Najtrudniej poznać samego siebie

Naukowcy równie śmieszni jak politycy

Naukowcy równie śmieszni jak politycy

w kwantowo/topowo

Naukowcy równie śmieszni jak politycy. Zarówno jedni jak i drudzy popadają w coraz większą otchłań śmieszności. Pomijam już fakt pazerności, przekupności i działanie pod dyktando koncernów. Niedaleka przyszłość przyniesie nam kardynalne zmiany, a przede wszystkim całkowity zanik takich zawodów jak naukowca, polityka, lekarza. Wszak nikt rozsądny nie pozwoli robić się w konia, a rozsądnych jest coraz więcej.

Naukowcy równie śmieszni jak politycy

Naukowcy równie śmieszni jak politycy

Otóż naukowcy z Uniwersytetu w Bielefeld w Niemczech wykazali, że rośliny są zdolne do absorpcji energii innych roślin. To co odkryto, pokrywa się z zagadnieniami, opisywanymi przez bioenergetykę, która już nauką nie jest. Organizm ludzki jest bardzo podobny do roślin. Potrafi pochłaniać potrzebną mu energię, w tym energię emocjonalną. Karmi w ten sposób komórki w zależności od potrzeb emocjonalnych. Stąd też zauważamy zjawisko radiestezji i uzdrawiania, ale też wampirów energetycznych, o których ludzie już dawno wiedzieli, a nauka dopiero odkryła. Bioenergia istnieje, a ludzie, zwierzęta i rośliny mogą ją przesyłać między sobą. Trzeba było wielu dziesiątków lat, aby udowodnić rzecz oczywistą i znaną ludziom od wieków.

Przez wieki ludzkość utraciła kontakt z naturą. Naturalny sposób czerpania energii potrzebnej do funkcjonowania uległ zapomnieniu. Obecnie ludzie, którzy mówią o energii i duchowości, są krytykowani przez naukowców, z prostej przyczyny. Ci ostatni nie potrafią tej energii zmierzyć przy pomocy obecnej technologii. Na nic się nie zdają prośby i wywody, że trzeba wszystko przyjąć na wiarę, mimo iż w nauce pojęcie aksjomatu /zdania przyjmowanego za prawdziwe, którego się nie dowodzi/ istnieje od wieków. Dzisiaj, tu i teraz, nauka odkryła, że otaczająca nas energia i jej wpływ na człowieka jest prawdą potwierdzoną naukowo. A prawda nie potwierdzona naukowo nie istnieje? Doprawdy?

PS. Im bar­dziej da­na cy­wili­zac­ja zro­zumie, że jej ob­raz świata jest fik­cją, tym wyższy jest jej po­ziom nauki. – Albert Einstein

______
#Nauka

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry
Skip to content