Moc zaangażowania naszych serc

Moc zaangażowania naszych serc

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Moc zaangażowania naszych serc. Kiedy doświadczamy negatywnych emocji, takich jak złość, niepokój i niechęć, nienawiść lub myślimy negatywnie, np. „nienawidzę swojej pracy”, „nie lubię…” lub „nie mogę się z tym pogodzić” etc., doświadczamy konfliktów, a nasze rezerwy energii są przekierowywane. Powoduje to, że część naszych rezerw energii, które byłyby zaangażowane w utrzymanie, naprawę i regenerację naszych ciał, zamiast tego konfrontuje się ze stresem stworzonym przez konflikty wewnętrzne, jakie tworzą te negatywne myśli i uczucia.

Moc zaangażowania naszych sercMoc zaangażowania naszych serc

Gdy zaś aktywujemy moc zaangażowania naszych serc i celowo odczuwamy szczere uczucia, takie jak wdzięczność, uznanie, troska i miłość, pozwalamy, aby energia naszych serc pracowała dla nas. Im częściej to robimy, tym lepiej jesteśmy w stanie odeprzeć stres i odpływ energii. Pozytywne uczucia płynące z głębi serca wzmacniają nasze systemy energetyczne i odżywiają organizm na poziomie komórkowym. Bowiem wszystko jest energią i tak należy postrzegać świat.

Tłumacząc to zjawisko, np. gdy mamy zły dzień, przechodząc przez trudny okres, taki jak radzenie sobie z chorobą ukochanej osoby. Także radzenie sobie z problemami finansowymi, możemy faktycznie wpływać na nasze ciała /aż do poziomu komórkowego/. Osiągamy to poprzez celowe pozytywne myślenie i skupianie się tylko na pozytywnych aspektach życia i na pozytywnych emocjach. To z kolei przekierowuje naszą energię w głąb nas, aż do samego DNA, pozbywając nas bólu, cierpienia i uzdrawiając. Nie jest to proste zjawisko, ale zupełnie naturalne.

Otóż siła intencjonalnych myśli i emocji wykracza poza zrozumienie. A nie jest ona łatwa do opisania, ale zauważalna. O tym pisze i mówi Siergiej Łazariew, wyliczając nawet czas trwania takiej kuracji. Otóż fizyczne aspekty ludzkiej nici DNA mogą być naprawiane pod wpływem ludzkiej intencji. A ta zaś zasadza się na wierze w siebie i miłości do siebie. Im większa ta wiara i miłość, tym lepsze osiągnięcia w odbudowie DNA, czyli uleczeniu. Może i się nie chce wierzyć, ale niestety trzeba, gdyż bez tej wiary, próżno się łudzić wyzdrowieniem. Przy czym nie jest to wiara w nic innego tylko nas samych jako sprawców uzdrowienia.

Osoby zdolne do generowania wysokich wskaźników spójności serca były w stanie zmienić konformację DNA zgodnie z ich intencją. Ta umiejętność towarzyszy nam od zarania, ale nasza cywilizacja dopiero ją odkrywa. Wpływ jaki mogą mieć ludzie na swoje DNA zasadza się na inteligencji serca /świadomości/. Serce w tym momencie staje się kluczowym punktem dostępu, przez który pochodzą informacje ze struktur wyższych wymiarów. Są sprzęgane z fizycznym systemem człowieka /DNA/. Stany spójności serca generowane są przez pozytywne emocje płynące z głębi serca i zwiększają to sprzężenie.

Moc zaangażowania naszych serc – Podsumowanie:

Serce, które jest organem myślącym, 60 razy szybszym od mózgu, generuje znacznie silniejsze pole elektromagnetyczne niż sam mózg. Dostarcza przez to pole energetyczne, które wiąże ze sobą struktury wyższych wymiarów i wiele systemów ciała, w tym także DNA. Osoby, które są w stanie utrzymać stany koherencji serca, mają zwiększone sprzężenie ze strukturami wyższego wymiaru. Tym samym są zdolne do wywoływania zmian w DNA. Ale tę koherencję trzeba wyćwiczyć, poprzez napełnianie się miłością, a przede wszystkim miłość do siebie. I chyba jest korzystniej spróbować, niż mówić nieustannie, że to bzdury.

PS. Sercem można zobaczyć to, co niewidoczne jest dla oczu. – August Witti

________
#MocSerca

Tags: