Najtrudniej poznać samego siebie

Kontrola umysłów jest faktem

Kontrola umysłów jest faktem

w filozoficznie/prawdziwie/topowo

Kontrola umysłów jest faktem. Ciekawe, bardzo ciekawe, że to, co do tej pory było określane mianem teorii spiskowych, stało się faktem. Wszystkie te chemistralis, czyli samolotowe smugi chemiczne, anteny Haarp, o których mówił Max Kolonko i mikrofale wysyłane za pomocą anten telefonii komórkowej. Także wiele, wiele innych o których nam się nie śniło, działa w najlepsze i pozwala sterować ludźmi jak marionetkami.

Kontrola umysłów jest faktemKontrola umysłów jest faktem

W takich sytuacjach człowiek szuka ratunku, pomocy i leków lub metod przeciwdziałania. Na chemistralis mamy chembustery, na podsłuchy i inwigilację aplikacje antypodsłuchowe, klatki Faradaya i stosy wyrzuconych baterii. Na pranie mózgu i programowanie społeczeństw jest cannabis. Żyjemy w świecie tak abstrakcyjnym i wirtualnym, że wielu tego w ogóle nie pojmuje. Jednocześnie świat ten jest pełen żądzy władzy, podporządkowania innych i zniewolenia. Każda metoda jest dobra, począwszy od wirtualnych pieniędzy, których nikt nigdy nie widział, a o parytecie złota nawet nie śnił. Wszyscy zaś płacą, spłacają, opłacają – absurd, a skończywszy na stałej inwigilacji i kontroli umysłów. Ludziom wydaje się, że są wolni, gdy tymczasem są niewolnikami totalnymi. Ogłupiałymi do kwadratu, a nawet n-tej i do tego niezdającymi sobie z tego sprawy.

Kontrola umysłów jest faktem – Rozważania:

Kontrola umysłu, czyli najbardziej inwazyjne i niehumanitarne podsłuchiwanie i nakazywanie są blokowane przez marihuanę. Z czasem jej stosowania oddziaływanie manipulatorów przestaje działać. Manipulowanie umysłem opiera się na ograniczeniu myślenia do minimum, zatrzymywaniu myśli i kasowaniu pamięci krótkotrwałej. Marihuana pobudza myślenie, uczy myślenia pozazmysłowego i rozszerza odczuwanie. Tworzy też nowe synapsy, tym samym neutralizuje kontrolę umysłu. Dzięki świadomemu jej używaniu rozwija się sensytywne odczuwanie i telepatia. Tym samym odczuwasz zanim poznasz fałszywych ludzi, stalkerów, wrogów i tych, co tobą kierują, odczuwasz i ignorujesz /pomijasz/.

Konopie w tym przypadku są bardzo skutecznym remedium na obce myśli i dostęp do własnych. Stosowanie konopi powoduje rozwój duchowy. Poszerza widzenie świata, ale furtka raz otworzona nigdy się nie zamyka i możesz ją poszerzać świadomie. Konopie to niesamowita roślina i jej niezliczone medyczne zastosowanie przytłacza. A fakt, że podczas palenia korzystamy z kannabinoidów, które nasz organizm zna już z dzieciństwa i umie je wykorzystać i przyswoić jest nieoceniony. Konopie /marihuana/ są jednym z elementów przywracania ludzkiej psychiki do normalności. Mają też tę zdolność, że ludziom mądrym pozwalają stać się jeszcze mądrzejszym i uduchowionym. Przez to świat z całą pewnością staje się piękniejszy i lepszy.

Niestety zahamowania i kontrola umysłów obejmuje również cannabis. Przez to ludzie podchodzą do marihuany z dużą rezerwą, nieświadomością i wręcz strachliwie. Zamiast sprawdzić jej lecznicze i zbawienne działanie, to żywią się bajkami, a raczej horrorami na jej temat. Także strachem przed odpowiedzialnością. A przecież o ile jesteśmy ludźmi, to naszą sprawą jest co robimy z naszym życiem. Nikt nam nie zabrania pić alkoholu, palić papierosów, pić kawy, zjadać chemicznie zatrutą żywność, pić coca coli i tym podobnych wynalazków. Nie zabrania uprawiać sportów ekstremalnych, jeździć samochodem, czy nawet popełnić samobójstwa. Dlaczego miałby zabraniać nam korzystać z dobrodziejstw przyrody? Wszak świadomie robimy to dla zdrowia, aby je ratować, odzyskać i ulepszyć, o czym pisałem już w felietonach: KONOPIE MAJĄ BOSKĄ MOCMARYŚKA WAS POZDRAWIA I ŚCISKA i FILIP Z KONOPI, a nie żeby je niszczyć jak w poprzednio opisanych przypadkach.

PS. Umysł nie jest książką, którą można ot­worzyć i przeczytać.

______________
#KontrolaUmyslu

najnowsze z filozoficznie

Cel w życiu

Cel w życiu

Cel w życiu. Posiadanie celu jest jednym z podstawowych czynników szczęścia. Bez
Rozmowa wewnętrzna

Rozmowa wewnętrzna

Rozmowa wewnętrzna. Z tych samych przyczyn wierzymy i nie wierzymy w Boga.

Jak zostać mistrzem?

Jak zostać mistrzem? Mistrz /czempion/ to osoba, która wykazuje zainteresowanie propagacją, wdrożeniem
Wyższa świadomość

Wyższa świadomość

Czym jest wyższa świadomość? Zastanówmy się i dokonajmy głębszego spojrzenia na tą
Translate »
idź do góry