Najtrudniej poznać samego siebie

Mam prawo wiedzieć

Mam prawo wiedzieć

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Mam prawo wiedzieć. Polecam stronę www.mamprawowiedziec.pl dla obywateli niezdecydowanych, nieznających się na polityce i nie mających zdania na temat polityki. Strona pomoże, poprzez zadawane pytania, wybrać ugrupowanie, najbliższe naszym poglądom i zapoznać się z ludźmi, którzy reprezentują te ugrupowania.

Mam prawo wiedzieć

Mam prawo wiedzieć

Do 25 października zostało nam trzy dni, czyli bardzo mało, aby ktokolwiek pozwolił sobie na niewiedzę, bądź działania nierozważne w wyborach do Sejmu i Senatu. Każdy, ale to każdy głos się liczy, o ile jest przemyślany, nie podyktowany strachem i jest to nasz samodzielny wybór. Na tym wszak polega demokracja, na świadomych wyborach i głosie większości. Polecam zatem całym sercem stronę, która przybliży nam te zagadnienia i pomoże skonkretyzować nasz wybór. Nie zawsze bez zaznajomienia się tak, jak byśmy naprawdę chcieli.

Tegoroczne wybory to być albo nie być dla Polski, to albo pozostawienie partyjnych struktur u władzy, a za tym dalsza wyprzedaż Polski i ubezwłasnowolnienie. To możliwość zagłosowania na ruchy nacjonalistyczne i patriotyczne, a tym sposobem wybór aktywnego uczestnictwa w społeczeństwie i poprawy gospodarczej. Zatem zapoznajcie się z tym co nam oferują z uśmiechniętą, kłamliwą miną i tymi ludźmi, którzy nasz kraj traktują poważnie i nie myślą tylko o swoim interesie. Ważne, naprawdę ważne jest, aby nasz głos był przemyślany i wynikał z naszej chęci odbudowy kraju.

Nie ma mowy o absencji i nie uczestnictwie w wyborach. Taka postawa to nieodpowiedzialność o losy swoje, swojej rodziny i znajomych. Co tu dużo mówić, władza państwowa to ustawy, podatki, zakazy i nakazy. T one budują nasze życie, to być albo nie być rodzin, grup zawodowych i całych społeczności. Jeżeli my sami tego nie zrozumiemy i na dodatek trafnie nie wybierzemy, to wszystko, ale to wszystko będzie się dalej staczać po równi pochyłej. Kryzys, o którym inne kraje już zdążyły zapomnieć, dosięgnie nas ze zdwojoną siłą.

PS. Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!

________
#Wybory

Tags:

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów. Nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności ba,
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry