Najtrudniej poznać samego siebie

Na pohybel dentystom

Na pohybel dentystom

w zdrowotnie/oświecenie/prawdziwie

Na pohybel dentystom. Zanim się wybierzesz do dentysty, przeczytaj ten felieton, a z pewnością nieprędko go odwiedzisz, jeżeli wcale. Otóż istnieje sposób “wyhodowania” własnych zębów. Nasze ciało nieustannie się odnawia, włosy, paznokcie, zrost złamanych kości, gojenie ran. W człowieku trwa nieustanny rozwój i odnowa biologiczna. Zęby również podlegają tym prawą, ale potrzebują konkretnego budulca i naszego wsparcia mentalnego. Jak będziesz sobie powtarzał, że zęby ci nie wyrosną, to nie wyrosną. Ale jeśli zmienisz śpiewkę i dasz budulec to ząb wyrośnie.

Na pohybel dentystom

Na pohybel dentystom

Do zainicjowania wzrostu nowych zębów potrzebujesz korzenia żywokostu i sproszkowane skorupki jaj “od chłopa” eco. Skorupki jaj zawierają 27 minerałów i przede wszystkim duże ilości łatwo przyswajalnego wapnia. Skorupka swoim składem przypomina kości zębów. Żywokost natomiast przyspiesza wzrost kości, w tym zębów, wzrost tkanek oraz gojenie się ran. Cóż więcej trzeba?

Przy odnawianiu zębów należy jeść jedną skorupkę każdego dnia. Oczywiście skorupka powinna być oczyszczona i zmielona na miał. Można łączyć ją z koktajlami owocowymi. Im gęstszy koktail, tym lepiej. Skorupki powinny być wygotowane w wodzie przez pięć minut, w celu zabicia wszystkich patogenów.

Żywokost może być świeży lub suszony. Suszony, gotować dziesięć minut, żeby go nawodnić. Mieszamy łyżeczkę żywokostu z kilkoma łyżkami wody, a następnie tym roztworem płukamy usta przez około 20 minut. Po wypłukaniu wypluwamy. Stosować raz lub dwa razy dziennie.

Wiele ubytków można całkowicie zregenerować w ciągu miesiąca lub dwóch regularnego stosowania terapii. Korzeń żywokostu może sprawiać problemy wątrobie, dlatego nie należy przesadzać z jego ilością i długością kuracji. Po zakończeniu kuracji należy stanowczo zakończyć korzystanie z żywokostu, aby nam nie wyrosła trzecia ręka :). Nie wiem jak wy, ale ja zaczynam. Mam jeszcze do naprawy kolano, parę ścięgien i oko. A przecież każdy che być jak nowy.

PS. Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby.

_________
#Zdrowie

najnowsze z zdrowotnie

Tłumaczyć trzeba jak dziecku

Tłumaczyć trzeba jak dziecku

Tłumaczyć trzeba jak dziecku. Wszelkie nasze negatywne działania przeciwko komukolwiek lub czemukolwiek
Tracimy oddech

Tracimy oddech

Tracimy oddech. Obecny czas to czas olbrzymich zmian. Zmiany zachodzą w rezonansie
Translate »
idź do góry