Nie pojmuję zaprzańców

Nie pojmuję zaprzańców

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Nie pojmuję zaprzańców. O Polsce na świecie słyszy się coraz gorsze rzeczy, gdyby się tylko z nas śmiali, to nie byłoby problemu, ale Polski holokaust, Polska zagłada żydów, Polacy współpracujący z hitlerowcami i Polskie obozy zagłady, to już stanowcza za dużo, jawne kłamstwo i potwarz, którą trzeba zmazać. I w tle tego wszystkiego establishment, obłudny, zdradziecki, oderwany od społeczeństwa i niecny.

Nie pojmuję zaprzańców

Nie pojmuję zaprzańców

Tego już zbyt wiele, tego aż nadto, “ta zniewaga krwi wymaga“. Te absurdy obejmują umysły światowej polityki, sam Obama bredzi o Polskich Obozach Zagłady, a obecny szef FBI mówi o udziale Polaków w Holokauście. Sam szef FBI drodzy Państwo, który winien wiedzieć co jest, a co nie jest prawdą, rzuca pod naszym adresem wyssane z palca zarzuty.

A co my robimy, co ja robię wiem, ale co robi mój rząd, nasz? Nasz rząd nic nie robi, zaprzały establishment milczy, bo lepiej się nie wychylać, wyciągną teczki, zrzucą ze stanowiska, nie dadzą łapówy, nie posmarują. Lepiej milczeć, wszak Polska istnieje teoretycznie – “chuj, dupa i kamieni kupa”, a europejskie posadki cieplutkie, może nawet u żyda, kto wie, po co się narażać.

To ja pytam, po co nam taki rząd, po co nam tacy politycy, po co nam taka władza? Po co nam taka obłudna i głupia czwarta władza, która nie umie wystosować oburzenia i zarzucić kłam oportunistom, zmusić polityków do reakcji, po co nam media, z którymi już tak naprawdę nikt się nie liczy? Co to za fikcyjne państwo, z tak ogromnymi tradycjami i spadkiem kulturowym do pozazdroszczenia?

Co to za państwo, o którym pierwsze wzmianki są sprzed 3000 lat. Ma ponad tysiącletnią tradycję katolicyzmu, które stworzyło pierwszą w Europie Konstytucję i której wybitni obywatele, intelektualiści są pomysłodawcami i twórcami tak wielu znamienitych wynalazków i pomysłów, a nie potrafi sobie poradzić z garstką oszołomów? Co to za kraj, który sam sobie szkodzi? Co za struktury gospodarcze, które niszcząc swój przemysł, wspierając obcy? Przecież to niedorzeczność!

Nie pojmuję zaprzańców – Podsumowanie:

Co to za zwaśniony naród, który nie ceni siebie sam, i sam na siebie pisze donosy. Co to za kraj, gdzie mimo braków różnic kulturowych i mniejszości narodowych, nie potrafi się porozumieć i sam sobie szkodzi, oddając władzę nielicznym mniejszościom? Co to za ludzie, którzy plwociny traktują jak deszcz? Którzy dają ochlapać się gównem swoim i cudzym, nie broniąc się przed tym? Ja się nie zgadzam, liberum veto! Krzyczę głośno i wyraźnie … NIE ZGADZAM SIĘ!

Proponuję także wyrzucić tchórza z d… i krzyczeć, dla własnej lepszej samooceny, z egoizmu i ze złości, z niesprawiedliwości i z możliwości, dla zasady i na pohybel!

PS. Przypominam – “Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy. Co nam obca przemoc wzięła, Szablą odbierzemy.

_______
#Polska

Tags: