Najtrudniej poznać samego siebie

Ofiary zakutego łba

Ofiary zakutego łba

w europejsko/prawdziwie/topowo

Ofiary zakutego łba. Europa huczy, zamachy, ofiary, a mnie to wcale nie dziwi. Nie jestem zaskoczony, ani tym bardziej skłonny do rozpaczy i żalu. Za mało ofiar, brakuje dwóch zer. Może wtedy zakute liberalne łby spadłyby na bruk Paryża, a społeczeństwo odetchnęło zrzuciwszy jarzmo islamu. Co jest ratunkiem dla Europy? Zaoranie ziemi, pozbycie się obcych i konserwatyzm uzbrojony po zęby, z prawem do własnej obrony.

Ofiary zakutego łba

Ofiary zakutego łba

Islamscy terroryści zaatakowali Paryż i jak się okazuje nie tylko. Już setki zabitych, zakładnicy, ranni, strzelanina, bomby, ataki terrorystyczne. Czego ta zakuta Unia Europejska się spodziewała? Miłości i gumbaja? Czy to samo czeka nas, Polaków? Nie, jeżeli dobrze rozumiem obecny rząd PIS i Witolda Waszczykowskiego. Islamiści finansowani przez NWO, Amerykę i Izrael krwawo zdobywają Europę. Nie powstrzyma ich nic, bo tak naprawdę nikt poza społeczeństwem, zwykłymi ludźmi, tego nie chce. Widać to w rozporządzeniach, prawie chroniącym islamistów i ogólnej retoryce mass mediów.

Mamy do czynienia z nowym rodzajem wojny, z nową strategią, a celem jest jak zwykle dominacja, władza, pieniądze i strach. Czekam z niecierpliwością na reakcję społeczeństwa europejskiego, czy dostrzegą to samounicestwiające zagrożenie, czy nadal będą orędownikami terroru, powtarzając brednie polityków i mediów. Czas skończyć z zakłamaniem, przymykaniem oczu na nieprawości i strachem przed wyimaginowanym panem.

To jest wojna! Wojna, a na wojnie giną ludzie, ot co. Ale w tej wojnie nie ma przemarszu wojsk, nie na bitew i batalii, są tylko ofiary, zwykli ludzie, tacy jak my sami. W Paryżu zaatakowano nie obiekty militarne, nie policję ani wojsko, a zwykłych cywili. I to nie wojsko i policja zapewnią im ochronę, bo działają pod dyktando zdeprawowanych rządów i nowego porządku świata.

Ono samo, społeczeństwo swą mnogością, siłą i chęcią samoobrony. Podstawą takiego obronnego działania jest wspólnota, a jaka wspólnota w Europie jest największa? Ano wspólnota chrześcijańska, mimo iż osłabiana, wykpiwana i obecnie prześladowana. Drugą rzeczą jest dostępność broni. Nożami, siekierami i młotkiem nie obronimy się przed karabinem i bombą, ale już pistoletem tak.

Ofiary zakutego łba – Podsumowanie:

Ratunkiem dla Europy jest zatem konserwatywne uzbrojone „chrześcijaństwo”, głęboko sięgające w wierzenia naszych przodków, jednorodna kultura i tożsama mentalność. Chrześcijaństwo jest tutaj synonimem kulturowości. Nie trzeba być mędrcem ani filozofem aby to pojąć. Tak jak zawsze, przed złymi ludźmi z bronią, a ci zawsze czyhali na naszą wolność, dobra i ziemię i w zdecydowanej większości były to obce nacje, wystarczą tylko dobrzy ludzie z jeszcze lepszą bronią i zgromadzeni we wspólnocie, jeszcze raz podkreślę, kulturowości!

Ludzie stają się dobrzy dzięki religii, ale też dzięki środowisku w jakim żyją. Kulturze i zasadą moralnym, nie za sprawą prawa, nie za sprawą nakazów. Z potrzeby serca i narodowością silni. Kpiący ton liberałów skończy się wraz z nadejściem większej rzeszy islamskich wojowników. Oni, ci wojownicy na razie walczą z liberalizmem. Ich celem w pierwszej kolejności jest to, co widzą, a z czym się nie zgadzają. Dopiero później za cel obierają wiarę chrześcijańską. Zatem my, zwykli prawi i dobrzy ludzie mamy czas na zrozumienie, przygotowanie i dozbrojenie, w obronie zarówno przed islamizacją, jak i innymi wrogami czyhającymi na nasze życie i niezbywalne prawa. W imię wolności i spokojnego życia.

A może się mylę? Może wcale nie będzie ograniczeń praw obywatelskich :D.

PS. Rycerz do rycerza… Pędź chuju na mnie! … Przebóg, rozpoznał mnie pod tą zbroją.

______
#Paryz

najnowsze z europejsko

Blackout świata

Blackout świata

Blackout świata – Żyjemy w bardzo ciekawych czasach. W całym cywilizowanym świecie
Gesara i Nesara

Gesara i Nesara

Gesara i Nesara – Zaczęło się lata temu w Stanach Zjednoczonych. Gdy
Translate »
idź do góry