Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi

w polsko/prawdziwie/topowo

Kto jest kim na Ziemi. Brak zasad, demoralizacja, korupcja, ukochanie pieniądza, bezwzględność, aspołeczność, depopulacja, degradacja środowiska etc., to cechy ludzi odpowiedzialnych za niszczenie Ziemi i upadlanie zniewolonej ludzkości. Ludzie ci pociągają za najważniejsze sznurki i z premedytacją niszczą Ziemię i ludzkość dla pieniędzy. Niszcząc się bogacą.

Kto jest kim na Ziemi

Kto jest kim na Ziemi – rozważania

Niewielka grupa osób, bezwzględnych miłośników pieniądza i egoistów, ma obecnie wpływ obecnie na sytuację na ziemi. Dzięki machinacjom, wojnom i wpływie na ekonomię /lobbing/, łapówkom, ludzie ci zgromadzili niewyobrażalne majątki, które obecnie już same nieustannie się pomnażają.

Staje się to zawsze kosztem ludzkości i naszej planety. Korporacje, banki, polityka, które są pod ich kontrolą, czynią z ludzi niewolników długu i królikami doświadczalnymi wielkich korporacji. Politycy, służby i policja, chętnie współpracują z ciemiężycielami i nieustannie osłabiają demokrację, za korzyści majątkowe.

Rockefellerowie

To jedna z największych rodzin i też najbardziej szkodliwa działalność w historii Ameryki. J.D. Rockefeller /bilioner/ jako pierwszy w historii USA stosował lobbing. Przeprowadził kampanię zdyskredytowania naturalnych ziołowych lekarstw i zastąpienie ich sztucznymi środkami farmaceutycznymi, których produkcję finansował.

W instytucie Tavistock, Rockefellerowie przyjęli pod swoje skrzydła Freuda, aby ten pomógł im wpływać na opinię publiczną. No i mu się to udało. Wszyscy absolwenci tej uczelni znaleźli pracę w mediach, polityce, korporacjach. Rząd światowy NWO, to również pomysł Davida Rockefellera, wnuka znanego J.D. Rockefellera. To zaś zapewniłoby elitom finansowym nieograniczoną władzę nad naszą ziemią i nami. Taka prywatna armia świata, której na szczęście obawia się Ameryka.

Henry Kissinger

Największy obecnie zbrodniarz wojenny i najbliższych przyjaciel Davida Rockefellera. Za czasów Nixona, Kissinger był sekretarzem stanu i był odpowiedzialny za krwawą jatkę w Chile, bombardowanie Kambodży i miliony zabitych w Wietnamie. Dzięki znajomościom i wpływom, zamiast stać się oficjalnie zbrodniarzem wojennym, dostał Pokojową Nagrodą Nobla. Skąd my to znamy? Świętości już dawno na ziemi nie ma. Trzeba je na nowo utworzyć.

Larry Summers

Zasiadał w administracji Billa Clintona zajmując się polityką ekonomiczną, pełnił funkcję sekretarza skarbu. Był odpowiedzialny za deregulację amerykańskiego systemu finansowego, co doprowadziło do kryzysu ekonomicznego w 2008 roku. Summers, zmusił de facto większość państw do podpisania porozumienia w Sprawie Usług Finansowych. Zależało mu na doprowadzeniu do kryzysu, ponieważ wiedział, że beneficjentami są banki. A dla nich pracował.

George Soros

Manipulator walut, doprowadził do kryzysów w Wielkiej Brytanii i Azji. Finansista polityków i podżegacz, wskutek machinacji, doprowadził Europę do problemu z uchodźcami. Nie stroni od manipulacji wyborczych, łącznie z produkują wadliwych maszyn do głosowania, którymi można było zmieniać głosy. Dąży również do wprowadzenia rządu światowego i NWO, nie dbając o naruszanie suwerenności państw.

Rothschildowie

Rothschildowie to najbogatsza rodzina na świecie, posiadająca większość światowych banków. Zajmują się szerzeniem syjonizmu, co nieustannie doprowadza do wojen na Bliskim Wschodzie. Rothschildowie posiadają przeogromny wpływy w politykę światową i tym samym mogą zniszczyć ekonomicznie i politycznie każdy kraj świata, stojący do nich w opozycji. Są właścicielami sporych połaci ziemi, całych państw, gdzie ziemia jest re dystrybuowana, czyli sprzedawana powtórnie już z właścicielem. Bardzo wpływowa rodzina.

Kto jest kim na Ziemi – podsumowanie

Głupio tak sobie uświadomić, doznać olśnienia, że jest się samemu własnością np. Rothschildów. Co posiadamy: redystrybuowaną ziemię /grunt/, konta w bankach /pieniądze/, stanowisko korporacyjne /praca/, ubezpieczenia. Tyle wystarczy aby mieć nas w garści, gdyż wszędzie jesteśmy zależni i można nam nakazać – cokolwiek. Ja się nie piszę na taką hucpę, podziękuję i zapomnę. Chcę być samo swój, niezawisły, samorządny i wolny.

PS. O tym, kto kim jest, nie decyduje pieniądz. – Czesław Miłosz

______
#Ziemia