Najtrudniej poznać samego siebie

Ludzie się jednoczą

Ludzie się jednoczą na całym świecie

w świadomie/prawdziwie/zdrowotnie

Ludzie się jednoczą. Aby człowiek sam siebie nie unicestwił, ludzk0ść musi się zjednoczyć. Zjednoczenie to nie może odbyć się na poziomie systemu, bo to jest właśnie Matrix. Może i powinno się pokazać w pokojowych protestach i tak się właśnie pokazuje. Objawia się też automatycznie zasada dzielenia. Dzielenie się jest nieodłącznym elementem człowieczeństwa, każdego z nas i nieodłącznym elementem tego, kim jesteśmy jako istoty ludzkie. Zaś zysk nie jest częścią naszej wrodzonej natury duchowej.

Ludzie się jednoczą

Ludzie się jednoczą:

Ta nasza pogoń za bogactwem, za pieniądzem, za władzą i wpływami jest naszym uwarunkowaniem. Jest też wypielęgnowana przez edukację, współzawodnictwo, sukcesy i osiągnięcia. Jakby to była istota… A nasza wrodzoną skłonność do dbania o własny interes i nieustanna rywalizacja jest, jak widać, do bani. Tym bardziej, że widać to po dzieciach, które nie wyróżniają nic i nikogo, są prawdomówne, w naturalny sposób wyrażają miłość i dzielą się sobą, swoją osobowością. Stąd wiemy, że to w nas jest naturalne, wiemy też, że jest dobre dla wszystkich, gdy jeden drugiemu pomaga.

Politykom obecnie nie podobają się demonstracje i coraz bardziej odsłaniana prawda. Próbują to maskować Covidem oraz obostrzeniami i gdyby nie to, to sytuacja dawno wymknęłaby się spod kontroli. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Albo inaczej, co ma być to będzie. Społeczeństwu musi przejeść się rząd, system, religia. A to nastąpi wbrew pozorom lada moment, tylko parę faktów wyjdzie na jaw i dotrze do ludzi. A wówczas zasada dzielenia się zacznie być wyrażana i manifestowana na całym świecie na nieskończone i różnorodne sposoby.

Dóbr jest obfitość, zdecydowany nadmiar. Przez ten pryzmat dostrzegamy, że te wszystkie podziały i tzw. różnice między ludźmi są zupełnie bezcelowe, bez znaczenia i niepotrzebne. Wówczas możemy dostrzec zasadę dzielenia się w akcji. Zobaczymy jak ludzie będą się uzdrawiać wraz ze znikającymi podziałami. Gdy osiągamy pokój i prawdę, zaczynamy też wyrażać swą dobrą wolę, gdyż czujemy się lepiej. Obecnie miliony ludzi na całym świecie świadomie wzywa do sprawiedliwości. Do nas zbyt mało dociera, o wielu sprawach zupełnie nie wiemy. Ale to, że nie wiemy, nie oznacza, że nie istnieje. Nie istnieją w naszym świecie. I tak też możemy uczynić z wszystkimi innymi rzeczami. Uznać je za niebyłe.

Ludzie się jednoczą – Podsumowanie:

Prawdziwa moc to wspólnota wszystkich ludzi na świecie, ale i całej przyrody. Dzielenie się między milionami ludzi, co jednoczy i uzdrawia na skalę światową. Bogactwo prowadzi do podziałów i jest destrukcyjne. Biorąc pod uwagę bogactwo planety, jej zasobów i produktów, wyzysk jednych nad drugimi jest nieuzasadniony. Z punktu widzenia planety, prawdziwa moc reprezentuje wszystko, co zapewnia sprawiedliwość w społeczeństwie i równowagę w środowisku, w ten sposób zwracając energię z powrotem do stworzenia takim, jakim jest.

Gdy zaś wszystkie nacje spotykają się i podzielą zasobami świata, wówczas powróci równowaga świadomości i natury. To jest ta moc w jej prawdziwie duchowym i życiodajnym sensie. Bogacze żerują na ludziach i przyrodzie poprzez handel, prawa, ideologie i wierzenia. Ale kiedy nie będzie władzy, bo jej nie uznamy, kiedy wszyscy się zjednoczymy, bo w zasadzie czemu nie, staniemy się świadomą jednością. Wówczas zobaczymy czym jest ta prawdziwa moc.

PS. Nie ma większej potęgi niż zjednoczony umysł świadomości uniwersum. – August Witti

__________
#Zjednoczenie

najnowsze z świadomie

Życie jest popieprzone

Życie jest popieprzone

Życie jest popieprzone. Nie można się przejmować bzdurami, a przecież sami je
Budowanie samoświadomości

Budowanie samoświadomości

Budowanie samoświadomości. We współczesnym, stresującym, nowoczesnym życiu łatwo jest biernie reagować na
Bo mogę

Bo mogę przecież

“Bo mogę przecież” to temat przemyśleń osobistych. Co tak naprawdę znaczy dla
Translate »
idź do góry