Najtrudniej poznać samego siebie

Nie, nie jestem tolerancyjny

Nie, nie jestem tolerancyjny!

w polsko/prawdziwie/topowo

Nie, nie jestem tolerancyjny! Rusza Woodstock, którego zawsze byłem fanem. Granie, śpiewanie, tańczenie, … Tym razem jednak mam wewnętrzne opory, jakoś mi nie po drodze, bo mimo otwartego umysłu, nie mogę się pogodzić z oczywistą, natarczywą prawdą. Wtłacza mi się na siłę do głowy tolerancję dla osób LGBT, promuje i propaguje się homo związki, małżeństwa i adopcje, na dniach będzie ustawa, która będzie karać za znieważenie osób LGBT /lesbijki, geje, biseksualiści i osoby transpłciowe/.

Nie, nie jestem tolerancyjny

Nie, nie jestem tolerancyjny!

Tęczowe Rodziny Pełne Sił i Blasku”, pod tym jakże miłym tytułem, na tegorocznym Woodstock organizowane będą warsztaty. Swoją propagandę roztoczą zwolennicy wychowywania dzieci przez dwóch gejów, dwie lesbijki. Tylko czekać jak, oczywiście po zalegalizowaniu, dwóch pedofili będzie chciało wychowywać dziecko, albo najlepiej gromadkę.

Do mnie ta lewacka propaganda nie przemawia. Zdania na temat neoliberałów nie zmienię, bo najzwyczajniej na świecie nie mogę. Odpowiedzialność, sumienność i zasadniczość mam wpojone od dziecka, tak jak i dobre wychowanie, gust i normy moralne i etyczne, żadną miarą w to wszystko nie wpisuje się frywolność, beztroskę i krótkowzroczność. I przekonany jestem, że tzw. tolerancja wielu jest związana z nieświadomością i powierzchownym poznaniem tematu. Jeszcze zdążymy się przekonać.

Wielu młodych ludzi pod wpływem otoczenia, znajomych, substancji i presji może zostać zaskoczonych edukacją seksualną lansowaną na Woodstock. Może się okazać, że niezupełnie taką edukację chcieli przejść, że bynajmniej nie mają na to ochoty. Może się też zdarzyć, że nowi „mili” przyjaciele, dostarczą wam, oprócz edukacji oczywiście, traumy na całe życie. Jedno jest pewne, że po takich doświadczeniach i przeżyciach, tolerancja zniknie równie szybko, jak się pojawiła.

Nie, nie jestem tolerancyjny – Podsumowanie:

Na Woodstock można również wziąć udział w warsztatach Stowarzyszenia na rzecz Osób LGBT „Tolerado”. To ono konsekwentnie realizuje projekt „Tęczowe Rodziny Pełne Sił i Blasku”. Jedno jest pewne, od dziś drogi Woodstockowiczu – miej oczy z tyłu. Gwoli ścisłości, znam osoby LGBT i jest okey, ale nie epatujemy sobie poglądami, a tym bardziej seksualnością i co ciekawe. Nawet specjalnie nie rozmawiamy na temat alkowy, bo co to kogo..?

PS. Piją, chleją, trawę palą, tańce, hulanki, swawola, ledwie sceny nie rozwalą, cha cha, chi chi, z tyłu hola!

__________
#Woodstock

najnowsze z polsko

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość

Drzewa a duchowość. Mają priorytetową rolę w świecie duchowym, a i samo
Translate »
idź do góry