Najtrudniej poznać samego siebie

Czym jest medytacja

Czym jest medytacja

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Czym jest medytacja? To rodzaj koncentracji, proces, który pomaga nam przejść od rozumowego myślenia do uczuć prosto z serca. Właściwa ukazuje nam prawdziwą naturę obiektu docelowego, o którym medytujemy. Dlatego większość metod medytacji dotyczy właśnie serca. Krótko, zwięźle i na ten temat.

Czym jest medytacja

Czym jest medytacja?

Uczucia i odczucia są trudne do przypomnienia, gdyż są związane z tu i teraz, z obecną chwilą. Ale uczucie, które zamierzamy osiągnąć i czerpać z medytacji, musi nabrać trwałości i wyrazu. Clue medytacji to wejście w nicość, w czarny lub biały pokój, w kompletną pustkę doświadczeń, w sferę serca i pozostanie w niej na chwilę.

W medytacji jesteśmy w stanie osiągnąć idealny spokój i harmonię. Wówczas nasza świadomość zbliża się do najgłębszej jaźni, która jest rdzeniem naszego istnienia. Poprzez nią wchodzimy w stan świadomości, gdzie jesteśmy w głębi naszej istoty, ale równocześnie możemy być świadomi wszystkiego.

Osoba w rozszerzonym stanie świadomości, jakim jest medytacja, nie jest w stanie odróżnić doświadczeń rzeczywistych od duchowych. Wszystko odbywa się tu i teraz, w czysto medytacyjnym stanie świadomości. To sposób skupienia uwagi na obiekcie docelowym i popchnięcie go w kierunku realizacji.

Dzięki niemu mamy dostęp do wiedzy, doświadczeń, zachowań spoza naszego rozumu, tak jakby człowiek wgrywał sobie nowe umiejętności i zdolności. Medytacja pozwala też na dotknięcie istoty rzeczy, a zatem niesie za sobą prawdę i definicję. Poprzez nią możemy, przebywając w nicości, naładować energetycznie nasze ziemskie, cielesne akumulatory i napełnić je na nowo energią. Możemy też odpowiedzieć sobie na najtrudniejsze pytania.

PS. Medytacja to przebudzenie wewnątrz, świadomość sama w sobie. – August Witti

________
#Medytacja

najnowsze z oświecenie

12 cech pasji

12 cech pasji

12 cech pasji. Pasja nie wiedzieć czemu kojarzy się z pracą. Pasja

Duchowość w nas

Duchowość w nas. Wszystko co w życiu robimy, wiemy, umiemy opiera się
Translate »
idź do góry