Kwantowy kot

Kwantowy kot

w kocio/kwantowo/świadomie

Kwantowy kot. Odkąd pamiętam interesowała mnie świadomość siebie i psychotronika. Ta dziedzina badawcza zajmuje się siłami działającymi na odległość, interakcjami zachodzących pomiędzy żywymi organizmami a środowiskiem, gdzie środowisko obejmuje cały kosmos. Psychotronika korzysta z dorobku psychologiibiofizyki oraz antropologii. Zmieściła w sobie również parapsychologię i zawarte w niej telepatiępsychokinezęzjawiska mediumiczne.

Kwantowy kotKwantowy kot

Pierwszy kontakt z tymi naukami miałem w szkole podstawowej. W tym okresie spotykałem wielu radiestetów, wróżów, jasnowidzów. Okazało się również, że w mojej bliskiej rodzinie mam osoby o takich zdolnościach i można było przypuszczać, że i mnie się coś dostało w spadku. Od tamtych wydarzeń, minęło sporo czasu, a ja dalej tkwię w tych zainteresowaniach, pogłębionych o świadomość i szerokie widzenie świata. Po latach też okazało się, że widzę znacznie więcej niż moi znajomi i wiem co się wydarzy. Kwitowane jest to często stwierdzeniem „czy ty musisz mieć zawsze rację?”. Nie muszę, ale mam.

Rację nie zawsze chcę mieć, wolałbym świadomość na najwyższym boskim poziomie, ale widzę, czuję, słyszę i doświadczam o wiele więcej i mocniej niż inni, przez co też moja postawa i zachowania względem świata są inne, bardziej hermetyczne i wyalienowane. Jedna z ciekawych cech ujawniła się dosyć wcześnie, a mianowicie niepoprawny optymizm, przez co w wielu kwestiach bywam niezrozumiany, gdyż na ogół ludzie widzą w czarnych kolorach naszą rzeczywistość. Z czasem pogłębiałem swoją wiedzę na temat tych paranauk, ale także w dziedzinie fizyki kwantowej, kosmosu i ciekawych teorii naukowych.

Kwantowy kot – Refleksja:

Posiadłem również dosyć ciekawy zestaw umiejętności, wiedzy i możliwości, co zapoczątkowało powstanie tego bloga. Po prostu mnie to żywo interesuje, mam dosyć sporą wiedzę na ten temat, jak również nietuzinkowe umiejętności poparte wiedzą i doświadczeniem. Jednak ze względu na trudność komunikacji z laikami i ignorantami w tej dziedzinie, wolę zajmować się zwierzętami. To je leczę, uzdrawiam, wspomagam energetycznie, ale też komunikuje się z nimi i kształtuję. Od dwunastu lat prowadzimy wraz z żoną także hodowlę kotów rasowych kotów rasy Peterbald i Bengal. Także psy i całą masę ptaków i żyjątek, które garną się jak do słońca.

Często bywa to powodem naszej rodzinnej radości, jak np. wskrzeszam zdechlaka, kształtuję niesamowicie trudny koci charakter, albo trywialnie tresuję muchę. I to co w pojęciu wielu jest niemożliwe, staje się prawdą. Tak też nasza hodowla kotów zaczęła być w ten sposób postrzegana, gdyż zwierzęta opuszczające naszą hodowlę zaskakują swoich nowych właścicieli otwartością, miłością, inteligencją i umiejętnościami. Przyznam, że to jedno z ciekawszych moich hobby i niesamowitych doświadczeń. Tak ukształtować zwierzę, aby nie czuło strachu i kochało każdego, który okaże choć trochę serca, to naprawdę coś.

Kwantowy kot – Podsumowanie:

Koty z naszej hodowli napawają mnie dumą, a nowych właścicieli stawiają w nowej, wysokowibracyjnej sytuacji. Rozkochują wszystkich do reszty i powodują, że życie nowych właścicieli zaczyna się pozytywnie odmieniać. To właśnie są kwantowe koty z hodowli Bella Bitis*PL. A ich siła i magia potrafi przemienić każdego.

PS. Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii.