Moc pragnienia

Moc pragnienia

w kwantowo/prawdziwie/świadomie

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte płaszczyznami wyrazu, oparte o rytuał tym mocniejsze i szybsze do osiągnięcia? Można by rzec, że im większe pożądanie, tym większe spełnienie. Pragnienia są spełniane, a marzenia spełniają się, jeśli nad czymś, o czym marzymy, pracujemy: wystarczająco ciężko, bez przerwy i walcząc znanymi nam sposobami. Zdobycie tego, czego chcemy, jest nieuniknione, ale musimy spojrzeć na to z wnikliwością i otwarcie. Należy też pamiętać, że spełnienie może wystąpić na poziomie fantazji, snu lub wyobraźni. Nie zawsze musi być fizyczne.

Moc pragnieniaMoc pragnienia

Jeśli naprawdę czegoś pragniemy, starajmy się wykonywać działania bez przywiązania do owoców tegoż działania. Wskazanym jest użyć skupienia, determinacji i działania, ale bez oczekiwań, jeśli chodzi o wynik. Chodzi bardziej o zaangażowanie w działanie i poddanie się wynikowi, niż pracę i walkę. W naszym codziennym życiu wszyscy jesteśmy przywiązani do wyniku pragnienia. Skupiamy się na tych pragnieniach, ale oczekujemy wyników, a brak dbania o wynik wydaje się nam niedorzecznością. My zaś musimy wrócić do doświadczania pragnienia. Co przez to rozumiemy? Doświadczaniem pragnienia to wizualizacja, wyobrażenia jakby to już było, konsekwencja w działaniu, a nawet rytuał.

Mechanizmem jest tutaj intencja dochodzącą do końca. Wszystko zachodzi w naszej świadomości. To trzeba przyjąć. Świadomość jest aktywna od momentu powstania pragnienia, aż do jego spełnienia w realnym świecie. Małe pragnienia konsekwentnie podtrzymywane spełniają się prawie od razu. Duże wymagają od nas konsekwencji, wiary i technik kwantowych, np. wizualizacji. Im więcej płaszczyzn wyrazu użyjemy, im bardziej oklepiemy temat, tym sprawniej dotrzemy do spełnienia. Pamiętać bowiem trzeba, że wszystko zachodzi w naszej głowie.

Aby nasze pragnienie się spełniło, musi być poparte pożądaniem. Ponadto intencja musi być jasna /określona/. Cały czas wysyłamy mieszane wiadomości z powodu naszych ukrytych przekonań i założeń, które zaciemniają obraz. Przykładowo: „nie zasługuję na to, czego chcę” lub „grzechem jest chcieć zbyt wiele” lub najcięższe z nich „Bóg chce, abym był skromny”. A Bóg / Uniwersum nic takiego nie chce.

Nasza intencja często dochodzi do konkluzji, chyba że zostanie zablokowana lub udaremniona. Pragnienie jest blokowane lub odwracane przez karmę, niejasność pragnienia, osądzanie siebie, nasz poziom świadomości etc. Intencja nigdy nie jest blokowana przez przeszkody zewnętrzne, chyba że te odzwierciedlają przeszkody wewnętrzne. Zaś mechanika intencji zawsze działa w celu znalezienia jak najkrótszej i najprostszej drogi do spełnienia, mimo iż czasami dla nas nieprawdopodobnej.

Moc pragnienia – Podsumowanie:

Sama intencja nie jest tym, co sprawia, że ​​pragnienia się spełniają. Wewnętrzne blokady za każdym razem usprawiedliwiają niepowodzenia. Czujemy się bezpiecznie z rzeczami, które możemy zobaczyć i dotknąć. A należy wyjść poza to nastawienie. Musimy przejść własne przeszkody w świadomości, aby zrealizować swoje pragnienia.

PS. Jeżeli chcesz spełnić pragnienia, idź na całość. – August Witti

____________
#MocPragnienia

Tags: