Najtrudniej poznać samego siebie

Nowy paradygmat

Nowy paradygmat

w kwantowo/oświecenie/zdrowotnie

Nowy paradygmat. Nieustannie zapominamy, że jesteśmy czymś więcej niż tylko naszym ciałem i umysłem. Gdy w naszym życiu dochodzi do traumy lub zaburzeń emocjonalnych, zadajemy pytanie – o co tak naprawdę chodzi w życiu? A sens życia jest wokół nas. Wystarczy się świadomie rozglądnąć.

Nowy paradygmat

Nowy paradygmat

Życie ma taki sens, jaki mu nadajemy. To ja/ty jesteś obserwatorem i stwarzasz swój świat. Jeśli nie umiesz stwarzać i twierdzisz, że życie się wydarza, to łap chwilę i zrób wszystko aby w niej się dobrze czuć. Wszystko jest częścią większego, nieskończonego obrazu, który powoli odsłania przed tobą rąbek tajemniczości. To co sądziłeś o świecie, o sobie, zaczyna się zmieniać.

Gdy uświadomisz sobie fakt, że jesteś istotą bezgraniczną, z nieograniczonymi możliwościami, wówczas przełamujesz kolejne własne bariery. Na nowo definiujesz przestrzeń fizyczną. Świadomość staje się niekończącą się energią, która nas otacza i łączy się ze Wszechświatem. A ty coraz bardziej umiesz z tego korzystać i czerpać.

Symptomy wysokiej świadomości:

Uczucie energii

Gdy zaczynasz odczuwać energię promieniującą od elementów świata, to oznacza, że otwierasz swój umysł poza swoje pięć zmysłów. Udaje się to wówczas, gdy zezwalasz sobie na odczuwanie energii bez jej wchłaniania i tworzenia własnej. Stajesz się neutralnym obserwatorem. Oczywiście wymaga to zarówno praktyki, jak i świadomości.

Jeśli znalazłeś się w otoczeniu kogoś o niskich wibracjach, złość, irytacja, nie pozwól, by coś wpłynęło na ciebie, weź głęboki oddech i pozwól emocjom przeminąć. Wyobrażaj sobie np., że twoje serce otoczone jest białym światłem. Gdy ćwicząc wzmocnisz serce, wówczas nauczysz się odwracać negatywną energię z zewnątrz w pozytyw. A nawet wpływać na te niskie emocje i wibracje.

Instynkt

Intuicja komunikuje się z rozumem za pomocą uczuć. Wraz ze wzrostem świadomości uzmysławiamy sobie, że nasza intuicja jest jedną z najważniejszych sił w życiu, bo ma bezpośrednie połączenie ze świadomością. Ale intuicję trzeba wyćwiczyć. Dobrze jest też zrezygnować z etykietowania uczuć. Pozwól, by uczucie wzeszło i się ukazało. Nie osądzaj. Poczujesz czy płynie ono z serca czy z ego. To z ego ranią.

Ciało to świątynia

Wraz ze wzrostem świadomości dostrajamy się do naszego ciała. Ważne staje się zdrowe odżywianie, spokój, ćwiczenia i świeże powietrze.  Gdy zaś jesteśmy świadomi ciała, zaczynamy rozumieć, czego to ciało potrzebuje, a co mu szkodzi. W naturalny sposób wyczuwamy co dobre dla niego, a co złe. A nurzanie się w niskich emocjach jest złe dla ciała. Każdego ciała.

Uwalnianie sądów

Nasz nawyk osądzania jest zabójczy dla nas samych. Gdy stajemy się bardziej uważni, uwalniamy osądy i rozumiemy, że nie ma dobra ani zła, tylko nasze podejście do tego. Nasz stosunek do… Rozumiemy również, że każdy ma własną drogę, a ta droga to nie nasza sprawa. Narzekając i osądzając, obniżamy własną wibrację i oddajemy stery ego. Gdy zaś przestajemy być ofiarą, zbliżamy się do świadomości. I wreszcie stwierdzamy, ze nikt się na nas nie uwziął, tylko to my sami kreujemy.

Brak przywiązania

Gdy zaczynamy się budzić, dostrzegamy, że bogactwo materialne nie ma wartości. Tracimy wówczas przywiązanie do dóbr materialnych. Dostrzegamy, że niczego nam nie potrzeba poza sobą samym. Uwalniamy wówczas przywiązanie nie tylko do dóbr materialnych, ale też do przeszłości i przyszłości, gdyż one nie istnieją.

Cel

Wraz z przebudzeniem świadomości pojawia się pokój dla przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Dzięki niemu dostosowujemy się do większego celu. A celem tym jest połączenie naszej energii z energią wszechświata. Ale głównie tego naszego świata. Jedynym sposobem na osiągnięcie tego zrozumienia jest świadomość poprzez miłość. Czyli otwartość, akceptacja, pokój, spokój i radością. Gdy to osiągniesz, budzisz się do tego, kim naprawdę jesteś i jaki jest twój cel w tym życiu i wszechświecie.

Nowy paradygmat – Podsumowanie:

Później nastąpi kolejne i kolejne, bo świadomość jest nieśmiertelna i trwa wiecznie.

PS. W przedziwny sposób wraz ze wzrostem twojej świadomości, twój świat staje się piękny i szczęśliwy – poprzez miłość.

najnowsze z kwantowo

Duchowość kwantowości

Duchowość kwantowości. Odkrycie fizyki kwantowej na nowo zdefiniowało sposób, w jaki postrzegamy
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry
Skip to content