Najtrudniej poznać samego siebie

Negatywna energia zabija

Negatywna energia zabija

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Negatywna energia zabija. Otaczanie się negatywną energią to nieustanna dążność do choroby i śmierci, poprzez wyzwalanie coraz to nowych negatywnych energii. Złość, agresja, zdenerwowanie, krzyk, etc., są nie dosyć, że zaraźliwe to jeszcze działają destrukcyjnie. Można uknuć więc stwierdzenie, podobnież jak napisane jest na papierosach i alkoholu.

Negatywna energia zabija

Negatywna energia zabija

Ludzie uwielbiają się otaczać negatywną energią, niestety oprócz głupoty i zacofania, trudno dostrzec jakieś inne przyczyny. Jeden drugiemu psuje nastrój, prowokuje, zaczepia, a w konsekwencji wywołuje burzę w szklance wody, ale mocno wpływającą na naszą ludzką świadomość. Z negatywnymi energiami typu niezadowolenie, złość, agresja, wiąże się cały wachlarz uczuć pośrednich – płacz, smutek, rozdrażnienie, wymuszanie, sianie zamętu, zastraszenie, etc.

Kąpiele w negatywnej energii są tak powszednie jak te zwyczajne, higieniczne, a nawet gdzieniegdzie częstsze. Często też, jeśli nie zawsze towarzyszy temu alkohol i wszelkiego rodzaju wynaturzenia typu zadawanie bólu, upokorzenie, zniewolenie i strach. Nigdy też nie przynosi ukojenia i zadowolenia, tylko całą gamę stresów, złych doświadczeń i bólu. A w konsekwencji chorób /konfliktów/ i finalnie śmierci.

Pozytywna energia zaś, czyli uśmiech, radość, miłość, empatia, współczucie, etc., sprawia, że życie bez względu na wychowanie, wykształcenie, pochodzenie, kolor skóry i wszelkie różnice, jest wspaniałe, szczęśliwe, mądre i opływające w dostatek. Co tak w istocie jest tym, czego w głębi od życia oczekujemy? Zatem pozytywna energia ma wartość stymulującą szczęście, wartościowe życie i zadowolenie i jest kluczowa w osiąganiu celów i marzeń.

Warto się zatem zastanowić z logicznego punktu widzenia, co tak naprawdę jest lepsze i bardziej humanitarne. Co jest zdrowsze? Czy negatywne podejście do życia, czy też pozytywne? Wybór nie jest trudny, trudne jest wdrożenie w życie, bo przecież łatwiej /tak przynajmniej się wydaje/ kogoś opierdolić, zwymyślać, nawet zaatakować, niż porozmawiać i zrozumieć. Ale to co nam się wydaje, nie zawsze jest trafne, bo negatywna energia zawsze jest destrukcyjna.

Czy widział ktoś negatywną energię z podniesionym czołem? Kobietom się wydaje, że marudzenie i narzekanie to nic złego. Ależ to są też negatywne energie, kochane.

PS. Zaw­sze trze­ba wie­dzieć, kiedy kończy się ja­kiś etap w życiu. Jeśli upar­cie chce­my w nim trwać dłużej niż to ko­nie­czne, tra­cimy ra­dość i sens te­go, co przed nami. 

 _______
#Energia

najnowsze z kwantowo

Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi

Przebiegunowanie Ziemi. Pole magnetyczne Ziemi wielokrotnie, przez cały okres istnienia, się zmieniało.
Translate »
idź do góry