Najtrudniej poznać samego siebie

Kamienie 12 znaków zodiaku

Kamienie 12 znaków zodiaku

w oświecenie/prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Kamienie 12 znaków zodiaku. Kamienie mocy, bo o nich tu mowa, przypominają nam o wyższej prawdzie. Idea leczenia kryształami została spopularyzowana w latach trzydziestych XX wieku, dzięki Edgarowi Cayce. Twierdził on, że w czasach Atlantydy kryształy były używane jako źródło energii. Kryształy i kamienie lecznicze dla znaków zodiaku mają zdolność przywracania równowagi zakłócającej wibracji, dzięki czemu jesteśmy świadomi przyczyny swojego cierpienia.

Kamienie 12 znaków zodiakuKamienie 12 znaków zodiaku!

znak: BARAN, kamień: GRANAT
Granat zawdzięcza nazwę podobieństwu głębokiej czerwieni do koloru owocu granatu. Granaty pomagają przywrócić równowagę i samoświadomość oraz zniszczyć lotność, pozostawiając na swoim miejscu miłość, romans, a czasem pożądanie dla tych, którzy tego potrzebują.

Ze względu na kolor i skojarzenia z czakrą korzenia granat wykazuje silny wpływ na zmysłowość i seksualność. Może pomóc nawiązać kontakt ze zwierzęcymi instynktami, umożliwiając działanie i reagowanie. Zwiększa pewność siebie i pomaga w realizacji celów osobistych i zawodowych. Znany jest również jako kamień cierpliwości i wytrwałości i jest symbolem duchowej świadomości i współczucia.

znak: BYK, kamień: RÓŻOWY KWARC
Kwarc różowy może pomóc wyleczyć serce, gdyż działa na poziomie emocjonalnym. Pomaga ci stać się bardziej świadomym miłości, która jest wokół ciebie i może pomóc ci w skontaktowaniu się z twoimi emocjami.

Uczy nas kochać siebie, otwierając nas na miłość. Leczy również rany emocjonalne, pozostawiając współczucie i pocieszenie. Znosi smutek. Może pomóc w traumie i bólu nieszczęśliwego dzieciństwa. Przesłanie różowego kwarcu: samorealizacja i wewnętrzny spokój wymagają kochania i pielęgnowania siebie.

znak: BLIŹNIĘTA, kamień: AGAT
Agat jest obrońcą całego ciała i aury. Pomaga we wzroście i leczeniu. Przyciąga siłę i witalność, pomaga przywrócić równowagę i stabilizację organizmu. Wzmacnia połączenie z Ziemią. Zwiększa pewność siebie. Agat służy również uzdrawianiu, rozwiązuje zgorzknienia i urazy. Umieszczenie agatu pod poduszką pomaga na bezsenność.

znak: RAK, kamień: KARNEOL
Karneol uziemia energię i pomaga nam skupić się na chwili obecnej. Łagodzi stres i niepokój, poprawia pamięć, pomaga odzyskać motywację, zapobiega depresji, buduje odwagę i poczucie własnej wartości. Nastawia optymistycznie. Oferuje cierpliwość, przeciwdziała wątpliwościom i negatywnym myślom. Pomaga w podejmowaniu decyzji.

znak: LEW, kamień: CYTRYN
Cytryn pomaga zachować pozytywne nastawienie do życia. Usuwa blokady i lęki, pomaga w komunikacji, tworzy poczucie stabilności, dodaje energii i równowagi emocjonalnej oraz zapewnia racjonalne podejście do rzeczy, osadzając nas tu i teraz. Zachęca nas do zdrowego ego, poczucia własnej wartości i wzmocnienia emocjonalnego i duchowego. Cytryn jest znany z usuwania toksycznych zanieczyszczeń z powietrza i aury. Zwiększa siłę woli, szczęście i pewność siebie, jednocześnie zmniejszając skłonności do autodestrukcji.

znak: PANNA, kamień: JADEIT
Jadeit działa ochronnie, ułatwia i wzmacnia długie życie. Energia jadeitu zapewnia spokój, spokój, harmonię, jasność umysłu oraz zachęca do bezpiecznego wyrażania swoich prawdziwych uczuć i emocji. Wpływa na sprawy serca, poprawia relacje. Wzmacnia jasne rozumowanie. Pełne miłości energie tego kamienia pomogą ci wyjść z emocjonalnej traumy, ponieważ zapewniają uziemienie energii i poczucie bezpieczeństwa.

znak: WAGA, kamień: TURKUS
Turkus, jest świętym kamieniem kojarzonym z energią nieba ze względu na swój kolor. Dostarcza także energię nieba na Ziemię. Zachęca do kreatywnego myślenia i kieruje twórczą energię w produktywny i użyteczny sposób. Ma działanie równoważące i uziemiające. Relaksuje psychicznie, redukuje stres, wzmacnia pewność siebie, dostrojenie, dobre samopoczucie. Przywraca poczucie humoru, radość życia, równoważy dysproporcje między prawą a lewą częścią mózgu, poprawia szósty zmysł.

znak: SKORPION, kamień: OBSYDIAN
Obsydian to kamień ochrony, który zapobiega emocjonalnemu wyczerpaniu przez innych. Zapewnia stabilność emocjonalną. Trzymanie go przy sobie pomaga zapobiegać negatywnym wzorcom myślowym i jest używane do oczyszczania przestrzeni poprzez usuwanie wibracji nieprzydatnych lub rozpraszających. Pomaga odzyskać zapomniane zdolności.

znak: STRZELEC, kamień: AMETYST
Ametyst, kolor czystego ducha i pozornie magicznych rzeczy z nim związanych, występuje rzadko w przyrodzie. Jest znany z promowania osobistego spokoju i uczucia spokoju. Jest kamieniem mocy na wielu poziomach. Ma intencję uzdrowienia ciała i ducha. Jest używany jako kamień snu, pomaga w bezsenności.

znak: KOZIOROŻEC, kamień: BURSZTYN
Bursztyn łączy ze sobą oczyszczającą, rewitalizującą siłę Słońca i absorbującą, transmutującą energię Ziemi, tworząc potężne narzędzie. Bursztyn absorbuje energię ujemną, pomaga uziemić ją do płaszczyzny Ziemi i chroni wrażliwą osobę. Pomaga rozprowadzać witalność i uspokoić nerwy.

znak: WODNIK, kamień: LAPIS
Lapis to doskonały kamień pomagający w spokojnym śnie. Ma daleko idące skutki, podobnie jak galaktyka. Ma właściwości takie jak: iluminacja, mądrość, wgląd umysłowy i jasność myśli. Pomaga nieśmiałym, introwertycznym ludziom wyrazić siebie. Pomaga uwolnić stare, zakopane emocje, pomagając w ten sposób rozwiać depresję.

znak: RYBY, kamień: OPAL
Opal przynosi oświecenie, integralność i ogień romansu. Wzmacnia emocje i cechy osobiste. Pomaga przyciągać okazje w nowe, ekscytujące sposoby. Działa jak magnes rozpalając płomień pasji i wyobraźni. Pomaga znaleźć rozwiązania przyziemnych problemów.

Kamienie 12 znaków zodiaku

PS. Kryształy i kamienie dają nam zrozumienie siebie. – August Witti

___________
#ZnakiZodiaku

najnowsze z oświecenie

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
Translate »
idź do góry