Najtrudniej poznać samego siebie

Ludziom się wydaje

Ludziom się wydaje

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Ludziom się wydaje, że żyją z nawyku chyba i że życie jest długie, szare i do dupy. A to życie doświadczane świadomie daje szczęście niepojęte i zmienia się całe, na to wymarzone, gdzie autentycznie robisz co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Bo możesz. Ale zapewniam cię nie wiesz jeszcze, co chcesz. Dobrze mi idzie dzisiaj pisanie.

Ludziom się wydajeLudziom się wydaje

Wielu, naprawdę wielu z tej upartej swojej nieświadomości, odgradza się wręcz od świadomości. Dlaczego? Bo lepiej kłamać, niż wziąć to na klatę. Lepiej zełgać, niż wyjawić prawdę, zwłaszcza o sobie i to przed sobą. Ta wielopostaciowa nieustanna gra, bo dla wielu tym jest życie, niesie pewien tragiczny w skutkach feler. Nigdy nie jesteś sobą. A nawet jeśli, to na krótko. I klops. W tym cały jest ambaras, aby prawdę wyjawić. A niestety, gdzie nie ma prawdy, nie ma miłości – koniec kropka.

Wielu ludziom się wydaje, że jakaś tam boska świadomość, w skrócie bóg, nie istnieje, chociaż już nauka mówi, że jednak jest. Wszyscy jesteśmy zmanipulowani na strach, a zwłaszcza strach przed śmiercią, a nauka mówi, że nasza świadomość, jest nieśmiertelna. Ba, jedna nasza maluteńka komóreczka niesie nasz zapis, do siódme… a tam, do nowości, zalążka, początku. I na koniec – reinkarnacja jest faktem. Jeśli nasz mózg przyswoi te informacje, zrozumie je, co to tak dokładnie oznacza, wówczas się budzimy. Jeżeli pojmie, że zapisy są całego naszego życia i tego co robimy /zapisy komórkowe/, a karma to nic innego jak zrównanie bilansu, który musi być na zero, to stanie się świadomym.

Ludziom się wydaje – Rozważania:

To są te istotne informacje, a nie chwalenie się chorobą, cierpieniem, bycie cierpiącym, bycie ofiarą. Ofiara to ofiara i tyle. Kogóż ona interesuje, zwłaszcza ta która sama sobie to co ma zrobiła. Owszem współczujemy, stajemy pomocni – i tyle. Ludziom się wydaje, że żebranie, czyli bycie ofiarą, chorym, cierpiącym, smutnym, to coś gdzie wszyscy powinni służyć. Nie! Ofiara to ofiara i tylko ewentualne współczucie. Jeśliś człekiem nie bydlęciem, to zmień myślenie, bo możesz, zmień nawyki, bo możesz, zmień siebie, bo możesz. A od świata się odpierpapier.

Ludziom się wydaje, że system ich chroni. A to największa na świecie bzdura, bo system, jaki by nie był, tylko okłamuje, gwałci, manipuluje, okrada, kara i zabija – nic więcej. Jaki idiota chce systemu i na dodatek go broni? To naprawdę strzelanie sobie w kolano. System wykorzystując nasz strach, jedzie na tym jak na gniadym rumaku. A my ciemnota, bez znajomości świata, niepoprawnie ufni jak dzieci, fundujemy sobie tylko traumy.

Ludziom się wydaje – Podsumowanie:

Podobnież jest w naszym życiu, kierując się niskimi emocjami, płacimy za złość, zawiść, zazdrość, agresję, nikczemność i podłość swoją lub swojej rodziny zdrowiem – tworząc jednocześnie swoją karmę.

PS. Karma to suka – nie odpuszcza. – August Witti

______
#Karma

Tags:

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry