Najtrudniej poznać samego siebie

Obcy śledzą nas oczami kotów

Obcy śledzą nas oczami kotów

w kocio/kwantowo

Obcy śledzą nas oczami kotów. Otóż kazachski biolog Timur Bajsalow bada wpływ życia pozaziemskiego na mieszkańców Ziemi od ponad trzydziestu lat. Przez te lata poczynił masę obserwacji, ale jedna z nich zelektryzowała mnie ogromnie. Mianowicie ta, że jesteśmy obserwowani przez „obcych” za pomocą kocich oczu, które to stanowią kamery „obcych”. Teorią tą zajmował się również w swoich książkach Tuesday Lobsang Rampa vel Cyril Henry Hoskin – brytyjski pisarz będący jedną z ważniejszych postaci ruchu New Age.

Obcy śledzą nas oczami kotów

Obcy śledzą nas oczami kotów

Bajsalow zafascynowany swoim odkryciem, przypisał sobie stworzenie tej teorii. Na poparcie owej przytoczył tybetańskich mnichów buddyjskich, którzy uważają kosmitów za „ogrodników ludzkości”, a z kotami komunikują się telepatycznie. Ja z kolei dodam od siebie dowód potwierdzający tę hipotezę, a mianowicie koty rzadkiej rasy peterbald, których kilkanaście mam w domu, mało że są najinteligentniejsze z kotów, materializują i dematerializują się wielokrotnie w ciągu dnia, to na dodatek są bliźniaczo podobne do kosmitów. Na dowód dołączam zdjęcia naszych kotów.

Obcy śledzą nas oczami kotów – Podsumowanie:

Obca rasa sprowadziła na Ziemię koty, gdyż te posiadają nie dosyć że zdolności komunikacji, to właśnie możliwość dematerializacji i teleportacji do innego wymiaru. Ponadto mają dziewięć żyć, co znacznie ułatwia obserwację kocimi oczami, które są niczym innym, jak niezwykłymi kamerami. Lamowie tybetańscy twierdzą, że koty przyglądają się nam wzrokiem kosmitów. Zwierzęta te posiadają oczy reptilian, w przeciwieństwie do większych dzikich drapieżników jak np. lwy, tygrysy, rysie, pumy. Tylko udomowione osobniki kocie posiadają oczy, podobne do tych, jakie występują u gadów. To ci dopiero.

PS. Kot składa się z materii, antymaterii i fanaberii. Ot co!

_______
#KotUfo

najnowsze z kocio

Kwantowy kot

Kwantowy kot

Kwantowy kot. Odkąd pamiętam interesowała mnie świadomość siebie i psychotronika. Ta dziedzina
Moja kolorowa żona śpi

Moja kolorowa żona śpi

Moja kolorowa żona śpi! Kaja do tej pory niechętnie zamieszczała swoje zdjęcia,
Translate »
idź do góry
Skip to content