Najtrudniej poznać samego siebie

Kto ponosi winę za Twoje życie

Kto ponosi winę za Twoje życie

w oświecenie/kwantowo/zdrowotnie

Kto ponosi winę za Twoje życie? Rzeczy zawsze się po prostu dzieją, wydarzają, natomiast od nas samych zależy jak je odbieramy, czujemy. To co obecnie wydaje się nam straszne, okropne, nie do zaakceptowania, po latach może okazać się największym błogosławieństwem, doświadczeniem, któremu zawdzięczamy bardzo dużo. Negatywne interpretacje wydarzeń sprowadzają na nas tylko lęk, który w późniejszym okresie przeradza się w traumę.

Kto ponosi winę za Twoje życie

Kto ponosi winę za Twoje życie?

Każdemu negatywnemu zdarzeniu /wspomnieniu komórkowemu/ towarzyszy nieprawdziwe przekonanie o nim. Sami we własnej świadomości tworzymy niewłaściwe wyobrażenie, odbiór, a później częstokroć go ubogacamy. Relacja zawsze jest wyolbrzymiona, ale strach pozostaje taki sam. Aby pozbyć się traumy z przeszłości, uzdrowić wspomnienia, należy nadać im nowe znaczenie. Warto zadać sobie pytanie, co dobrego to doświadczenie nam dało. Nowy obraz, przekonanie musi opierać się na miłości i przebaczeniu. Tylko w ten sposób możemy załagodzić, uzdrowić to, co już przerodziło albo przerodzi się w chorobę.

Miłość jest kluczem do sukcesu. I nie są to słowa owiane religijną emfazą, ale rzeczywistość. Miłość jako uczucie posiada pewną częstotliwość drgań, rezonans, który jest w stanie zneutralizować lęk /traumę/. Wtedy i tylko wtedy pozbędziemy się leków, fobii, choroby, strachu, jeżeli zastąpimy go miłością. Wówczas pozbędziemy się problemu. W innym wypadku nasz umysł i ciało będą nadal cierpieć, a sam problem może ewaluować w postać choroby. Nie wymażemy swoich wspomnień, będą one nadal trwać w naszej pamięci, ale zmieniając zabarw tych wspomnień poprzez wybaczenie i miłość, nie będą one już negatywne.

Wybaczenie sobie lub innym jest podstawą zmian, a poprzez miłość zaprzestajemy osądzania i pozostawiamy w tyle za sobą rolę ofiary albo kata. Pozostając przy rozmyśleniach o zranieniu czy doznanej niesprawiedliwości będziemy doświadczać negatywnych odczuć, przyciągając je nieustannie. Od nas zależy jakie pole rezonansowe chcemy tworzyć i czy chcemy być szczęśliwi i zdrowi, czy nie. Zatem kto ponosi odpowiedzialność za Twoje życie i to jakie ono jest? Ty sam!

PS. Gdy się zastanowisz i pomyślisz, to nijak inaczej tylko – jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.

_______
#Miłość

 

Hits: 2558

najnowsze z oświecenie

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja

Czym jest motywacja? To stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą
Życie jest magiczne

Życie jest magiczne

To, że życie jest magiczne, wiem to od zawsze, od nowości. Najpierw
Czym jest szczęście

Czym jest szczęście

Czym jest szczęście? Źródło szczęścia jest w nas samych, dlatego zaczyna się
Ja - duży człowiek

Ja – duży człowiek

Ja – duży człowiek – Świadomość jest zbiorem informacji wszelkich, od nas
Translate »
idź do góry