Niemcy bronią się przed Polską

Niemcy bronią się przed Polską

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Niemcy bronią się przed Polską. Obecny lament i strach przed Polską w Niemczech ma podłoże finansowe. Skończyły się układy rządowe i finansowanie partii rządzącej, zaczęła się realna polityka wobec Niemiec. Strach padł na Bundestag.

Niemcy bronią się przed Polską

Niemcy bronią się przed Polską

Krótka, acz dobitna zapowiedź Jarosława Kaczyńskiego, że Polska wystąpi do Niemiec o zapłatę odszkodowania za II wojnę światową przeraziła Niemców, wstrząsnęła krajem Goetheg. Po II wojnie światowej Rząd Polski w Londynie był jedynym legalnym rządem w krajach opanowanych przez komunizm.

Nigdy też nie zrzekł się roszczenia reparacji wojennych wobec Niemiec, a to co robił marionetkowy, nielegalny rząd PRL jest nieistotne i co ważniejsze bezprawne w świetle prawa międzynarodowego. Zatem wyegzekwowanie odszkodowań od Niemiec jest realne, a tutaj pomóc mogą organizacje żydowskie, które żądają od Polski 50-60 mld. dolarów, Bóg raczy wiedzieć jakim prawem. Ale skoro już, niech płaci winny, czyli Niemcy. Gdyby Polska otrzymała należne odszkodowanie od Niemców – 1 bilion dolarów, to zasadniczo mogła by z tej puli zapłacić żydom te 50 mld. USD, a przy okazji pozbyć się natręta.

Niemcy o odszkodowaniach i reparacjach wojennych zapomnieli. Nie chcą wracać do tego tematu i do tej pory im się to udawało. Opłacali, a jakże, różnej maści sprzedawczyków i zdrajców, ale wobec powojennego długu były to drobne. Na tej zasadzie finansowali partię Tuska /PO/, polskie media i Bóg wie kogo jeszcze. Niemcy pogrążyli Polskę w malignie, likwidując stocznie, kopalnie, wykupując zakłady, mieli i mają dalej zakusy na wchłonięcie Polski poprzez wprowadzenie euro, a co za ty idzie utratę konkurencyjności polskiej gospodarki, masowe bezrobocie i bankructwo rolnictwa.

Chodzi o gigantyczne pieniądze, zatem wysiłek również jest gigantyczny. Państwo Polskie jest finansowane z podatków z zaniżonych wynagrodzeń Polaków, które zawdzięczamy de facto poprzez UE polityce Niemiec. Powstaje różnica, która jest finansowana wzrastającym długiem Polski. Wszystko zmierza do jak największego obniżenia wartości Polski i sparaliżowania jej społecznie i gospodarczo, później wynarodowienie bądź podział i sprawa zamknięta. Po drodze jeszcze zakłamania historii, manipulacja społeczna i wszystkie te łgarstwa, którymi karmią nas media, a naród ogłupiony sam siebie niszczy.

A tutaj masz, sprawa odszkodowań powróciła i może wreszcie powinna zostać doprowadzona do końca, oczywiście prawnie przed trybunałem międzynarodowym. Fakty i prawdy historyczne oraz współczesne, dochodzenie do nich i zrozumienie, powinny być naszym obowiązkiem patriotycznym. To czego my Polacy nie wiemy, a wiedzą wysocy politycy światowi, to fakt, że Polska ma ogromny potencjał i podstawy prawne by być gigantem w regionie.

Niemcy bronią się przed Polską – Podsumowanie:

Widzą to Amerykanie, widzą Chiny, widzi obecny rząd, widzi nawet Rosja, a wszelkie możliwe proniemieckie siły chcą temu zaradzić. Co się stanie, gdy Polska zażąda i otrzyma odszkodowanie, co gdy trybunał stwierdzi bezpodstawność likwidacji polskiej gospodarki, co gdy rezerwy złota wrócą do Polski, co gdy te wszystkie złoża geologiczne zaczną być wykorzystywane i na koniec, co gdy starania obecnego rządu dojdą do końca? Sami sobie na to pytanie odpowiedzcie!

PS. Nasze dzieci powiedzą, że Polska to kraina mlekiem i miodem płynąca.

_____________________
#OdszkodowaniaWojenne