Najtrudniej poznać samego siebie

naturalny antydepresant i uzdrowiciel

Naturalny antydepresant i uzdrowiciel

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Naturalny antydepresant i uzdrowiciel – wiele się ostatnio mówi i pisze na temat temat CBD, które w depresji i nie tylko jest pomocne. Oczywiście mowa tutaj o wysokoprocentowym CBD, a nie tych aptecznych, farmakologicznych wynalazkach, które tylko osuszają nasz portfel. Owszem wysokie CBD daje falę spokoju i wycisza nasz organizm, ale pomóc ono może osobom zdrowym lub w złym nastroju, nie depresantowi, borderlainowi, czy osobie z padaczką, albo uzależnieniem, czy psychozą. A już na pewno nie osobie chorej na raka. W tych przypadkach jest po prostu za słabe.

Naturalny antydepresant i uzdrowiciel

Naturalny antydepresant i uzdrowiciel – Obserwacja:

Czy zatem przyroda dała nam środek na poważniejsze psychiczne dolegliwości i choroby np. na raka? Ano dała. Takim środkiem iście biologicznym, naturalnym i naprawdę o spektakularnym działaniu, a jednocześnie niedozwolonym, jest marihuana i olej RSO. Pomysłodawcą tego oleju jest Rick Simson, który swoim pomysłem pomógł wyleczyć już setki tysięcy osób i zwierząt. Do produkcji tego oleju potrzebne jest 500g /pół kilo/ suszu kwiatów konopi indyjskich /marihuana/. Ta ilość pozwala wyprodukować ok. 55-60ml oleju RSO. Ale RSO jest w stanie wyleczyć najgroźniejsze nowotwory, depresje, uzależnienia, a nawet lekooporną padaczkę i raka.

Naturalny antydepresant i uzdrowiciel – Rozważania:

Olej RSO jest bardzo silnym preparatem, trzeba zatem stosować go w małych, bądź mikro dawkach. Na początku wystarczy kropla oleju o wielkości połowy ziarnka ryżu, dwa do czterech razy dziennie. Przy mniejszych schorzeniach niż rak wystarczy ślad olejowy na palcu. Jest to także doskonałe remedium na bóle wszelkiego rodzaju. Tutaj jednak zaleca się stosować większe dawki np. w postaci ziarnka ryżu i ból znika. Znikają również wszystkie niezdrowe nawyki, chęci, zdenerwowanie, stany psychozy. Bywa, że negatywnym skutkiem przyjmowania marihuany /RSO/ jest gastrofaza, czyli chęć nadmiernego jedzenia. A uzależnienie jest takie jak przy czekoladzie, jak ją lubisz to wpierdalasz i tyle.

Olej RSO ma bardzo wysokie stężenie THC, co sprawia, że jest tak mocny jak np. haszysz, który również uzyskiwany jest z marihuany. Jednak stosowanie go w małych, bądź mikro dawkach nie powoduje tzw. “haju”, czyli tej rozrywkowej części marihuany. Nawet zbyt duża dawka, nie stwarza zagrożenia. Co najwyżej może wyłączyć zażywającego powodując u niego zdrowy, głęboki, długi sen. Trzeba jednak pamiętać, że marihuana jako psychodelik podbija to, co zastaje. Gdy mamy wisielczy nastrój lub głowę nabitą przykrymi bzdurami, może to spowodować tzw. “bad trip” – nieprzyjemne doświadczenie. Jednak nikt nigdy nie umarł od przedawkowania marihuany i jej produktów, w przeciwieństwie do farmakologii.

Naturalny antydepresant i uzdrowiciel – Podsumowanie:

RSO jest bardzo trudno dostępne na naszym rynku, przez kryminalizację marihuany. Bo dla farmacji istotne jest żebyś był chory, nie zdrowy. Na zdrowym nie można zarobić, a chory sam odda wszystko, aby wyzdrowieć. Olej RSO, to nie to samo co olej z ziaren konopi, do nabycia w sklepach konopnych. Bywa, że RSO zawiera nawet 70% THC, co wg. prawa jest absolutnie niedopuszczalne. Oczywiście stosując RSO trzeba zachować ostrożność, bo znieczula bardzo mocno i mocno też ogranicza naszą percepcję. Za to doskonale leczy nasze psychiczne i cielesne dolegliwości.

Sam twórca Rick Simpson sugeruje, żeby przy produkcji RSO stosować odmiany o najwyższej zawartości THC. A w przypadku depresji, choroby dwubiegunowej, borderline i chorób psychosomatycznych, sugerowane są odmiany sativa. Dla poważniejszych schorzeń typu rak i lekooporna padaczka, zdecydowanie sugerowana jest indica, gdyż zapewnia to odpoczynek i dużą ilości snu.

Nie słyszałem o bardziej spektakularnej medycynie, która by w podobny sposób uzdrawiała, wzmacniała i naprawiała człowieka. To istny prawdziwy cud natury, który odmienia nasze życie na plus i pozwala nam cieszyć się naszym wspaniałym boskim /świadomym/ cudownym światem. Staje się takim właśnie światem, gdy nasz stosunek do rzeczywistości się zmienia, a zmienia się on właśnie po zażyciu oleju RSO.

PS. Na szczęście wiedza i doświadczenia nie są jeszcze reglamentowane i zabraniane.

Tags:

najnowsze z prawdziwie

Medycyna chińska

Medycyna chińska

Tradycyjna medycyna chińska (TCM) powstała w starożytnych Chinach i ewoluowała przez tysiące
Jak zacząć działać

Jak zacząć działać

Jak zacząć działać? Z racji tego, że człowiek podąża, potrzebą ludka jest
Translate »
idź do góry