Michel de Nostre-Dame rzecze

Michel de Nostre-Dame rzecze

w europejsko/filozoficznie/prawdziwie

Michel de Nostre-Dame rzecze. Nostradamus /Michel de Nostre-Dame/ pisał czterowierszem grupowanym po sto centurii, a wszystko dzielił na tzw. persage, które numerował rzymskimi cyframi. W obawie przed prześladowaniami Kościoła Katolickiego pisał w różnych językach, jednak zawsze dokładnie określał miejsce i czas spodziewanych wydarzeń, które miały nadejść. Doskonały tekst na niedzielę.

Michel de Nostre-Dame rzecze

Michel de Nostre-Dame rzecze

Nas interesuje, nie to co już było i się spełniło, ale to, co się właśnie wydarza i będzie. Nostradamus jak wiele innych zdarzeń, przewidział także islamizację Europy. W jego opinii jest to najazd wielkich armii muzułmańskich na Grecję i Bałkany, Włochy, Hiszpanię i Francję – co najprawdopodobniej już się wydarza. Określa to jako wielki najazd islamu na Europę, które będzie starciem dwóch wielkich cywilizacji.

Najpierw wybuchnie wojna domowa we Francji, po czym nastąpi rozpad państwa /zapewne podział/. Paryż spłonie za sprawą muzułmańskich mieszkańców. Będzie to zarzewiem rewolucyjnych zmian świata, które Nostradamus nazwał wielki kataklizmem. Taki sam los czeka Hiszpanię, Włochy, Niemcy i Bałkany. Wojna ma trwać aż 27 lat, a pierwszym wyzwolonym krajem ma być Hiszpania /2041-2044 r./ Będzie to wojna totalna, okrutna, w której za wiarę będą ginąć wszyscy bez wyjątku. Celem jest zniewolenie Europy przez islam.

Michel de Nostre-Dame rzecze – Podsumowanie:

Ta wojna, która już trwa, jest wojną religijną i któraś z tych religii będzie musiała zniknąć. “… Nigdy przed … i nigdy po nie było i nie będzie takich okropności”. “Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego pochodowi. Wojna ! Wojna ! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu”. Polska ma być wolna od okupacji islamskiej. W trakcie tej wojny na ziemię spadnie kataklizm z kosmosu, który w konsekwencji zatopi wiele lądów nadmorskich, zginą miliony ludzi, znikną Hel i Gdańsk zalane przez morze. Wojna zabierze połowę ludzkości.

Pozostaną dwa państwa Polska i Francja, które podzielą Europę między siebie. Polska zjednoczy ziemie Słowian, a także Rosję. Granice Lechistanu będą sięgać aż po Ural, Kaukaz i Morze Czarne. “Po 500 latach kraj Jagiellonów powstanie z kolan. Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa. Razem z Francją w wielkim Przymierzu. Po III wojnie rządzić będą razem Europą”. Nas już nie będzie w obecnej powłoce, ale być może w jakiejś weźmiemy w tym udział. To się po prostu wydarza. Wydarza się też nasze aktualne życie, ale jakie ono jest, zależy tylko od nas.

PS. Jedna cegiełka może i nic nie znaczy, ale w grupie tworzy np. Wawel :D.

____________
#Nostradamus

Michał Ślusarczyk /na FB pisze/ … Nie był bym taki pewny tego czy będzie to w latach 2041-44 Dlatego że w czterowierszach Nostradamusa jest mowa o dacie której suma to 3 a podzielna przez nią daje całkowitą czy jakoś tak, taki warunek spełniają 4 daty 2001, 2012, 2021, 2100. Nostradamus także dzieli okres wojny na 2 etapy. pisz o tym jako 20 i 7. razem 27. Natomiast mówi także o wyburzeniu wież WTC to był rok 2001.

Okres takiej wojny jaka trwa może tyczyć się więc okresu od 2001 do 2021 a od 2021 do 2028 może być to już wojna totalna. Jeśli w tym roku przyjdzie imigrantów kilka milionów to znaczy że jest się czego bać gdyż Nostradamus podaje informację iż przybędzie ich 60 mln, w trzy lata.