Najtrudniej poznać samego siebie

Kamienie 12 znaków zodiaku

Kamienie 12 znaków zodiaku

w świadomie/oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Kamienie 12 znaków zodiaku. Kamienie mocy, bo o nich tu mowa, przypominają nam o wyższej prawdzie. Idea leczenia kryształami została spopularyzowana w latach trzydziestych XX wieku, dzięki Edgarowi Cayce. Twierdził on, że w czasach Atlantydy kryształy były używane jako źródło energii. Kryształy i kamienie lecznicze dla znaków zodiaku mają zdolność przywracania równowagi zakłócającej wibracji, dzięki czemu jesteśmy świadomi przyczyny swojego cierpienia.

Kamienie 12 znaków zodiakuKamienie 12 znaków zodiaku!

znak: BARAN, kamień: GRANAT
Granat zawdzięcza nazwę podobieństwu głębokiej czerwieni do koloru owocu granatu. Granaty pomagają przywrócić równowagę i samoświadomość oraz zniszczyć lotność, pozostawiając na swoim miejscu miłość, romans, a czasem pożądanie dla tych, którzy tego potrzebują.

Ze względu na kolor i skojarzenia z czakrą korzenia granat wykazuje silny wpływ na zmysłowość i seksualność. Może pomóc nawiązać kontakt ze zwierzęcymi instynktami, umożliwiając działanie i reagowanie. Zwiększa pewność siebie i pomaga w realizacji celów osobistych i zawodowych. Znany jest również jako kamień cierpliwości i wytrwałości i jest symbolem duchowej świadomości i współczucia.

znak: BYK, kamień: RÓŻOWY KWARC
Kwarc różowy może pomóc wyleczyć serce, gdyż działa na poziomie emocjonalnym. Pomaga ci stać się bardziej świadomym miłości, która jest wokół ciebie i może pomóc ci w skontaktowaniu się z twoimi emocjami.

Uczy nas kochać siebie, otwierając nas na miłość. Leczy również rany emocjonalne, pozostawiając współczucie i pocieszenie. Znosi smutek. Może pomóc w traumie i bólu nieszczęśliwego dzieciństwa. Przesłanie różowego kwarcu: samorealizacja i wewnętrzny spokój wymagają kochania i pielęgnowania siebie.

znak: BLIŹNIĘTA, kamień: AGAT
Agat jest obrońcą całego ciała i aury. Pomaga we wzroście i leczeniu. Przyciąga siłę i witalność, pomaga przywrócić równowagę i stabilizację organizmu. Wzmacnia połączenie z Ziemią. Zwiększa pewność siebie. Agat służy również uzdrawianiu, rozwiązuje zgorzknienia i urazy. Umieszczenie agatu pod poduszką pomaga na bezsenność.

znak: RAK, kamień: KARNEOL
Karneol uziemia energię i pomaga nam skupić się na chwili obecnej. Łagodzi stres i niepokój, poprawia pamięć, pomaga odzyskać motywację, zapobiega depresji, buduje odwagę i poczucie własnej wartości. Nastawia optymistycznie. Oferuje cierpliwość, przeciwdziała wątpliwościom i negatywnym myślom. Pomaga w podejmowaniu decyzji.

znak: LEW, kamień: CYTRYN
Cytryn pomaga zachować pozytywne nastawienie do życia. Usuwa blokady i lęki, pomaga w komunikacji, tworzy poczucie stabilności, dodaje energii i równowagi emocjonalnej oraz zapewnia racjonalne podejście do rzeczy, osadzając nas tu i teraz. Zachęca nas do zdrowego ego, poczucia własnej wartości i wzmocnienia emocjonalnego i duchowego. Cytryn jest znany z usuwania toksycznych zanieczyszczeń z powietrza i aury. Zwiększa siłę woli, szczęście i pewność siebie, jednocześnie zmniejszając skłonności do autodestrukcji.

znak: PANNA, kamień: JADEIT
Jadeit działa ochronnie, ułatwia i wzmacnia długie życie. Energia jadeitu zapewnia spokój, spokój, harmonię, jasność umysłu oraz zachęca do bezpiecznego wyrażania swoich prawdziwych uczuć i emocji. Wpływa na sprawy serca, poprawia relacje. Wzmacnia jasne rozumowanie. Pełne miłości energie tego kamienia pomogą ci wyjść z emocjonalnej traumy, ponieważ zapewniają uziemienie energii i poczucie bezpieczeństwa.

znak: WAGA, kamień: TURKUS
Turkus, jest świętym kamieniem kojarzonym z energią nieba ze względu na swój kolor. Dostarcza także energię nieba na Ziemię. Zachęca do kreatywnego myślenia i kieruje twórczą energię w produktywny i użyteczny sposób. Ma działanie równoważące i uziemiające. Relaksuje psychicznie, redukuje stres, wzmacnia pewność siebie, dostrojenie, dobre samopoczucie. Przywraca poczucie humoru, radość życia, równoważy dysproporcje między prawą a lewą częścią mózgu, poprawia szósty zmysł.

znak: SKORPION, kamień: OBSYDIAN
Obsydian to kamień ochrony, który zapobiega emocjonalnemu wyczerpaniu przez innych. Zapewnia stabilność emocjonalną. Trzymanie go przy sobie pomaga zapobiegać negatywnym wzorcom myślowym i jest używane do oczyszczania przestrzeni poprzez usuwanie wibracji nieprzydatnych lub rozpraszających. Pomaga odzyskać zapomniane zdolności.

znak: STRZELEC, kamień: AMETYST
Ametyst, kolor czystego ducha i pozornie magicznych rzeczy z nim związanych, występuje rzadko w przyrodzie. Jest znany z promowania osobistego spokoju i uczucia spokoju. Jest kamieniem mocy na wielu poziomach. Ma intencję uzdrowienia ciała i ducha. Jest używany jako kamień snu, pomaga w bezsenności.

znak: KOZIOROŻEC, kamień: BURSZTYN
Bursztyn łączy ze sobą oczyszczającą, rewitalizującą siłę Słońca i absorbującą, transmutującą energię Ziemi, tworząc potężne narzędzie. Bursztyn absorbuje energię ujemną, pomaga uziemić ją do płaszczyzny Ziemi i chroni wrażliwą osobę. Pomaga rozprowadzać witalność i uspokoić nerwy.

znak: WODNIK, kamień: LAPIS
Lapis to doskonały kamień pomagający w spokojnym śnie. Ma daleko idące skutki, podobnie jak galaktyka. Ma właściwości takie jak: iluminacja, mądrość, wgląd umysłowy i jasność myśli. Pomaga nieśmiałym, introwertycznym ludziom wyrazić siebie. Pomaga uwolnić stare, zakopane emocje, pomagając w ten sposób rozwiać depresję.

znak: RYBY, kamień: OPAL
Opal przynosi oświecenie, integralność i ogień romansu. Wzmacnia emocje i cechy osobiste. Pomaga przyciągać okazje w nowe, ekscytujące sposoby. Działa jak magnes rozpalając płomień pasji i wyobraźni. Pomaga znaleźć rozwiązania przyziemnych problemów.

Kamienie 12 znaków zodiaku

PS. Kryształy i kamienie dają nam zrozumienie siebie. – August Witti

___________
#ZnakiZodiaku

najnowsze z świadomie

12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja
Translate »
idź do góry