Najtrudniej poznać samego siebie

panowie, zdrada

Panowie, zdrada – jesteśmy w dupie!

w patriotycznie/polsko/prawdziwie

Jeśli polscy parlamentarzyści donoszą na nasz kraj i głosują za sankcjami wobec niego, to jest to jawna zdrada kraju, narodu i stanu. A tak się stało! To, że zdziwaczała, neoliberalna i chora na NWO Unia Europejska wydaje rezolucję na temat sytuacji wewnętrznej jakiegoś państwa, w tym wypadku Polski, to jest oczywisty, ewidentny zamach na suwerenność państwa polskiego. Ale to, że jacyś odmieńcy, których jeszcze nie wiedzieć czemu nazywamy Polakami, nie bojkotują obrady i głosowania, tylko biorą w nich czynny udział, przeciwko Polsce to …

panowie, zdrada – jesteśmy w dupie!

panowie, zdradaUnia Europejska nie ma prawa mieszać się w polityczne sprawy Polski i do tego, jak Polacy rządzą swoim krajem. To jest suwerenność danego kraju i jego polityka wewnętrzna. I mimo iż jesteśmy członkami Unii Europejskiej i obowiązują nas zasady wynikające z umów międzynarodowych, to póki co nie jesteśmy jeszcze w NWO /nowy porządek świata/ i stanowimy tylko wspólną strefę gospodarczą, nie polityczną. Ale to, że “polscy” parlamentarzyści głosują przeciwko Polsce i na jej niekorzyść, to po prostu jawna zdrada. Jeśli “polscy” parlamentarzyści donoszą na swój kraj i dążą do wprowadzenia rezolucji unijnej i mieszania się obcych mocarstw w sprawy narodowe, to jest to zdrada stanu i tak należy ją traktować.

W obecnej chwili jesteśmy państwem zagrożonym, gdyż w dalszym ciągu działa u nas, nie wiedzieć czemu, ustawa 1066, o “bratniej” pomocy. Niemcy i Amerykanie już się do nas wybierają i trudno przewidzieć ich zachowanie w świetle ostatniej unijnej rezolucji. Generalnie sytuacja robi się bardzo nieciekawa, a obecny rząd i władze nadal nie krystalizują swojej postawy wobec zdrajców, sprzedawczyków i całego aparatu minionej władzy, który nadal działa, rozrywa i dzieli niczego nieświadomych Polaków.

Rząd PIS za bardzo się patyczkuje ze zdrajcami Polski, chce świecić przykładem demokracji i prawa, ale czy nie jest to jak widać na rękę zdrajcom, którzy ewidentnie dążą do obalenia rządu i do powrotu czasów bezkrólewia, gdzie każdy robił co chciał. Panie Jarosławie Kaczyński, pan to widzi i nie grzmi? Panie Prezydencie Andrzeju Duda i Pani Premier Beato Szydło, nie zasypiajcie na warcie! Realizujcie obietnice albo ustąpcie, bo naród już wie czego chce i chce prawicy, winy i kary. Sporo rodaków mówi “… nie zapomnimy, pamiętamy”, a POpaprańcy tyle sobie z tego robią co nic. Złodziei, bandytów i zdrajców się nie napomina, nie straszy przyszłą odpowiedzialnością, ich się zamyka natychmiast, albo …

publikuje pełną listę “polskich” europosłów, którzy opowiedzieli się za uderzającą w Polskę rezolucję PE. Jest to tzw. “#ListaWstydu”: Michał Boni, Jerzy Buzek, Andrzej Grzyb, Krzysztof Hetman, Danuta Jazłowiecka, Jarosław Kalinowski, Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, Barbara Kudrycka, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht, Dariusz Rosati, Czesław Siekierski, Adam Szejnfeld, Róża Thun, Bogdan Zdrojewski, Jarosław Wałęsa, Tadeusz Zwiefka, Bogusław Liberadzki, Janusz Zemke, Danuta Hubner, Julia Pitera, Krystyna Łybacka, Bogdan Wenta, Adam Gierek, Marek Plura, Lidia Geringer de Oedenberg.

Jestem za pozbawieniem ich obywatelstwa polskiego i wszelkich praw w Polsce, a tym samym za pozbawieniem ich miana europarlamentarzystów z ramienia Polski. Dosyć już ubliżania Polakom, dosyć zdrady i krzywoprzysięstwa, dość afer i złodziejstwa, dość bezczelnego i antypolskiego dyskredytowania Polaków i Polski.

PS.  Błahe wydarzenie może odegrać dużą rolę tam, gdzie personalne czy grupowe ambicje zastępują politykę.

_______
#Zdrada

najnowsze z patriotycznie

Strach Covidian

Strach Covidian

Strach Covidian – rządy państw wykorzystują strach do kontrolowania i manipulowania populacją
Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów

Żyjemy bez autorytetów, ale nie tak dawno szanowało się wiedzę, zdolności, umiejętności
Na co nam polityka

Na co nam polityka

Na co nam polityka? Nieustannie doniesienia prasowe na temat polityki budzą spore
Translate »
idź do góry