie KOD

Hasła o tym, że KOD przeciwstawia się dyktaturze PiS to zwykła bajka i zasłona dymna, głównym celem jest dalsza kolonizacja Polski za pośrednictwem PO, Nowoczesna i KOD. Chęć przejęcia władzy, zasobów, bogactw naturalnych i degradacja społeczeństwa jest tak przemożna, że wszystkie chwyty są dozwolone, co również wskazuje na niedemokratyczne zachowanie. Ale nie można dać się ogłupić i sprowokować, nie można ulec ich namowom, bo jeszcze działa artykuł 1066. Póki co, można ich ignorować i bagatelizować, a pomału zająć się sprawami prawnymi, aferami, korupcją i bezprawną sprzedażą majątku. Osoby winne i tchórzliwe szybciutko wydadzą swoich wspólników i sprawa rozejdzie się po kościach, a raczej więzieniach RP. Proponuję również objąć amnestią wszystkich byłych aparatczyków, którzy pozwolą skazać 50 innych, którzy prowadzili i prowadzą antypolską działalność. Wyciągnąć na światło dzienne wszystkie afery, bezprawia, antyspołeczną działalność, tak, aby społeczeństwo przejrzało wreszcie na oczy. A resztę oszołomów obrzucić zgniłymi jajami i oblać gnojem, aby było wiadomo kto zacz.

Pytania do działaczy i wspierających KOD, również za granicami Polski

Dlaczego:
Kiedy wysprzedawano Polskę i likwidowano miejsca pracy – nie protestowaliście?
Kiedy podnoszono wiek emerytalny – nie protestowaliście?
Kiedy ukradziono dziesiątki milionów pod okiem władzy z Amber Gold – nie protestowaliście?
Kiedy ukradziono 150 miliardów z OFE – nie protestowaliście?
Kiedy usłyszeliśmy na taśmach prawdę o ówcześnie rządzących – nie protestowaliście?
Kiedy ceny ropy na świecie spadły, a władza wprowadziła nowy podatek paliwowy – nie protestowaliście?
Kiedy wychodziły na światło dzienne wszystkie afery korupcyjne – nie protestowaliście?

Protestujecie natomiast w obronie Trybunału Konstytucyjnego, który nie stał w obronie obywateli za rządów PO-PSL?
I zachciewa się wam wojny domowej … jaka tam znowu wojna domowa?

PS. Dla pożądających władzy nie istnieje droga pośrednia między szczytem a przepaścią.

_____
#KOD

najnowsze z bez kategorii

Totalna zmiana paradygmatu

Totalna zmiana paradygmatu

Totalna zmiana paradygmatu. Coraz bardziej odczuwamy ból życia w obecnym paradygmacie. Czujemy,
Niezgoda na wszystko

Niezgoda na wszystko

Niezgoda na wszystko. To co nam się objawia, co codziennie, niezmiennie widzimy,
Prawo przyciągania życia

Prawo przyciągania życia

Prawo Przyciągania życia. Mówiąc najprościej, prawo przyciągania to zdolność przyciągania do naszego
Translate »
idź do góry