Matka jest tylko jedna

Matka jest tylko jedna

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Matka jest tylko jedna. W internecie rozgorzała dyskusja na temat ciąży i narodzin bliźniaków aktorki Barbary Sienkiewicz, która urodziła dzieci w wieku 60 lat. Sprawę aktorki, która urodziła bliźniaki i jest w trudnej sytuacji finansowej, nagłośnił Olgierd Łukaszewicz, prezes Związku Artystów Scen Polskich, publikując na swoim blogu list otwarty do premier Kopacz. Prosi w nim o pomoc dla Barbary Sienkiewicz, matki bliźniaków i opiekunki swojej chorej matki?!

Matka jest tylko jedna

Matka jest tylko jedna

Zdziwiony jestem wielce, koniecznością składania takich próśb. W dobie wyludniania i starzenia się naszego społeczeństwa, każde nowo narodzone dziecko jest na wagę złota. Chyba, że nasz kraj docelowo ma przejść w inne ręce np. żydowskie, wówczas to nowo narodzeni Polacy są przeszkodą, a ich matka zbędnym balastem.

Wiele mówi się o pomocy kobietom. O zachęcie do zachodzenia w ciążę, o jakże ważnym aspekcie demograficznym i powszechnie promowanej polityce prorodzinnej, a tu masz, są dzieci, zdrowe i piękne, a pomocy znikąd. Rozgorzała dodatkowo dyskusja, dlaczego tak późno aktorka zdecydowała się na macierzyństwo. Otóż proszę państwa, wszak cuda się zdarzają, w historii nie tylko naszego kraju mamy wiele przypadków późnych ciąż i nikt sobie głowy na tym nie łamał.

To oczywista sprawa, że ciąża staje się faktem, a matka chce i pragnie ją utrzymać. Cóż to za dywagacje na temat czy późna, czy nie. Czyli co jak mam 55/60 czy więcej lat to już mam się nie bzykać, że tak wprost zapytam. Czy ludzi którzy dyskutują na ten temat, wyszydzają i naśmiewają się, kompletnie już pogięło. A tak w ogóle, to co to za moda wchodzenia z butami w cudze życie, a tym bardziej sprawy osobiste. Odrobinę kultury i taktu zapewne by się w tej kwestii przydało.

Każda kobieta w Polsce, która urodzi dziecko, powinna automatycznie, kategorycznie i bezapelacyjnie otrzymać zasiłek macierzyński. Nie prosić, nie błagać, tylko otrzymać go a priori, a także każdą pomoc, której potrzebuje. Mamy niż demograficzny, bo Polska umiera, bo grozi nam demograficzna katastrofa. Pod względem wskaźnika urodzeń Polska jest na 211 miejscu na 222 państwa. W tej sytuacji nie trzeba być geniuszem, żeby zauważyć katastrofalną w skutkach tendencję.

Matka jest tylko jedna –  Podsumowanie:

Zatem każdy powołany do życia obywatel to skarb. Żadne brednie zarówno premier Kopacz jak i mało rozgarniętych urzędników, nie są w tej sytuacji ani stosowne, ani też racjonalne. Nikt nie jest wieczny, a kraj musi trwać, dla przyszłych pokoleń. Jeżeli zdaniem rządzących nie ma, to natychmiastowo zmieńmy rządzących. Rozgońmy matołów, którzy propagują takie brednie, bo działają na szkodę naszej państwowości i naszą własną.

PS. Z pustego i Salomon nie naleje.

___________
#Maciezynstwo