Najtrudniej poznać samego siebie

medytacja

Czym jest medytacja

w oświecenie/kwantowo/prawdziwie

Medytacja to rodzaj koncentracji, proces, który pomaga nam przejść od rozumowego myślenia do uczuć prosto z serca. Właściwa medytacja ukazuje nam prawdziwą naturę obiektu docelowego, o którym medytujemy. Dlatego większość metod medytacji dotyczy właśnie serca. Krótko, zwięźle i na temat …

czym jest medytacja.

medytacjaUczucia i odczucia są trudne do przypomnienia, gdyż są związane z tu i teraz, z obecną chwilą. Ale uczucie, które zamierzamy osiągnąć i czerpać z medytacji, musi nabrać trwałości i wyrazu. Clue medytacji to wejście w nicość, w czarny lub biały pokój, w kompletną pustkę doświadczeń, w sferę serca i pozostanie w niej na chwilę. W medytacji jesteśmy w stanie osiągnąć idealny spokój i harmonię. Wówczas nasza świadomość zbliża się do najgłębszej jaźni, która jest rdzeniem naszego istnienia. Poprzez medytację wchodzimy w stan świadomości, gdzie jesteśmy w głębi naszej istoty, ale równocześnie możemy być świadomi wszystkiego.

Osoba w rozszerzonym stanie świadomości, jakim jest medytacja, nie jest w stanie odróżnić doświadczeń rzeczywistych od duchowych, ponieważ wszystko odbywa się tu i teraz, w czysto medytacyjnym stanie świadomości. Medytacja to sposób skupienia uwagi na obiekcie docelowym i popchnięcie go w kierunku realizacji. Dzięki medytacji mamy dostęp do wiedzy, doświadczeń, zachowań spoza naszego rozumu, tak jakby człowiek wgrywał sobie nowe umiejętności i zdolności. Medytacja pozwala też na dotknięcie istoty rzeczy, a zatem niesie za sobą prawdę i definicję. Poprzez medytacje możemy, przebywając w nicości, naładować energetycznie nasze ziemskie, cielesne akumulatory i napełnić je na nowo energią. Możemy też odpowiedzieć sobie na najtrudniejsze pytania.

PS. Medytacja to przebudzenie wewnątrz, świadomość sama w sobie.

________
#Medytacja

najnowsze z oświecenie

7 rodzajów mądrości

7 rodzajów mądrości

7 rodzajów mądrości – każdy z nas posiada własną mądrość i inteligencję.
Kto nas kontroluje

Kto nas kontroluje?

Kto nas kontroluje? Rozwój świadomości zaczyna się od tematu kontroli i w
Świat nas uczy pokory

Świat nas uczy pokory

Świat nas uczy pokory – podobnież czas nas uczy pogody. Aby wzrosnąć
Translate »
idź do góry