Nasiona gwiazd

Nasiona gwiazd

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Przytoczmy fakty – na Ziemi zamieszkuje blisko 8,7 mln różnych gatunków – 6,5 mln żyje na lądzie i 2,7 mln w oceanach. Ogrom życia. Aby rozszerzyć umysł, przypiszmy do każdego ziarenka piasku na Ziemi – 10 000 gwiazd, bo taka jest ich wielość. Sama Droga Mleczna obejmuje miliardy planet podobnych do Ziemi, potencjalnie nadających się do zamieszkania. A Droga Mleczna jest tylko jedną z miliardów galaktyk. Życie zaś może istnieć w nieskończenie rosnącej liczbie wszechświatów, zwanych inaczej wieloświatami. Każde zaś takie istnienie /byt/ to …

nasiona gwiazd.

Nasiona gwiazdWszyscy jesteśmy duszami żyjącymi w ludzkich ciałach i jesteśmy tutaj, aby doświadczać i rozwijać swoją świadomą wiedzę. Każdy z nas, a w zasadzie nasza świadomość /dusza/ zdecydowała się tutaj odrodzić. Odrodzić w tej konkretnej postaci, bo mamy coś konkretnego do wykonania, a nasz stan sprzyja celowi.

Wielu z nas przeżyło już setki istnień. Ciągle wcielając się ponownie na tej lub innej planecie, w to czy inne ciało, stworzenie, byt. Wielu z nas także wydawało się, że tu nie pasują, nie są stąd. Gdzieś w głębi nie czujemy się ludźmi i nie ma się co dziwić, bo wcale być ludźmi nie musimy.

Starseed, nasiona gwiazd, bo o tym tu mowa, to dusza, która nie pochodzi z planety Ziemia. Istotne tutaj jest jak rozumiesz w tym momencie pojęcie 'JA’, 'MNIE’ etc., czy jako „imię i nazwisko” + rodzina + okolice. Czy jako świadomy byt, odradzający się to tu, to tam. Wówczas ta koncepcja rezonuje z tobą lub nie.

Czujesz, na przykład, że Ziemia nie jest twoim pierwotnym domem, czujesz się obco, albo jak ja, odczuwasz wyalienowanie. Mało tego, wiesz o tym, bo Ci inni mówią, że jesteś dziwny, nieswój. Inny, że się mądrzysz, „a skąd to wiesz?” i takie tam. Sam widzisz i czujesz, że jesteś inny i inni to widzą 🙂 .

Określenie „Starseed” reprezentuje kogoś, kto pochodzi z innej planety / układu / galaktyki. Jest po prostu nasieniem, rozwijającym, podnoszącym, pomocnym we wzroście tej planety. Przynosi ze sobą miłość, świadomość, prawdę i pozytywne zmiany. Samo pojęcie powstało w latach 80-tych. Osoby, które czują się Starseeds, nie pasują do społeczeństwa. Ja bym to skonkretyzował – do systemu, to system jest im obcy. We wszechświecie systemu nie ma, może na kilku planetach.

Czujesz, że nie pasujesz do społeczeństwa, grup społecznych, rodziny, kolegów, mało kto też Ciebie pojmuje. Wielu może czuć się odłączonych od rodziny, tak jakby byli obcy, nie utożsamiają się z nią, wielu może mieć tzw. „deja vu”, rozwiniętą intuicję, przeczucia, zdolność rozpoznawania, empatię, telepatię etc. Może to dlatego, że jesteście nowi na Ziemi.

Może pierwszy raz jesteście tym gatunkiem i nie do końca i nie całkiem przyzwyczailiście się do panującej tutaj energii. Jest wiele hipotez. Te wszystkie hipotezy można sobie przypomnieć pracując ze świadomością samemu, korzystając ze świętych roślin, z ceremonii ayahuasca /ajałaska – pozdrawiam Cattleya/. Różnego rodzajami regresów, a chociażby oddychanie holotropowe.

Rośliny Starseed przybyły na Ziemię już jakiś czas temu, nazywamy je świętymi. Jednak one, mimo iż kilkukrotnie pomagały, nie są obecnie pomóc ludzkości w osiągnięciu wyższego poziomu świadomości. Zatem od jakiegoś czasu mamy spory ruch kosmiczny i niesamowitą wymianę świadomości. Czas aby wreszcie świadomie dostąpić do świadomości wszechświata, wyzbyć się wszelkich systemów na korzyść miłości, prawdy i odpowiedzialności za wszystko. Patrzcie uważnie jak świat się zmienia, bariery zostają znoszone, prawa zmieniane, nauka zmienia oblicze, wszystko staje na głowie. Zauważajcie, bo to się dzieje.

Coraz więcej osób otwiera swoje serce i pasjonuje się zagadnieniami, które naprawdę się liczą, są ważne i istotne. Wszystko to dzięki wzrostowi świadomości. Ziemia się przebiegunowuje, klimat się zmienia, świadomość wzrasta, systemy się chwieją. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to straszne. W istocie to prawdziwe wyzwolenie i prowadzi do wielu pozytywnych zmian na Ziemi. Niezależnie od tego, czy jesteś Starseed, czy nie, wszyscy jesteśmy częścią tej Ziemi i zmian zachodzących wokół. Ale nie wszyscy się zmienią, niektórzy najzwyczajniej umrą. I znów wszystko dla nich potoczy się od początku.

PS. Nikt nie lubi repetowania klasy, a co dopiero całego życia.
______
#Starseed