Najtrudniej poznać samego siebie

Lider antyliberalizmu

Lider antyliberalizmu

w patriotycznie/polsko

Lider antyliberalizmu. Nasz kraj, ostatnio szkalowany i obrzucany błotem w prasie zachodniej, w istocie staje się liderem. Nie liderem ciemnoty, walki z demokracją i ksenofobii jak mawiają zachodnie i polskie, jeszcze mainstreamowe media, lecz liderem myśli i działań patriotycznych, nacjonalistycznych i sprawiedliwych. Polska obecnie jest stawiana jako wzór w niebywale rosnących środowiskach prawicowych wielu krajów i postrzegana jest jako lider.

Lider antyliberalizmu

Lider antyliberalizmu

Co to oznacza? Oznacza to, że wreszcie w czymś jesteśmy pierwsi, mało tego, dokładnie wiemy co chcemy osiągnąć i doskonale wiemy czemu to ma służyć. Liberałowie krzyczą tutaj w kraju ostatkiem sił, a krzyczeć muszą, bo to oni właśnie zrujnowali kraj i pozbawili go suwerenności. Teraz przyjdzie zapłacić za wszystkie przekręty, korupcję i afery, więc drą się w niebogłosy. Na próżno – naród zadecydował inaczej niż sądzili i rośnie w siłę, a hasła prawa i sprawiedliwości nabierają tempa i rozmachu. Europa patrzy na nas i póki co jeszcze krytykuje, ale jak to się zwykle dzieje w trakcie rewolucji, wnet weźmie sprawy w swoje nacjonalistyczne ręce. Monopol władzy właśnie się skończył i zaczęły się jesienne porządki. Na wiosnę Europa zacznie swoje …

Lider antyliberalizmu – Podsumowanie:

Wielu lemingom może wydać się to dziwne co piszę. Nie obwiniam ich, są zmanipulowani i omamieni do cna, telewizją, prasą, środowiskiem i kłamstwem liberalnym. Liberalizm mówi oddaj co masz innym, bo mają do tego prawo. No to oddaj samochód, dom, żonę, dzieci innym, albo przejrzyj na oczy i zacznij bronić własności, domu, dzielnicy, miasta, kraju. Skoro taki jesteś postępowy to pakuj się i wyjeżdżaj. Skoro polska mentalność cię razi, skoro religia ci ciąży, skoro łamią twoje prawa do wolności LGTB, złodziejstwa, rozwiązłości i lenistwa … to co tutaj jeszcze robisz? Precz – na wieki :D. Wszelkie dywagacje na ten temat mijają się z celem, w normalnym demokratycznym kraju rządzi większość społeczeństwa. Nie mniejszości, wracamy więc do normalności, spokoju i prawa, większościowego prawa, a nie bandytyzmu zdemoralizowanych byłych elit.

PS. Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna: tą rzeczą jest honor. – Józef Beck

____________
#LiderEuropy

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów. Nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności ba,
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry
Skip to content