Mój fejsbusio

Mój fejsbusio

w internetowo

Mój fejsbusio. No to poszalałem! Kocham pyszną zabawę i mam nadzieję, że to widać. Karolek do dzisiaj śmieje się z tego co mówię, o ile jestem w dobrej formie. Ta zła to … albo milczącą jest, albo ograniczoną, z elementami łaciny :D.

Mój fejsbusio

Mój fejsbusio

Mark Zuckerberg, założyciel i właściciel facebooka, jest moim dobrym przyjacielem. Spędzamy razem, jak na moje czasowe ograniczenia i specyfikę zainteresowań, dosyć dużo czasu. A z nami ogromna rzesza ludzi. Dobra zabawa, śmiech, rozrywki intelektualne i nocne smęcenie trwają w najlepsze.

Dzięki niemu /temu Marku/ poznaję wielu ludzi fajnych, a ci nie fajni – ban 😀. Prosto, nieskomplikowanie i swobodnie. Fajna jazda bez trzymanki. Najwięcej znamy hodowców kotów, bo tak się składa, że Mark i ja kochamy koty, i te małe przytulaśne i te większe drapichrusty.

Nie byłbym sobą, nie przytoczywszy paru ciekawostek a propos Fejsia. Mimo, że armia Marka banuje wpisy pod byle pretekstem, seksbiznes na fejsiu kwitnie. Na Facebooku mają konta prostytutki, które dzięki Facebookowi znajdują część klientów. Jest to także jedną z przyczyn Facebookowych rozwodów.

Tak, tak, co myślicie, że tylko „Nasza Klasa” wymiata.  Jednym z trzech powodów jest facebookowy flirt, za pomocą portalowego komunikatora, drugim obraźliwe komentarze na temat współmałżonka publikowane na FB, trzecim zaś „życzliwe doniesienie znajomych”. Obecnie z Facebooka znikają młodzi ludzie /dzieci tych małżeństw i nie tylko/, którzy do niedawna stanowili facebookowy trzon.

Przyczyna – do Facebooka dobrali się ich rodzice, znajomi starych i dziadkowie. Migracja powoli nabiera prędkości, bo oko cerbera czuwa. FB, to także wylęgarnia politycznych koncepcji. Islandzka ustawa zasadnicza to dzieło zespołu polityków, i armii doradców Facebookowych, Twitterowych i innych portali społecznościowych, gdzie omawiano ten projekt. Marek kombinuje także z zatrudnieniem hakerów. Dostają oni mianowicie 500 dolców „nagrody” za włamania na Facebooka. Tym sposobem testuje skuteczność zabezpieczeń.

Fakt, że co piąte zdjęcie lub focia trafia na Facebooka, sprawia że jest to największe archiwum fotograficzne liczone w miliardach fotografii, które potencjalnie mogą być wykorzystane. Zasada czterech uścisków dłoni, działa tutaj znakomicie. Polega ona na tym, że wystarczy oprócz nas oczywiście, tylko trzy osoby, aby poznać dowolną osobę na świecie /Facebooka/.

Mój fejsbusio – Podsumowanie:

Świat stał się naprawdę mały. Jednocześnie należy zacząć uważać co się na tym facebookowym forum mówi, bo może być to wykorzystane przez pracodawcę, byłego małżonka, upierdliwca, i to w sposób prawny. Statystyczny Facebookowiec ma 130 znajomych, co miesiąc wysyła 8 zaproszeń, spędza w miesiącu ok. 55 minut, lajkuje 9/miesiąc, pisze średnio 25 komentarzy. A tendencja jest zwyżkowa. W tym roku liczba użytkowników Facebooka zbliży się do 2 miliardów. Feis potęgą jest i basta, to prawdziwy „Fejs Bóg”. Fejsbusio!

PS. „Pamiętaj że wszystko, co uczynisz w życiu zostawia jakiś ślad (na Facebooku). Dlatego miej świadomość tego, co robisz” – żenujący cytat Paulo Coelho

_________
#Facebook

Tags: