Kot bardzo obudzony i wręcz kwantowy

Kot bardzo obudzony i wręcz kwantowy

w kocio/kwantowo/oświecenie

Kot bardzo obudzony i wręcz kwantowy. Felieton o kotach w istocie. Od dziesięciu lat prowadzimy wraz z Karolkiem hodowlę kotów rasowych, rasy Peterbald, o nazwie Bella Bitis*PL. Nieustannie obserwujemy swoich pupili, ukierunkowujemy tę rasę, zmieniając ją i vice versa. Czynnie interesujemy się tym, co dzieje się w rzeczywistości kwantowej, czyli świadomej i tymiż technikami razem badamy wpływ świętych roślin i grzybów na zdrowie, razem studiujemy naturalne składniki odżywcze, nawzajem się leczymy i wspomagamy, a co najważniejsze trwamy w poszanowaniu, szczęściu i miłości. Można by powiedzieć, że każdy kot z hodowli Bella Bitis*PL.

Kot bardzo obudzony i wręcz kwantowyKot bardzo obudzony i wręcz kwantowy

Dla kotów tej rasy to zresztą nie obce, bo one są z kosmosu i to nie ulega wątpliwości, są też niesamowite i fenomenalne w swym zachowaniu. A z nami przyszło im bidulom tylko obcować. I coś w tym naprawdę jest, bo zauważalne są duże zmiany w naszej hodowli i nie tylko, oczywiście zmiany na lepsze i ogromne zwiększenie energii.

W zasadzie od początku hodowli mieliśmy kilka marzeń, dotyczących naszych pupili. Przede wszystkim myśleliśmy o zdrowiu dla naszych czworonogów. Zdrowie kotów się polepszyło, nasze zresztą też. Później marzyliśmy o uznanie rasy, dołożyliśmy też starań i jest, Jeszcze później a w zasadzie nieustannie, koty sobie wymyślamy.

Tu w sukurs przychodzą techniki kwantowe i „Jeśli w coś wierzysz, to istnieje, jeśli nie, to nie”. Zatem nie pozostajemy bierni w swych fantazjach i marzeniach, tylko je w świadomy sposób staramy się realizować. Podążając od ja do JA. Podobnie w życiu na ogół wygrywamy, o ile ktoś po drodze znów nie zapomni, że ma prowadzić nieustanną higienę myśli i „nie wierzyć tym myślom”.

To osobisty fejk, na dodatek nie twój/mój/nasz. Osobisty zaś trwa do pełnego scalenia ze wszystkim, z wszechrzeczą. Od osobistego, do końca życia nie uwolnimy się. Ale przynajmniej bierzemy to pod uwagę, że jednak możemy się mylić.

Abstrahując, interesuje mnie ostatnio i zastanawia, ile wspaniałości można zmieścić w jednym kocie? To poważne badawcze pytanie bo, że koty są mistrzami ZEN to już wiemy. A wiele tych wspaniałości w tym kocie rasy Peterbald. Piszę felieton, bo obserwuję te koty całymi dniami, bo tak mi się najlepiej pracuje. Sam na sam z kotami. Uwielbiam to i one również, wiem bo przekazują, tak, często się kontaktują, są empatami i felinoterapeutami. Dodatkowo ze względu na wyższą od ludzkiej temperaturze i biegunowości, świetnie działają przeciwbólowo na owulacje i migreny, o ile ktoś posadzi sobie kota na głowie.

Kot bardzo obudzony i wręcz kwantowy – Podsumowanie:

Genialne jest, że czas prawdy uwidacznia i ludzi prawdziwych i zwierzęta. Te ostatnie to dla nas ludzi prawdziwy Power-bank, antydepresant, odpromiennik, orgonit, rezonator, usypiacz, zadowalacz, wzruszeniotwórca, etc. Zapomnieli troszkę o tym co poniektórzy, ale już wielu oprzytomniało, że trzeba sadzić, podlewać, dbać, mówić bo to my. Że trzeba pomagać, opiekować, kochać, bo one niosą za nas ciężary. Jak kto nie wie jakie, to chętnie wytłumaczę następnym razem, bo że tak powiem, jestem badaczem.

Tak, badam koty, bo to one właśnie uczą mnie świadomości i postawy Zen. To najwięksi mistrzowie z mi znanych i o dziwo nie każda rasa, bo mam dwie. Peterbald, to już nie kot, ani też nie pies. Komunikować się z nim możesz głosowo i telepatycznie, ale głosowo uważaj co mówisz. Tak, koty tej rasy szybko się uczą, ale jak nauczysz aportować, to będzie aportował. Ale kiedy zwierzak chce, a nie ty. 3:00 – 5:00 rano dla niego jest OK. Również wszelkie nawyki, jak u ludzi są prawie nie do odwrócenia, tak i u tego kota warunkowane jest jego chęcią. Kosmita to kosmita, lata, podskakuje, płynie, szybko biegnie. Użył bym innego słowa, ale nie należy ono, ani do cenzuralnych, ani wykwintnych.

PS. Kot nowy kwantowy, na metry i w getry, komu, komu, bo idę do domu!

_______
#BellaBitis