Najtrudniej poznać samego siebie

Niewiedza historyczna degraduje

Niewiedza historyczna degraduje

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Niewiedza historyczna degraduje. Współczesny świat, jak ten sprzed wieków, jest nadal brutalny, zakłamany i pełen podbojów. Jak się okazuje orężem jest nieznajomość historii. Bezczelni, obłudni piewcy, krzyczą i grożą polskim antysemityzmem, fałszywą odpowiedzialnością za niepopełnione zbrodnie i zakłamaniem historii. A gro społeczeństwa, z lenistwa i ignorancji, kultywuje liberalną niewiedzę i ciągnie nas ku dołowi.

Niewiedza historyczna degraduje

Niewiedza historyczna degraduje

W dużej mierze te zakłamania historyczne dotyczą historii żydów na ziemiach polskich, ale nie tylko. Uknuta została nowa fałszywa metoda dokumentalno-historyczna. Opiera ona swe działania nie na badaniach i dochodzeniu prawdy, a na pseudo historycznych objawieniach /J.T. Gross/.

Wymyślanie faktów, świadków, których nie było i być nie mogło, opisywanie wydarzeń w sposób wątpliwy i zakłamany. A jeżeli do tego dokładają się sami Polacy, to już jest groźba podważenia status quo i racji stanu. Tak stało się z Jedwabnem, z polskimi obozami zagłady. Polskim antysemityzmem i polską odpowiedzialnością za mord żydów w trakcie II Wojny Światowej.

Otóż np. liczba żydowskich ofiar Holocaustu niemieckiego w Polsce jest szacowana na prawie 6 milionów. Jest to liczba obowiązująca na świecie, a jej podważanie grozi sankcjami prawnymi. Jak wobec tego badać temat, skoro podane są końcowe wartości? Podobnie ma się sprawa z żydami kolaborantami. Oficjalnie narzuca się, że nie współpracowali zarówno z Hitlerem jak i później po zmianie okupanta, polską SB /Służbą Bezpieczeństwa/.

Oczywiście dowodów na współpracę, kolaborację i mordowanie Polaków jest wiele, ale są one ukrywane i wręcz niszczone. Co w takim razie jest prawdą, a co nie? O sekcie frankistów, wewnątrz judaizmu, mało co się wspomina. To temat na tyle wstydliwy, że unikany jak w przypadku diabła i święconej wody. Przez te kłamstwa i przeinaczenia okazuje się, że Niemców czyli nazistów, bo te dwa wyrazy nie działają rozłącznie, w ogóle nie było, byli natomiast „polscy naziści”.

Czyli sami Polacy wywołali wojnę, zburzyli swój kraj i wymordowali ludność. Ta paranoja zaszła na tyle daleko, aby stworzyć unikalny zwrot „polskie obozy zagłady”. A teraz po latach cały świat już swobodnie posługuje się tym zwrotem i znaczeniem tak sprytnie przeinaczonym w historii.

Żydzi w swojej historiografii to naród bezczelny, zakłamany, rozwrzeszczany i bezpardonowy. Wrzeszczący o polskim antysemityzmie i odpowiedzialności Polski za cierpienia żydowskie. Dla nich nasz brak znajomości historii, bagatelizowanie jej i przyjmowanie kłamliwej na wiarę jest na rękę. I nie chodzi tutaj już o 65 mld dolarów, tutaj chodzi o całość naszego kraju.

Bogactwa i ziemie, a także nas jako niewolników. I tak długo będą stanowić siłę, jak długo my nie będziemy się uczyć historii, tej prawdziwej. Dopóki nie posiądziemy wiedzy by z nimi rozmawiać, nie na podstawie wymysłów i bajek, ale na podstawie niezbitych faktów.

Dlatego ta wiedza jest tak ważna. Ważni są jej głosiciele z Grzegorzem Braunem na czele i dlatego polska historia w szkołach powinna być priorytetem. My sami, Polacy, boimy się mówić o żydach, bo tak nam wpojono, że strach, że potępienie. Dlaczego pytam? Kto nam wpoił jak nie sami żydzi, poprzez swe komanda u władzy. Poprzez urzędników i decydentów, skąd się wziął ten strach? Głównie z mało zrozumianego antysemityzmu, który zamiast jako wyniszczanie narodu, narzucony nam jest jako, postawa wyrażająca uprzedzenie, niechęć, wrogość i dyskryminację.

A cóż to, nie wolno mi mieć uprzedzeń? Nie mogę być niechętny? A co to jest wrogość jak nie biję, albo dyskryminacja jak znam i częstokroć szanuję? Cóż to jest jak nie pociskanie pierdół? A obecnie, gdy żydzi finansują cały islamski ruch imigracyjny. Chcą zrobić sobie miejsce i jednocześnie rozwalić Europę, aby ją zasiedlić, nie mogę ich za to oskarżać i nie lubić? No chyba żart. Niewiedza historyczna degraduje nas Polaków wobec świata.

PS. Nie bój żyda, żydek w wodzie nie bodzie.

______
#Zydzi

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów. Nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności ba,
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry