Nowoczesna szalupa okazała się być dziurawa

Nowoczesna szalupa okazała się być dziurawa

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Nowoczesna szalupa okazała się być dziurawa. Nasz polski zakalec, frakcja donosicieli PO, ponieśli sromotną klęskę, w Radzie Europy, nie uzyskali wymaganych 2/3 głosów, nie uzyskali nawet większości. Rada Europy umyła ręce i zajęła się własnymi sprawami. Gdzie teraz będą żebrać o interwencje, komu obiecywać gruszki na wierzbie? George Soros musi się bardziej postarać, by ograniczyć Polsce i jej ochroniarzowi Węgrom dążenie do przywództwa i pozycji Championa regionu.

Nowoczesna szalupa okazała się być dziurawa

Nowoczesna szalupa okazała się być dziurawa

Wszyscy ci donosiciele, aferzyści i korupcjonerzy drżą coraz mocniej, bo zbliża się ich finał. Nowa władza wybrana przez Polaków chce w Polsce dobrze rządzić i rządzi, a Polska wreszcie zmierza ku ekonomicznej wolności i tym samym potędze. Eurokraci zaczynają się krztusić własnym wrzaskiem i niemocą.

Po drodze dołączają do nas poszczególne państwa Europy Wschodniej, ale także i Brytyjczycy. Sprawy agresywnych muzułmańskich imigrantów, gwałty i terroryzm, odchodzą na dalszy plan, gdyż wkrótce przestaną nas dotyczyć. Europa sama się osłabia i skazuje na zagładę, my zaś rozglądamy się wokół i słuchamy podpowiedzi państw ościennych, którzy chcą nas widzieć jako lidera, a pozycja Polski rośnie. Kurs na podmiotowość Polaków widzi już cała Europa.

Polska staje się z dnia na dzień liderem regionu i jest to proces nieodwracalny, gdyż ma mocne wsparcie sąsiadów. To oni wkładają w nasze ręce przywództwo, bo zauważyli, że kierujemy się polskim interesem narodowym, polską racją stanu. Nie ustępujemy już unijnym krzykaczom, co budzi w naszych sąsiadach zrozumienie i uznanie.

Wreszcie zrzuciliśmy okowy poddaństwa i stajemy się mocnym państwem europejskim, państwem które szanuje siebie i swoich obywateli, państwem, które własne dobro przedkłada nad obce, państwem które nie akceptuje uniżoności i sługusostwa we własnym domu. Ci co chcą nadal być niewolnikami Europy, nie są tutaj mile widziani i wcześniej czy później przyjdzie im spełnić obietnicę wyjazdu. Polska z dnia na dzień staje się silna, a to dopiero początek. To nasze być, albo nie być. Tak musi widać być, że stajemy się jednym z liderów Europy, obok Berlina, Paryża, Londynu, znajduje się już i Warszawa. Polska się umacnia i rośnie w siłę, a państwa starego kontynentu słabną wewnętrznym chaosem. Aż strach się bać co się może stać :D.

PS. Gdyby większość Polaków w obecnej sytuacji wkroczyła na drogę prawdy, stalibyśmy się narodem całkowicie wolnym już teraz. 

______
#Lider