Najtrudniej poznać samego siebie

Nie chcę takiego świata

Nie chcę takiego świata

w kwantowo/prawdziwie/zdrowotnie

Nie chcę takiego świata. Coraz więcej ludzi buntuje się przeciw obecnemu światu i kreowanej wizji NWO. Mimo iż rządy poszczególnych państw są zgodne /nie ma zdziwka/. Prą nieubłaganie do tego „Nowego Porządku”, to społeczeństwo, a raczej spora już jego część chce inaczej. Ja się z tym zgadzam chcę bez systemowo, inaczej.

Nie chcę takiego świata

Nie chcę takiego świata

Podpisuję się pod słowami Keanu Reeves’a, wraz z wieloma znanymi ludźmi, jak Jim’em Carrey’em, Eckhart’em Tolle i wielu, wielu innych. Nie mogę być częścią takiego świata, gdzie mężczyźni ubierają swoje żony jak prostytutki, pokazujące wszystko, co powinno zostać ukryte.

Nie chcę takiego świata – Rozważania:

Gdzie nie ma pojęć honoru, zasad i godności, gdzie rzadko można polegać na kimś, kto mówi, że coś obiecuje. Dane słowo ma się za nic, a gwarancji brak. Gdzie kobiety nie chcą mieć dzieci, a mężczyźni nie chcą zakładać rodzin, ani też ich płodzić. Gdzie frajerzy wierzą, że odnieśli sukces, siedząc rozparci za kierownicami limuzyn ich ojców. Ojcowie mający iluzję władzy, próbują udowadniać nam, że jesteśmy nikim.

Gdzie ludzie fałszywie deklarują wiarę w Boga z kieliszkiem w ręku i brakiem zrozumienia podstaw, tego w co wierzą. Gdzie Bóg to tylko puste słowo, a to co się z nim wiąże jest passe. Gdzie pojęcie zazdrości jest uważane ze słabość, a skromność jest wadą.

Wzbogacasz się nie pracą, a trudniąc zwykłym złodziejstwem. Gdzie nie ma kary za winy, a każe się niewinnych i słabych. Gdzie ludzie zapominają o miłości, szukając najlepszej opcji dla siebie, a nie człowieka w człowieku. Człowiek wydaje ostatnie pieniądze na swój samochód, nie szczędząc środków ani czasu. Sam jest tak słaby, że sądzi iż to drogie cacko ukryje jego słabość. Gdzie miarą wartości jest posiadanie, a nie solidna wiedza i talent.

Nie chcę takiego świata – Podsumowanie:

Młodzi chłopcy tracą ciężko zarobione przez rodziców pieniądze w klubach, a dziewczyny kochają ich za to. Miarą dobrej zabawy jest ilość wypitego alkoholu. Gdzie ludzie uprawiają seks każdy z każdym, bez ładu i składu. Gdzie nie można odróżnić kobiet od mężczyzn i nazywane jest to „wolnością wyboru” i „liberalizmem”. Żyjących wg. tradycji, zasad i norm moralnych, określa się inwektywami i wszelkiego rodzaju kalumniami. Ja wybieram swoją drogę, jest mi niezmiernie przykro, że nie znalazłem zrozumienia u większości swoich znajomych. Wśród ludzi, na których naprawdę mi zależało.

PS. Ani ludzi, ani świata nie widzimy takimi, jakimi są, ale takimi, jakimi widzieć się nauczyliśmy.

_______________
#WspolczesnySwiat

 

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy

Proste prawo przyciągania

Proste prawo przyciągania. O prawie przyciągania pisałem już wielokrotnie na DZIENNIKU WAREZA.
Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna

Świadomość jest magiczna. Abstrahując od relacji ciało-umysł, zwyczajność-niezwykłość, rozum-doświadczenie, a także materia-duch,
Translate »
idź do góry