Najtrudniej poznać samego siebie

Oczywistość

Oczywistość

w europejsko/filozoficznie/prawdziwie

Oczywistość. Nieświadomi niczego ludzie wciąż zadają sobie pytanie, skąd się wziął kryzys imigracyjny. Powstaje też smutne wrażenie nagromadzenia różnego rodzaju kryzysów – ekonomiczny, wiary, terror jako taki, wojny, zło kwitnie na potęgę. Odpowiedzi na to pytanie udzielił David Rockefeller „Jeśli kryzys się nasili, to nasilą się możliwości przeprowadzenia zmian i wprowadzenia Nowego Porządku Świata, a co za tym idzie podporządkowania społeczeństwa jednej władzy Iluminatów”.

Oczywistość

Oczywistość

Masy w swej nieświadomości, zupełnie nie zauważają, że instytucja sztucznych kryzysów jest narzędziem. Celem jest jak zwykle władanie światem i podporządkowanie ludzi, za wszelką cenę. Nie ma to nic wspólnego ze szlachetnością, z dobrem ludzi, z empatią i jakimkolwiek współczuciem. Kryzys w postaci wojny w społeczeństwach słabszych jest wprowadzany na podstawie banalnych zdarzeń np. „szkolimy ISIS, zbroimy ich, dostarczamy fundusze i udajemy, że zwalczamy, a w istocie chronimy i wprowadzamy chaos”. Proste? Proste!

Inaczej sprawy się mają ze społeczeństwami rozwiniętymi, tu trzeba się było postarać. Najpierw osłabić, rozwarstwić, zmiękczyć, skłócić, a następnie wprowadzić nieuchwytnego wroga tak, aby społeczeństwo samo poprosiło o ograniczenie swobód i restrykcje. Później już z górki, bo zamordyzm jest dla wszystkich, a podporządkowanie celem. „Pan życia i śmierci”. Cieszy mnie fakt, że wszystko zapowiada zmniejszenie objawów tzw. małe Schengen i mam nadzieję, że się wymkniemy. Oby!

Historycznie na przestrzeni dwóch ostatnich wieków chodzi o to samo, podbój i władzę. Władzę nad ludźmi i władzę nad miejscem ich pobytu, władzę nad doczesnością. Nie wydaje mi się, aby to były szczytne i dobre, „boskie” cele. Mam nieodparte wrażenie, że zło w czystej postaci wyłazi zewsząd. Cała rzesza stronników, świadomych lub nieświadomych broni go jak niepodległości.

Tylko małe dzieci jeszcze pozostają czyste, do momentu gdy wyjdą spod obronnych ramion rodziców, wpadając w ramiona kształtującej „edukacji”. Edukacja zaś uczy nas wszystkiego czego nie powinna, co zabrudza naszą wrodzoną czystość. Że należy kombinować, walczyć z otoczeniem, niszczyć, aby tworzyć swój porządek, wprowadza mętlik w głowach i podporządkowuje, uzależnia i steruje.

Oczywistość – Podsumowanie:

Cóż, tak naprawdę nic się nie zmieniło. Teraz ludzie dobrowolnie tracą cnotę, dobrowolnie się uzależniają. Dobrowolnie proszą o restrykcje i dobrowolnie chcą żyć w kieracie, pod wodzą korporacji, banków, wyznawców mamony. Tak na marginesie, te wszystkie działania są skoordynowane, już oficjalnie, przez NWO, Bilderberg, Iluminatów, pod przewodnictwem wpływowych żydów – poczytajcie.

Jasne, że nie wszyscy są źli, nie można generalizować. Generalnie są naiwni, głupi, zniewoleni, słabi i absolutnie nie wierzą czystym umysłom, knując zdradę. Pozwalamy sobie na to wszystko, bo nie chce się nam myśleć, nie chce bronić instynktownie, nie chce poświęcać i mamy to w dupie. Do czasu, do czasu, kochani.

Znam takich, co jak te barany na rzeź, biegną do nowego porządku świata. Bronią go i wrzeszczą, że to przyszłość, rozwój i postęp. Czyj rozwój, że zapytam? Czy wojna, konflikt, bankowe niewolnictwo jest rozwojem? Odpuść!

PS. Mógłby być poeta, tylko głowa nie ta.

____________
#Oczywistosc

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry