Likwidator - SmogKiller

Likwidator – SmogKiller

w polsko/topowo

Likwidator SmogKiller – to zabójca spalin. Tytuł jak z filmu sensacyjnego, rzecz się ma o Polskim wynalazku o nazwie „SmogKiller”, które po zainstalowaniu w dowolnym silniku spalinowym zmniejsza ich emisję i zużycie paliwa, a nawet zwiększa moment obrotowy silnika – wow.

Likwidator - SmogKiller

Likwidator SmogKiller

Trójka wynalazców z miasta Opola /Piotr Kolasa, Emil Jacek Palszys i Eryk Klisz/ wpadło na genialny pomysł i zbudowało prototyp urządzenia, zmniejszającego emisję spalin i zużycie paliwa. Cieplarniani Uniści powinni się porobić z radości. Wynalazcy złożyli wniosek o patent i szukają inwestorów. SmogKiller (zabójca dymu) redukuje emisję spalin, zmniejszać zużycie paliwa i wpływać na zwiększenie momentu obrotowego silnika, czyli po prostu moc silnika.

Trick urządzenia polega na tym, że do komory spalania w silnikach różnego rodzaju, również starych, dodaje wodę w postaci pary, z osłabionymi wiązaniami międzycząsteczkowymi, co powoduje, że para ta doskonale rozszczepia się i łączy z paliwem podczas spalania w silniku. Tym sposobem powstający tlen i wodór, stają się wspomagaczami spalania, paliwem dodatkowym.

Tzw. egzoreaktor dostarczając do komory spalania silnika tłokowego mieszankę powietrzno-parową, zwiększa sprawności silnika poprzez odzyskanie zwykle traconych spalin oraz efektywne przerobienie wody na produkty, które mogą ulec spaleniu, dodając energii. Wszak cuda się zdarzają! Zastosowanie SmogKillera powoduje oszczędności paliwa sięgające od 10 do 40 proc. i redukcję emisji spalin nawet do 80%. Wow! O 80% czystsze spaliny, to prawdziwa rewolucja. W tym momencie Unici powinni zainwestować każde pieniądze, bo przecież tak walczą o emisję spalin, i montować te urządzenia w każdym aucie, za darmo, na zatrutej spalinami ziemi.

Likwidator SmogKiller – Podsumowanie:

SmogKiller to urządzenie instalowane na zewnątrz silnika i można je wykorzystać w każdym samochodzie osobowym, ciężarowym, autobusie, w samochodach nowych i używanych, napędzanych silnikiem benzynowym, diesla czy gazem, można je też stosować w agregatach prądotwórczych, a oszczędności zużycia paliwa sięgają nawet 40%.

PS. Oto remedium na energetyczne trwogi – czapki z głów Panowie, czapki z głów.
________
#Ekologia