Nasza Wielka Rzeczpospolita

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Najbliższy szczyt NATO, który odbędzie się w lipcu w Warszawie, zapowiada się spektakularnie i mocarstwowo. Zapowiadane jest wówczas powstanie federacji państwowej o nazwie Wielka Rzeczpospolita, w której skład wejdzie Polska, Ukraina, Litwa i prawdopodobnie Łotwa. Niewykluczone, że dołączą również państwa z Grupy Wyszehradzkiej, a także Białoruś, Rumunia i Bułgaria. Powstanie wówczas alternatywa Unii Europejskiej …

nasza Wielka Rzeczpospolita!

Nasza Wielka RzeczpospolitaŚmiałe wyzwania i wielkie plany, przygotowywane już od lat, mogą stać się przełomowym faktem odnośnie bezpieczeństwa Europy środkowo-wschodniej. Amerykanie wreszcie zgodzili się, by w Polsce powstały bazy NATO. Mają one obejmować pas od Białegostoku po Sanok i składać się z sił szybkiego reagowania i dywizji pancernych, zdolnych odeprzeć każdy atak, z jakiejkolwiek strony. Polska ma wziąć odpowiedzialność za obronę krajów ościennych, państw bałtyckich oraz Ukrainy. Stąd też pomysł Wielkiej Rzeczpospolitej, czyli federacji narodów. To wstęp do budowania naprawdę mocarstwa środkowoeuropejskiego, nazywanego od zarania “Polską od morza do morza”, czyli od Bałtyku po Morze Czarne. W świetle tych wydarzeń odbudowa jedwabnego szlaku opartego o Polskę ma jak największy sens i szanse realizacji. A wsparcie Chin w tym przedsięwzięciu może nas usytuować w roli mocarstwa i światowego gracza.

Co to oznacza dla nas maluczkich? Ano dobrobyt, gigantyczny wzrost koniunktury i zabezpieczony spokój w tym rejonie. Dodatkowo wzrost znaczenia kościoła /naszej religii/, choć to wielu nie odpowiada, całkowita rezygnacja z islamizacji i powrót do moralności i prostych zasad współżycia. Wiele pracy trzeba będzie włożyć w te zmiany, wiele zmian nas zaskoczy, wielu będziemy na początku przeciwni, ale w konsekwencji skupimy się jako naród nad sprawami regionu bliskiego mentalnie i kulturowo. Wg najnowszych badań kultura Słowian jest jedną z najstarszych kultur na ziemi, zatem można rzec, że wracamy do korzeni. Znając również mentalność chrześcijańską, nie zostawimy nikogo w potrzebie, ani też nie odmówimy pomocy. Idzie ku naprawdę lepszemu, ku imperium Rzeczpospolitej. Na drodze stoją jeszcze bałwochwalcy i liberałowie. KOD już zapowiedział protesty przeciwko szczytowi NATO w Polsce.

PS. Taką bajkę wam opowiem, a ta bajka, cicho powiem, ciut realna jest, życiowa, wszystko zacznie się od nowa.

____________
#Rzeczpospolita