Najtrudniej poznać samego siebie

Nie wkurwiajcie Polaków

Nie wkurwiajcie Polaków

w filozoficznie/polsko

Nie wkurwiajcie Polaków. Historycznie nasz naród to waleczna bestia, ze szwoleżerską fantazją, ze sprytem i zapałem wojennym. Przez 75 lat starano się nas zgładzić, zniewolić, rozmiękczyć, osłabić i skłócić. W wielu przypadkach to się udało, ale nie wkurwiajcie Polaków bo was wszystkich zabraknie.

Nie wkurwiajcie Polaków

Nie wkurwiajcie Polaków

Niech świat nie będzie taki do przodu, bo go z tyłu braknie! Owszem mamy w narodzie malkontentów, tchórzy, ciamajdy i nieudaczników. Większość to uparci ludzie i na dodatek sprytni. Mamy takie przysłowie polskie „obiecanki cacanki, a głupiemu radość” i „jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”.

Nie wkurwiajcie Polaków – Rozważania:

Niech nam przestaną obiecywać, że nas obronią. Niech nas przeproszą najpierw. Może i jesteśmy słabym militarnie narodem. Może i nie obronimy się przed agresją. Ale gwarantuję, że jak się to stanie, jak nas ktoś zaatakuje, mówię o wrogu zewnętrznym, to się dozbroimy i będziemy walczyć do ostatniej kropli krwi. Bo taki to naród, który w najgorszych chwilach się jednoczy, nie z patriotyzmu, nie z miłości ojczyzny. Ale z wkurwienia, że ktoś podnosi rękę na naszą ojcowiznę, na nasze dziedzictwo.

Polaków najlepiej od razu zabić wszystkich. Bo jak chociaż jeden zostanie przy życiu, a będzie miał jaja, to pomści wszystkich pozostałych. Nie z miłości do rodaków, nie z umiłowania ojczyzny. Z wkurwienia, że zabrano mu wrogów i przyjaciół, że nie będzie mógł narzekać na swoich. Że nikt mu nie będzie współczuł i nie podzieli się troską. Bo Polak to malkontent i czarnowidz, ale swój chłop. Musi mieć w koło mu podobnych, bo inaczej się wkurwia. Swojego wroga toleruje, swojego wroga wspiera, jak Pawlak z Kargulem, ale przeciwko obcym się jednoczy, z wkurwienia, że nam nienawidzić się przeszkadzają i psują nam naszą polską niezgodę.

Nie wkurwiajcie Polaków – Podsumowanie:

Dlatego nie wkurwiajcie Polaków, bo to się źle skończy! A wkurwienie już w narodzie jest i wzbiera, podnoszą się coraz śmielsze głosy, coraz więcej ludzi zauważa niesprawiedliwość i nieprawość rządzących, a przecież wroga można nienawidzić, ale się go nie okrada, można sąsiada nie lubić, dzień dobry mu nie mówić, ale się go nie podpala, wróg nie wróg ale swój.

To jest symbioza niejednokrotnie pasożytnicza i nie wolno jej zakłócać. A coraz bardziej nam naszą Polskość zakłócają. Władzy coś się pomieszało i folguje sobie nad miarę, zapominając, że w powstaniach i przewrotach Polacy górują, to nasza racja stanu. Nie wkurwiajcie więc Polaków, bo tylko czekać jak pierdolnie. Jak walnie, jak polecą głowy i kamienie, jak kosy staną na sztorc.

PS. Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem.Fryderyk Nietzsche

____________
#PolskiInstynkt

najnowsze z filozoficznie

Zwierzęta mają duszę

Zwierzęta mają duszę

Zwierzęta mają duszę. Papież Franciszek przedstawił swoje stanowisko w tej kluczowej debacie,
trójkąt dramatyczny

Trójkąt dramatyczny Karpmana

Trójkąt dramatyczny jest dobrze znanym modelem psychologicznym. Sporo ludzi powiela ten odwieczny, choć

Co to jest wiara?

Co to jest wiara? Przekonanie to coś, w co wierzysz lub akceptujesz jako

Jak działa życie?

Jak działa życie? Ludzie często nazywają życie grą, filmem, spektaklem. Aby wygrać,

Są tacy co wiedzą

Są tacy co wiedzą, znają się, przewidują lepiej. Są ludzie, którzy myślą,
Translate »
idź do góry
Skip to content