Najtrudniej poznać samego siebie

Nowoczesna szalupa okazała się być dziurawa

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Nasz polski zakalec, frakcja donosicieli PO, ponieśli sromotną klęskę, w Radzie Europy, nie uzyskali wymaganych 2/3 głosów, nie uzyskali nawet większości. Rada Europy umyła ręce i zajęła się własnymi sprawami. Gdzie teraz będą żebrać o interwencje, komu obiecywać gruszki na wierzbie? George Soros musi się bardziej postarać, by ograniczyć Polsce i jej ochroniarzowi Węgrom dążenie do przywództwa i pozycji Championa regionu.

Nowoczesna szalupa okazała się być dziurawa, a Platforma nadal tonie.

Nowoczesna szalupa okazała się być dziurawaWszyscy ci donosiciele, aferzyści i korupcjonerzy drżą coraz mocniej, bo zbliża się ich finał. Nowa władza wybrana przez Polaków chce w Polsce dobrze rządzić i rządzi, a Polska wreszcie zmierza ku ekonomicznej wolności i tym samym potędze. Eurokraci zaczynają się krztusić własnym wrzaskiem i niemocą. Po drodze dołączają do nas poszczególne państwa Europy Wschodniej, ale także i Brytyjczycy. Sprawy agresywnych muzułmańskich imigrantów, gwałty i terroryzm, odchodzą na dalszy plan, gdyż wkrótce przestaną nas dotyczyć. Europa sama się osłabia i skazuje na zagładę, my zaś rozglądamy się wokół i słuchamy podpowiedzi państw ościennych, którzy chcą nas widzieć jako lidera, a pozycja Polski rośnie. Kurs na podmiotowość Polaków widzi już cała Europa.

Polska staje się z dnia na dzień liderem regionu i jest to proces nieodwracalny, gdyż ma mocne wsparcie sąsiadów. To oni wkładają w nasze ręce przywództwo, bo zauważyli, że kierujemy się polskim interesem narodowym, polską racją stanu. Nie ustępujemy już unijnym krzykaczom, co budzi w naszych sąsiadach zrozumienie i uznanie. Wreszcie zrzuciliśmy okowy poddaństwa i stajemy się mocnym państwem europejskim, państwem które szanuje siebie i swoich obywateli, państwem, które własne dobro przedkłada nad obce, państwem które nie akceptuje uniżoności i sługusowstwa we własnym domu. Ci co chcą nadal być niewolnikami Europy, nie są tutaj mile widziani i wcześniej czy później przyjdzie im spełnić obietnicę wyjazdu. Polska z dnia na dzień staje się silna, a to dopiero początek. To nasze być, albo nie być. Tak musi widać być, że stajemy się jednym z liderów europy, obok Berlina, Paryża, Londynu, znajduje się już i Warszawa. Polska się umacnia i rośnie w siłę, a państwa starego kontynentu słabną wewnętrznym chaosem. Aż strach się bać co się może stać :D.

PS. Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy, stalibyśmy się narodem całkowicie wolnym już teraz. 

______
#Lider

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry