Najtrudniej poznać samego siebie

Co oznacza hasło otwarta głowa

Co oznacza hasło otwarta głowa

w kwantowo/oświecenie/prawdziwie

Co oznacza hasło otwarta głowa. Otwarta głowa to nie dziura w czaszce, lecz baczne spojrzenie na sprawy niezrozumiałe. Niepojęte, czasem nie mieszczące się w głowie, ich analiza i wnioski. Zbyt często patrzymy na daną rzecz poprzez schematy, źle zrozumiany obraz i po prostu głupotę. Zadajmy sobie pytanie – czy na pewne tematy może wypowiadać się człowiek, bez głębokiej wiedzy, studiów i wnikliwego rozpoznania danego tematu? Skąd on czerpie wiedzę, nawet tę intuicyjną? A przecież świat jest całkiem inny niż postrzegamy i nie koniecznie bardziej złożony, a manipulacja i kłamstwo to nasz chleb powszedni.

Co oznacza hasło otwarta głowa

Co oznacza hasło otwarta głowa

W zasadzie wszystko już wyjaśniłem w przedmowie. Skupmy się teraz na przykładach. Jeżeli ogarniamy jakiś temat, to po prostu się w niego zagłębiamy, ot tak, bez uprzedzeń, bez opinii, całym sobą. Czytamy, słuchamy, poznajemy wszystko na dany temat. Rozważamy i obrazujemy, a dopiero na samym końcu silimy się na stwierdzenie co zacz. Nie odwrotnie. Odwrotnie stajemy się tylko przemądrzałymi pyszałkami i głupcami na usługach systemu, który nas zniewala.

Bierzemy na tapetę np. chemtrails i czytamySmugi chemiczne /chemiczne ślady/ to niegdysiejsza „teoria spiskowa” zakładająca, że smuga kondensacyjna powstająca za lecącym samolotem jest wytworem mającym utajony cel. Wywoływany dystrybucją na wielkich obszarach dużych ilości substancji, które mogą być szkodliwe dla organizmów żywych. Różne środowiska naukowe i rządowe zaprzeczały i zaprzeczają jeszcze tej tezie.

Teoria spiskowa” zakłada, że smugi pojawiające się na niebie za samolotami, w górnych rejonach atmosfery, są efektem rozpylania substancji, które mają wpływać niekorzystnie na zdrowie ludzi, całego społeczeństwa. I dalej: są to substancje chemiczne rozpylane na polecenie NWO, w celu redukcji populacji oraz zablokowania myślenia.

W tych opadach, opyleniach i rozsiewaniu trujących cząsteczek mamy do czynienia z:

 • aluminium – ma zatruwać i blokować szyszynkę poprzez oblepianie jej i tworzenie żółtej otoczki oraz zatykanie kanałów szyszynki /podobnie działa fluor zawarty w wodzie pitnej i pastach do zębów/;
 • rtęć – zwana trucizną komórkową. Odpowiada za zaburzenia żołądkowo-jelitowe, krwawe biegunki, martwicę błon śluzowych w jelicie cienkim i grubym oraz uszkodzenie czynności nerek. W małych ilościach powoduje: osłabienie, bóle głowy i kończyn.
 • iterb – wysoce toksyczny i szkodliwy;
 • bar – wybitnie trujący. Wywołuje: bóle głowy, ślinotok, wymioty, silne bóle żołądkowo-jelitowe i kurcze mięśni, zaburzenia akcji serca, tętno niemiarowe, ciśnienie krwi, skurcze pęcherza moczowego;
 • jod – powoduje zatrucia, zawroty głowy, zaburzenia widzenia, osłabienie, katar, wypryski skórne, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, astmę, zaburzenia akcji serca, drżenie rąk, alergie i powiększenie tarczycy;
 • srebro – a ściślej azotan srebra, bo srebro jako takie jest nieszkodliwe, powoduje: palenie w przełyku, zgagę, mdłości, czasami wymioty, biegunki, zawroty głowy, podrażnienie nerek;
 • nikiel – w zasadzie jest nieszkodliwy dla większości. U niektórych osób powoduje: zapalenie i świąd skóry, obrzęki, raka płuc lub błon śluzowych nosa, uszkadza nerki. Przy małych stężeniach par karbonylku niklu, mamy do czynienia z: bólami i zawrotami głowy i ogólnym osłabieniem;
 • tytan – wchłaniany w postaci par, pyłu i dymu, wywołuje ostre zatrucia, obrzęki krtani i płuc. Wywołuje stany przewlekłego nieżytu spojówek i błon śluzowych dróg oddechowych;
 • wirusy i bakterie – każdy słyszał i większość wie. Tego tłumaczyć chyba nie trzeba;
 • Candida (drożdżaki) – wpływają znacząco na osłabienie odporności;
 • poliwęglany – wysoce toksyczne. Prowadzą do feminizacji, wad układu rozrodczego, bezdzietność.

Po co zatem te działania, które wszyscy dostrzegamy gołym okiem?

W aspekcie faktu, że kilka rządów światowych ostatnimi czasy przyznało się jawnie do rozprowadzania i wyrażenia zgody na rozsiewanie chemtrails nad terytorium wielu państw. Przestaje to być teorią spiskową, a jest raczej regulacją narodzin i zmniejszeniem populacji ludzkiej. Czyli tak naprawdę zabijaniem w majestacie prawa.

Masowe mordowanie ludzi nie działa tutaj wybiórczo, tylko na całość społeczeństwa, narodu, populacji. Natomiast politycy i decydenci, czerpią z tego tytułu korzyści materialne. Proszę zauważyć także, że niektóre państwa są pozbawione tych działań i opadów, czyli stanowią enklawę i miejsce normalnego życia. Ale do tych państw tak łatwo wjechać nie można, a tym bardziej się osiedlić.

Jest wiele grup, które walczą z chemtrails, zapobiegają i przeciwdziałają temu zjawisku, bo można i trzeba przeciwdziałać. Ale tego trzeba się osobiście dowiedzieć i zaangażować. Nikt nie będzie nikogo przekonywał, bo i po co. Głupiec pozostanie głupcem, leń leniem, a ignorant ignorantem. Tych tematów zwanych teoriami spiskowymi, które zwłaszcza w dobie internetu okazują się być prawdą, jest wiele, bardzo wiele, np. słynny film Stanleya Kubricka „lądowanie na księżycu” . Ale nie moim zadaniem jest je ujawniać :).

PS. Wiedza, mądrość, dociekliwość jest obowiązkiem osoby oświeconej. Propagacja również. Śpiący musi się obudzić, a obudzony nie zasypia nigdy.

_____________
#OtwartaGlowa

najnowsze z kwantowo

Kształtuj swoją wyobraźnię

Kształtuj swoją wyobraźnię. Wyobraźnia to najlepsza część człowieczeństwa. Nie ma na świecie
Moc pragnienia

Moc pragnienia

Moc pragnienia. Jak to jest, że pragnienia się spełniają, im większe, poparte
Świadomość finansowa

Świadomość finansowa

Świadomość finansowa, jak i wszystko, jawi się w naszej głowie. Wielu ludzi
Translate »
idź do góry