Najtrudniej poznać samego siebie

Kontrola umysłów jest faktem

w filozoficznie/prawdziwie/topowo

Ciekawe, bardzo ciekawe, że to, co do tej pory było określane mianem teorii spiskowych, stało się faktem, a wszystkie te chemistralis, czyli samolotowe smugi chemiczne, anteny Haarp, o których mówił Max Kolonko i mikrofale wysyłane za pomocą anten telefonii komórkowej, a także wiele, wiele innych o których nam się nie śniło, działa w najlepsze i pozwala sterować ludźmi jak marionetkami.

Kontrola umysłów jest faktem!

Kontrola umysłów jest faktemW takich sytuacjach człowiek szuka ratunku, pomocy i leków lub metod przeciwdziałania. Na chemistralis mamy chembustery, na podsłuchy i inwigilację aplikacje antypodsłuchowe, klatki Faradaya i stosy wyrzuconych baterii, a na pranie mózgu i programowanie społeczeństw jest cannabis. Żyjemy w świecie tak abstrakcyjnym i wirtualnym, że wielu tego w ogóle nie pojmuje, a jednocześnie świat ten jest pełen żądzy władzy, podporządkowania innych i zniewolenia. Każda metoda jest dobra, począwszy od wirtualnych pieniędzy, których nikt nigdy nie widział, a o parytecie złota nawet nie śnił, a wszyscy płacą, spłacają, opłacają – absurd, a skończywszy na stałej inwigilacji i kontroli umysłów. Ludziom wydaje się, że są wolni, gdy tymczasem są niewolnikami totalnymi, ogłupiałymi do kwadratu, a nawet n-tej i do tego niezdającymi sobie z tego sprawy.

Kontrola umysłu, czyli najbardziej inwazyjne i niehumanitarne podsłuchiwanie i nakazywanie są blokowane przez marihuanę. Z czasem jej stosowania oddziaływanie manipulatorów przestaje działać /manipulowanie umysłem opiera się na ograniczeniu myślenia do minimum, zatrzymywaniu myśli i kasowaniu pamięci krótkotrwałej/, marihuana pobudza myślenie, uczy myślenia pozazmysłowego i rozszerza odczuwanie, tworzy też nowe synapsy, tym samym neutralizuje kontrolę umysłu. Dzięki świadomemu jej używaniu rozwija się sensytywne odczuwanie i telepatia, tym samym odczuwasz zanim poznasz fałszywych ludzi, stalkerów, wrogów i tych, co tobą kierują, odczuwasz i ignorujesz /pomijasz/. Konopie w tym przypadku są bardzo skutecznym remedium na obce myśli i dostęp do własnych. Stosowanie konopi powoduje rozwój duchowy i poszerza widzenie świata, ale furtka raz otworzona nigdy się nie zamyka i możesz ją poszerzać świadomie. Konopie to niesamowita roślina i jej niezliczone medyczne zastosowanie przytłacza, a fakt, że podczas palenia korzystamy z kannabinoidów, które nasz organizm zna już z dzieciństwa i umie je wykorzystać i przyswoić jest nieoceniony. Konopie /marihuana/ są jednym z elementów przywracania ludzkiej psychiki do normalności i mają tę zdolność, że ludziom mądrym pozwalają stać się jeszcze mądrzejszym i uduchowionym, przez co świat z całą pewnością staje się piękniejszy i lepszy.

Niestety zahamowania i kontrola umysłów obejmuje również cannabis, przez co ludzie podchodzą do marihuany z dużą rezerwą, nieświadomością i wręcz strachliwie. Zamiast sprawdzić jej lecznicze i zbawienne działanie, to żywią się bajkami, a raczej horrorami na jej temat i strachem przed odpowiedzialnością. A przecież o ile jesteśmy ludźmi, to naszą sprawą jest co robimy z naszym życiem. Nikt nam nie zabrania pić alkoholu, palić papierosów, pić kawy, zjadać chemicznie zatrutą żywność, pić coca coli i tym podobnych wynalazków, ba, uprawiać sportów ekstremalnych, jeździć samochodem, czy nawet popełnić samobójstwa. Dlaczego miałby zabraniać nam korzystać z dobrodziejstw przyrody? Wszak świadomie robimy to dla zdrowia, aby je ratować, odzyskać i ulepszyć, o czym pisałem już w felietonach: KONOPIE MAJĄ BOSKĄ MOCMARYŚKA WAS POZDRAWIA I ŚCISKA i FILIP Z KONOPI, a nie żeby je niszczyć jak w poprzednio opisanych przypadkach.

PS. Umysł nie jest książką, którą można ot­worzyć i przeczytać.

______________
#KontrolaUmyslu

najnowsze z filozoficznie

Jak zacząć działać

Jak zacząć działać

Jak zacząć działać? Z racji tego, że człowiek podąża, potrzebą ludka jest
Kościół katolicki upada

Kościół katolicki upada

Kościół katolicki upada. Kościół stoi obecnie na grząskim gruncie, choć jeszcze tego
Obecne czasy

Obecne czasy

Obecne czasy – żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Jest taka chińska klątwa
Translate »
idź do góry