Najtrudniej poznać samego siebie

Kosmiczna wiedza

Kosmiczna wiedza

w oświecenie/prawdziwie/zdrowotnie

Kosmiczna wiedza. Człowiek odwiecznie kieruje wzrok w niebo, zastanawiając się, czy jest tam gdzieś życie. A wystarczy spojrzeć pod nogi, aby zauważyć kosmitę, ba, on chce nam coś powiedzieć, a my jak ślepcy, ani go nie widzimy, ani też nie słuchamy.

Kosmiczna wiedza

Kosmiczna wiedza

Otóż tymi kosmitami są święte rośliny i grzyby, a zawłaszcza grzyby. Nie dosyć, że dają nam wiedzę o nas samych, to jeszcze uzdrawiają. To wyjątkowe, naturalne leki, które działają spektakularnie, podają nam odpowiednią wiedzę, zachęcają do dbania o zdrowie, rozumienia siebie, większego uczłowieczenia.

Na ceremoniach np. ayahuasci przeżycia i wizje bywają dość zdumiewające. Często już na początku święte rośliny zmieniają nasze doświadczenia i przekonania, ale wymagają zaangażowania z naszej strony. To my musimy za ich pomocą zrozumieć siebie i obecny swój stan, musimy wyciągnąć wnioski i skorygować nasze błędne zachowania.

Istotnym jest też należyte przygotowanie, gdyż niejednokrotnie uczestnicy takich ceremonii otrzymują olbrzymi dar informacji o sobie, ale go bagatelizują i zapominają. Ważnym jest należyte przeżycie ceremonii, ale też zrozumienie do czego i czemu ona służy.

Święte rośliny i grzyby umożliwiają wchodzenie w stany wyższej, poszerzonej świadomości. Ale jak sam fakt przebywania w pałacu, nie świadczy to o tym, że to nasz dom. Tak i tutaj wejście w stan poszerzonej świadomości nie sprawi, że nasza świadomość pozostanie poszerzona. Tego się trzeba nauczyć, a przede wszystkim zrozumieć. Wszystko dookoła nas wpływa na nasze postrzeganie, ale wiele ze schematów i programów naszego umysłu odcina nas od świadomego istnienia. Poprzez uzdrawianie siebie, uzdrawiamy również świat, współtworzony z innymi.

PS. Zacznij od siebie, a będziesz jak w niebie :).

_____________
#SwieteRosliny

najnowsze z oświecenie

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa

Co podtrzymuje Matrixa? Jedyne co tak naprawdę podtrzymuje ten fikcyjny świat Matrixa,
Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy

Słownik świadomościowy. Posługujemy się coraz to innymi nowymi zwrotami słownymi, nawet gdy
Prawa boskie

Prawa boskie

Prawa boskie, to prawa rządzące naszym wszechświatem. To podstawa duchowości. Bez tych
Translate »
idź do góry