Kociarze uważajcie

Kociarze uważajcie!

w kocio/topowo

Coś co mnie rozśmieszyło do łez, tym bardziej, że sam taki żwirek wożę w samochodzie w zimie. Ma on niezaprzeczalnie doskonałe właściwości higroskopijne, stąd moje nim zainteresowania. Moje koty używają peletu, bo tani, ekologiczny i skuteczny. Tak czy inaczej …

kociarze uważajcie!

Kociarze uważajcieOficerowie policji w Houston /USA/ pomylili żwirek dla kota z kryształkami metaamfetaminy. Kociarz stał się tymczasowo dealerem i spędził  3 dni w areszcie. Został co prawda oczyszczony z zarzutów i wypuszczony na wolność, ale wrażenia bezcenne. Była to największa akcja narkotykowa w tym stanie od lat :D. Koci żwirek silikonowy do złudzenia przypominający kryształki metaamfetaminy przejęty został w dużych ilościach.

Trzy dni zajęło funkcjonariuszom zrozumienie i przebadanie żwirku oraz oczyszczenie z zarzutów potencjalnego dealera, który nota bene posiadał kota. Aresztowanie odbyło się w trakcie rutynowej kontroli drogowej w grudniu 2016 roku. Wynikiem przypadkowego zatrzymania było przejęcie olbrzymiej ilości kociej „metaamfetaminy”. W ślad za tym poszła informacja prasowa, że oto wspaniała policja przejęła największą dostawę metaamfetaminy od lat. Co gorsza, znalezione dragi znajdowały się w skarpecie i wisiały właśnie w samochodzie, aby pochłaniać wilgoć. Tak jak u mnie. Ale ja mam spore pudełko plastikowe. Zatem moje znalezisko byłoby mega odkryciem i wyszedłbym pewno za miesiąc :D.

Od kierowcy pobrano oczywiście odciski palców i odeskortowano go do aresztu śledczego, gdzie spędził trzy bite dni. Kontrabandę poddano analizie, przeprowadzając łącznie 3 testy, które ujawniły, że to żwirek dla kotów, a nie żadna nielegalna substancja. Widać laboranci też nie dowierzali własnym zmysłom, skoro były aż trzy testy. Sprawa została umorzona. System się skompromitował, a pojmany będzie miał traumę na całe życie. Pan LeBeau, bo tak się właśnie nazywa nasz potencjalny dealer, w wyniku zdarzenia stracił pracę i trafił na listę przestępców. Obecnie walczy o wycofanie swojego nazwiska z policyjnych papierów, bo chce być nadal nie karanym.

PS. Widać system jest wszędzie przegniły i bezwzględny, a głupi – jak trzy buty.

______
#Koty