Najtrudniej poznać samego siebie

Oznaki duchowego przebudzenia

Oznaki duchowego przebudzenia

w prawdziwie/świadomie/zdrowotnie

Oznaki duchowego przebudzenia. Duchowe przebudzenie powoduje zmiany w naszym organizmie. Nie jest to tylko hipoteza, bo generalnie ziemia przechodzi przeobrażenie. I nie jest to bynajmniej tzw. „Globalne ocieplenie”, bo to fejk. Zmiany jakie zachodzą w naszym ciele są i subtelne i wyraźne. Subtelne dotyczą energii, wyraźne samego ciała. Zmienia się nasza budowa z węglowej na kryształową, podnoszą się nasze wibracje, miejsce świadomości dotychczas u szczytu głowy, przenosi się do splotu słonecznego.

Oznaki duchowego przebudzenia

Oznaki duchowego przebudzenia

Wszystkie te zmiany /oznaki duchowego przebudzenia/ dokonają się w ciągu najbliższych lat. Ludzie których to nie obejmie odejdą w taki, czy inny sposób. Po prostu nie będą w stanie wpasować się w nadchodzące realia, zatem ich droga dobiegnie końca na tym etapie życia, aby urodzić się ponownie już kryształowym.

Zatem nie będzie to nic co mogło by nas unicestwić. Nie wiem, która droga jest lepsza, ale tak czy inaczej ci co zostaną odczują jeszcze sporo ciekawych zmian, które warto zrozumieć i pojąć, aby sobie nie szkodzić. Zacznijmy od podstawowych fizycznych zmian.

Oznaki duchowego przebudzenia:

 1. Zmiany masy ciała
  Ludzie przybierają na wadze z powodu tłumionych obaw. Wraz ze wzrostem świadomości, gdy odkłamujemy rzeczywistość, obawy maleją, a co za tym idzie maleje waga ciała. Postaraj się o aktywne ćwiczenia fizyczne, właściwy głęboki oddech, uważność podczas jedzenia, zdrowe nawyki.
 2. Objawy fizyczne
  Bywa, że odczuwamy bóle głowy, szyi, pleców, nagłe objawy grypy, skurcze, duże problemy trawienne, bóle w klatce piersiowej, przyspieszone bicie serca lub kołatanie, zmiany libido, piszczenie w uszach.
 3. Młodszy wygląd
  Wraz ze wzrostem miłości własnej, która jest wymagana, pozbywamy się ciężkiego bagażu i problemów emocjonalnych, przez co i czujemy się młodsi i na młodszych wyglądamy.
 4. Zawroty głowy
  Często zdarzają się zawroty głowy, wzrost ciśnienia, niepokój. To brak uziemienia. Mogą to być również rozwiązania lub odkłamania problemów emocjonalnych. Dobrze zadbać o właściwe uziemienie, bose chodzenie, spacery, odpoczynek na świeżym powietrzu z dotykiem przyrody. Uziemienie poprawia spożycie białek jaja kurzego.
 5. Wzrost paznokci i włosów
  Włosy stają się gęstsze, twardsze, mocniejsze. Podobna rzecz dzieje się z paznokciami.
 6. Zmiany na skórze
  Bywa, że zauważamy guzy, wysypki, trądzik, pokrzywkę itp. Wybuch gniewu powoduje zaczerwienienia w okolicy brody i ust. Ponieważ to wszystko ujawnia się na wskutek uwalnianych toksyn i samych emocji. Mija gdy rozwiążemy problem. Zawsze po rozwiązaniu problemu odczuwamy ból. Z czasem nad tym zapanujemy.
 7. Zmiany nawyków żywieniowych
  Jedni czują głód, inni sytość. Słuchaj co mówi ciało, ale też pij dużo wody.
 8. Alergie i nietolerancja pokarmowa
  Nie należy to do przyjemnych, ale w miarę wzrostu duchowości rośnie również wrażliwość jelitowa, ponieważ ciało oczyszcza się z toksyny i wyraźnie pokazuje, co chce, a czego nie toleruje.
 9. Integracja ciała
  Gdy to nastąpi, poczujesz się duży, wyższy, silniejszy. Staniesz się mocny emocjonalnie, fizycznie i duchowo.
 10. Zmiany snu
  Sen staje się krótszy, aktywność się wydłuża. Dostrzegamy krótkie etapy snu, po 2-3 godziny, także w ciągu dnia. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Koliduje to jednak z systemową pracą. Znajdź rozwiązanie.
 11. Mrowienie, swędzenie na czubku głowy
  Niczym wibrująca energia, wybuchająca z głowy. Oznacza to, że czakra korony się otwiera. Gdy się otworzy, będziesz otrzymywać boską energię i otworzy się możliwość korzystania ze strumienia świadomości.
 12. Uderzenia emocji
  Raz przygnębiony, raz zły, a nagle bardzo szczęśliwy. To emocjonalna huśtawka. Wybuchy emocji są spowodowane nagromadzeniem emocji w czakrze serca. Zaakceptuj emocje i poczuj je i bądź wdzięczny, że się od nich uwalniasz.
 13. Zwiększone zmysły
  Zmysły się zmieniają i stają się bardziej wrażliwe. Słyszysz to czego do tej pory nie słyszałeś, doświadczyć rozmytego widzenia kształtów. Gdy zamykasz oczy, nie widzisz ciemności, lecz zaczerwienienie. Doświadczysz lepszego zmysłu dotyku, węchu i smaku. Możesz wąchać prawie wszystko.
 14. Epizody intensywnej energii
  Duże uderzenia energii. Nie walcz z tym. Śpij, gdy jesteś zmęczony, pracuj, gdy czujesz się wypoczęty i energiczny. Rób jak ciało ci wskazuje.
 15. Zmiany w medytacji i modlitwach
  Twoje odczuwanie się zmieni. Pojawią się trudności z koncentracją. Powoli dostosuj się do nowych uczuć.
 16. Żywe sny
  Sny mogą być realne, mogą też dezorientować, ale na ogół wskazują drogę.
 17. Zamieszanie psychiczne i emocjonalne
  Życie staje się chaotyczne. Nie można się skoncentrować. Stań i posłuchaj serca. Ono powie ci, co masz robić.
 18. Wybuch kreatywności
  Pomysły i kreatywne inspiracje wybuchną w twojej głowie. Zapisuj inspiracje i pomysły, bo one są po to, abyś uzdrowił siebie i planetę.
 19. Cierpliwość
  Wzrasta cierpliwość i poczucie spokoju. Wszystko przychodzi, gdy jesteś gotowy. Zaufaj swojej mocy i skup się na teraźniejszości /tu i teraz/, aby móc doświadczać cudów.
 20. Poczucie inności
  Czujesz, że zostawiasz stare, małe ja za sobą. Zmieniasz się i stajesz się nowy, ale i odmieniony.
 21. Wybuchy radości
  Pojawia się głębokie poczucie błogości, radości i spokoju.
 22. Rzadkie wybuchy smutku
  Bywa, ze pojawią się napady łez, płaczu, smutku.
 23. Określenie celu
  W tym okresie również wzrasta zainteresowanie celem życia, który każdy stara się obrać.
 24. Realizacja celu
  Poprzez zdobyte nowe umiejętności dowiadujemy się jaki jest nasz cel na Ziemi.
 25. Bliskość przyrody
  Rośliny i zwierzęta odpowiadają na twoją uwagę i miłość. Są bardziej ludzkie. Niektóre maja dla nas również wiadomości.
 26. Potrzeba bratniej duszy
  Pojawia się chęć, pragnienie znalezienia bratniej duszy z takim samym widzeniem świata. Wibrującą w ten sam sposób.
 27. Lepsza pamięć
  Pojawiają się obrazy z dzieciństwa i obrazy z poprzedniego życia. Nie analizuj tych wspomnień, bo będziesz cierpiał.
 28. Euforia
  Pojawia się stan wyjątkowo dobrego samopoczucia z tendencją do śmiechuradości oraz mocne dreszcze ciała przebiegające z góry na dół.

Oznaki duchowego przebudzenia – Podsumowanie:

Zaobserwowawszy te zmiany u siebie, warto poświęcić chwilę na rozważania i dokształcenie. Nie czuj się zagubiony, osamotniony i chory. To tylko zmiany – oznaki duchowego przebudzenia.

PS. Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie. – August Witti

__________
#Przebudzenie

najnowsze z prawdziwie

Czym jest intencja?

Czym jest intencja? Intencja /zamiar, dobra chęć/ to stan psychiczny, w którym
Bóg jest nauką

Bóg jest nauką

Bóg jest nauką. Nauka to odwieczna chęć zrozumienia wszechrzeczy, a wszechrzecz to
Translate »
idź do góry